Zavrieť

Porady

Pokuta za rýchlosť.

Chcem sa spýtať: Dostal som pokutu za rýchlosť 140 eur v obci 78km/h
Povedal som že niesom si vedomý priestupku a že, pokutu nezaplatím.
Bude to posudzované cez správne konanie ? Viete mi k tomu niečo povedať ?
Čo bude v prípade ak sa tam nedostavím ? Ide o to že som nezamestnaný a nemôžem uhradiť tak vysokú pokutu. Povedali mi že majú fotku, bolo vidno aj blesk lebo ma namerali v noci, ale vážne si nemyslím že som išiel tak rýchlo mohol som ísť tak 60, ale oni tvrdili opak. Tak neviem ako to mám teraz riešiť...
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Rozdiel, ale len nepatrný je v tom, či viac, alebo menej.
moje decko minule....prekročená rýchlosť ...dosť, bez pásov, bez smerovky......tri žabky si ju dali vystúpiť z auta, gate mala rozopnuté ked ju tlačí mechúr na pišky, tak si povolí.....bez pokuty
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

KatarinaNR Pozri príspevok
minule asi pred tromi týždňami, známi išiel v obci podobnou rýchlosťou, možno aj menej a 240€ na mieste alebo 280€ potom, tak s ním išli do bankomatu. Ja som dostala prvýkrát v živote asi pred dvomi mesiacmi zo60€ to išlo na 20€ tiež som išla v obci o niečo rýchlejšie ale povedala som si, že naposledy, v dnešnej dobe sa fakt neoplatí ísť rýchlo, všade stoja, merajú, štátna pokladňa je prázdna. V Nitre všade papuče, všade kamery, keď odíde od auta a nejde k automatu, hneď sú tam. Určite tam je aj motivácia za vybraté pokuty.
možno tak pre funkcionárov....inak tí čo vyberajú "junior member" tak musia aby neboli d*baní....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
stanko keby si mal veľké kozy...máš vyhraté a bez poplatku...všetci chlapi sú uchyliaci
úchylák je chlap ktorý pozerá klientovi poniže pása či má dosť veľkého, ale ak pozerá na kozy je klasický lesbický typ. Je na ženy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Som aj písal asi pred mesiacom- kukám z okna a policajti zastavili auto, vyšli 2 chalaniská a zrazu kopačka policajtovi do hrude- odpijem si z kávy a chalani už aj s pútkami ležali na bruchu na tráve...
u nás merajú jak diví- tu je 40-tka,takže si chytia koho chcú...
filmy sú dobrou motiváciou
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

My sme minule išli pekne v jednom jazdnom pruhu a zrazu fr,fr, chalaniská len tak prefrčali. Ešte vravím môjmu polovičnému, ej ej chlapci ďaleko nezájdete. Neprešla ani minúta, zastali sme na červenú v pravo, oni vedľa nás, a za nimi pekne zelenáči. Fukla zelená, majáčik zablikal, a chalaniská už boli jasní.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
úchylák je chlap ktorý pozerá klientovi poniže pása či má dosť veľkého, ale ak pozerá na kozy je klasický lesbický typ. Je na ženy.
palo sa ich ešte zastávaj a tá čo nemá kozy, alebo nemá na kozy tak ako k tomu príde
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
palo sa ich ešte zastávaj a tá čo nemá kozy, alebo nemá na kozy tak ako k tomu príde
Začne klipkať umelými riasami alebo dá nejakú inú návnadu.
0 0
argento1 argento1

argento1 je offline (nepripojený) argento1

nemuseli ti davat pokutu podla sadzobnika, je mozne ulozit nizsiu pokutu, ktoru rozhoduje policajt podla povahy skutku, osobu pachatela atd. ak si podpisal blok na mieste, tak mas 15 dni na zaplatenie pokuty, inak to davaju na exekuciu. Ak si si nebol vedomy priestupku, mal si si vyziadat foto s tvojou ECV. V takom pripade sa uz ide podla sadzobnika.
Na spravne konanie by som urcite siel a snazil sa dohodnut, lebo mozes dostat vyssiu pokutu. Ak by si chcel soferovat bez vodicaku, je to uz marenie a teda basa.
pre ostatnych, nik z vas nesiel nikdy rychlesie ako mal, vsak? preto kazdy den nosia policajti plno pokut..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
palo sa ich ešte zastávaj a tá čo nemá kozy, alebo nemá na kozy tak ako k tomu príde
kozy má každá ma nesr.,len niektorá menšie, a niektorá ich zdedila po otcovi, však počkaj po 22 -hod napíšem teraz deti ešte nespia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
kozy má každá ma nesr.,len niektorá menšie, a niektorá ich zdedila po otcovi, však počkaj po 22 -hod napíšem teraz deti ešte nespia
čakááám
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

argento1 Pozri príspevok
nemuseli ti davat pokutu podla sadzobnika, je mozne ulozit nizsiu pokutu, ktoru rozhoduje policajt podla povahy skutku, osobu pachatela atd. ak si podpisal blok na mieste, tak mas 15 dni na zaplatenie pokuty, inak to davaju na exekuciu. Ak si si nebol vedomy priestupku, mal si si vyziadat foto s tvojou ECV. V takom pripade sa uz ide podla sadzobnika.
Na spravne konanie by som urcite siel a snazil sa dohodnut, lebo mozes dostat vyssiu pokutu. Ak by si chcel soferovat bez vodicaku, je to uz marenie a teda basa.
pre ostatnych, nik z vas nesiel nikdy rychlesie ako mal, vsak? preto kazdy den nosia policajti plno pokut..
šiel, a koľkí noční jazdci si boli istí že sa im v noci aj stromy vyhnú a nevyhli sa a ako radi teraz zaplatili preventívne výchovnú. Inak ja som bol v mojej mladosti ešte tvrdší napr. vodič cúval s nákladiakom nabúral do steny(moja otázka bola ohrozil ľudí? odpoveď ohrozil) a vodičák plával na prílušný DIVB lebo kým som to neurobil nehodičky boli a potom akoby uťal
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54 Pozri príspevok
kozy má každá ma nesr.,len niektorá menšie, a niektorá ich zdedila po otcovi, však počkaj po 22 -hod napíšem teraz deti ešte nespia
Viete prečo majú muži zarastenú hruď? Aby sa mali kozy kde pásť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vážení začali sme pri rade ako sa vyhnúť pokute za vysokú rýchlosť a skončili sme pri sexe teda ten nepríjemnejší je na policajnej stanici. Jeden môj známy mal na každý prieser ľudovú múdrosť " Čo už narobím, silnejší pes je.e" keby to bolo menej expresívne tak by to nebolo tak výstižné. takže darmo sa štorcuje
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Viete prečo majú muži zarastenú hruď? Aby sa mali kozy kde pásť.
že prečo majú niektorí také vypasené hrude
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali, myslíš tieto kozy

alebo tieto
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať