Zavrieť

Porady

Skúsenosti so spoločnosťou Šetrireality, s.r.o.

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti so spoločnosťou Šetrireality, s.r.o. Táto spoločnosť má za poplatok 20€ poslať kontakt na majiteľa bytu, ktorý sme u nich našli o 2 400€ lacnejšie ako v RK a tak by sme mali ušetriť túto sumu pri kúpe, pretože si neberú žiadnu províziu iba tento poplatok 20€. Vyzerá to veľmi výhodne a o byt máme veľký záujem. Mám však trochu obavy poslať tento poplatok preto by som si ich chcela týmto spôsobom preveriť.
Ďakujem
258Mia Ja som si cez nich to cislo kupila asi 2 tyzdne dozadu tiez som sa bala ci to neni o*.... ale poslali mi ho tak jak mali. Boli sme sa na byt aj pozriet ale keďže ho kupujem s priateľom a jemu sa moc nepácil nezobrali sme ho. Neviem ako to je s tou exkluzi
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Podla mna je to dobra "ptakovina"
Oni iba poslukontakt a hotovo! Zaujemca staraj sa a vybav si ostatok sam...

Kto nema cas a chut na rozne vybavovacky, tak si hlada sam a nemusi zbytocne platit nejakych 20€ za nic.
Ved ked jedna cez serioznu RK, tak ta mu vybavi vsetko,nema ziadne ine poplatky a starosti.


Pripada mi to,ako tie inzeraty na pracu,kedy rozne PO Boxy posielali za drahy poplatok okopirovane adresy firiem z tel. zoznamu...

danushka je offline (nepripojený) danushka

danushka
Napíšem inzerát do miestneho denníka, že chcem kúpiť byt priamo od majteľa mimo RK. Inzerát ma bude stáť do 7€ a možno sa mi ozvú aj 5ti na obhliadku.

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Ice dive
no mňa by zaujímalo, ako to funguje ak má majiteľ podpísanú exkluzívnu zmluvu... t.j. tebe za 20 € pošlú síce kontakt na majiteľa bytu, ale ten bude chcieť ísť cez svoju realitku aby jej zbytočne neplatil zmluvnú pokutu... resp. asi nikto sa nevzdá len tak 2400 € len preto, že ty si si kúpila kontakt za 20 €... resp. ako ti zaručujú, že byt kúpiš bez provízie RK?

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Linda313 Pozri príspevok
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti so spoločnosťou Šetrireality, s.r.o. Táto spoločnosť má za poplatok 20€ poslať kontakt na majiteľa bytu, ktorý sme u nich našli o 2 400€ lacnejšie ako v RK a tak by sme mali ušetriť túto sumu pri kúpe, pretože si neberú žiadnu províziu iba tento poplatok 20€. Vyzerá to veľmi výhodne a o byt máme veľký záujem. Mám však trochu obavy poslať tento poplatok preto by som si ich chcela týmto spôsobom preveriť.
Ďakujem
add 1 - pomer týchto súm je síce neporovnateľný ...
add 2 - ukáž mi ale realitky , ktorá neberie províziu ...???
add 3 - prečo mám ten dojem , že ide o nejakú reklamu práve pre túto spoločnosť ???

...a ozaj , toto je " naozaj šetrenie "....???
Najlacnejšia a najjednoduchšia cesta k vysnívanému bývaniu vedie cez Šetrireality, preto šetri aj ty s Šetrireality!
Iba u nás nájdete byty, domy, pozemky a iné nehnuteľnosti v Žiline o tisícky EUR lacnejšie ako na iných portáloch a dobré rady zmluvy a postupy dokonca úplne zadarmo. Kontakty priamo na majiteľov iba za 20€!

Cenník

Kúpte súčasne niekoľko kontaktov a ušetrite ešte viac !
Už pri kúpe dvoch kontaktov ušetrite ďalších 15% z pôvodnej ceny !
Pri nákupe troch kontaktov ušetríte celých 30% z pôvodnej ceny !
Pri kúpe piatich kontaktov ušetríte dokonca úžasných 45% z pôvodnej ceny !

Zľava Vám bude z ceny nákupu odpočítaná po vyplnení kontaktných údajov.
...prečítaj obchodné podmienky ...fasa odrb....o cenníku ani nevravím........

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Ice dive Pozri príspevok
no mňa by zaujímalo, ako to funguje ak má majiteľ podpísanú exkluzívnu zmluvu... t.j. tebe za 20 € pošlú síce kontakt na majiteľa bytu, ale ten bude chcieť ísť cez svoju realitku aby jej zbytočne neplatil zmluvnú pokutu... resp. asi nikto sa nevzdá len tak 2400 € len preto, že ty si si kúpila kontakt za 20 €... resp. ako ti zaručujú, že byt kúpiš bez provízie RK?
...až tak som sa síce nechcel rozpisovať ...nemá význam ....ale je to fakt....

Zasa niekto zavádza v snahe zarobiť na blbosti iných ......
Ja som si cez nich ten kontakt kupil a v podstate splnili co slubili, poslali mi tel. cislo a meno majitela a tiez adresu bytu, len ja este nie som uplne presvedceny co chcem kupovat tak dalej pozeram a hladam. Ale info poslali na druhy den a som sa bol hned aj na byt pozriet ale moc ma nezaujal. Myslim teda ze ak viete co chcete tak samotna sluzba sa oplati.

-have a nice day-

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
MrTomasec Pozri príspevok
Ja som si cez nich ten kontakt kupil a v podstate splnili co slubili, poslali mi tel. cislo a meno majitela a tiez adresu bytu, len ja este nie som uplne presvedceny co chcem kupovat tak dalej pozeram a hladam. Ale info poslali na druhy den a som sa bol hned aj na byt pozriet ale moc ma nezaujal. Myslim teda ze ak viete co chcete tak samotna sluzba sa oplati.

-have a nice day-
..

..no áno..za dvacku jedno tel. číslo,čoby nie..je na tebe, či berieš, či nie...a ak to poslali esemeskou, tak-koľkože stojí smska?..zisk majú dobrý..a o čo ide?..zaručujú nejako, že ten byt dostaneš o dákych dva tisíc lacnejšie?..určite nie...ako píšu chlapci vyššie-oklamaný je len ten, kto sa dá oklamať...

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
Funguje to asi takto:

1. zaregistrujem sa ako Linda313, zadám akože otázku, či je služba výhodná, či sa to oplatí.
2. zaregistrujem sa ako MrTomasec a všetko vysvetlím, aké je to fasa, zaplatiť (mi) 20 Evri.

To je super, že sa na porade práve dnes stretli dvaja čerství nováčikovia a hneď si padli do oka...

Takže, reklama jak BRNO.
Naposledy upravil bodliak : 02.09.12 at 22:27

danushka je offline (nepripojený) danushka

danushka
Linda313

Junior Member
Členom od: 02.09.12
Miesto:
Príspevky: 1
MrTomasec
Junior MemberČlenom od02.09.12Príspevky1

Aká náhodička, že dvaja novozaložení sa pri prvom príspevku stretnú hneď v tejto témičke...

Skúsenosti so spoločnosťou Šetrireality, s.r.o.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.