Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ty prosím Ťa kde bývaš? Čo je to hmla? Také niečo nepoznám, až keď začne chrípkové obdobie hmiel. U mňa oskár vyplazoval na mňa oči hneď od rána, ako vykukol spoza hory. Až na to, že veru sa nenamáhal a tej tepelnej energie veľa zo seba dnes nevydal.
..

..no moja, hádam ešte hmlu poznám!...u mňa bola ráno fakt hustá,nebolo vidno na druhú stranu lúky!..čo ja môžem za to, že musím mať všetko!...a slnko bolo dosť, krátke ruky som mala vonku..teda rukávy!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no moja, hádam ešte hmlu poznám!...u mňa bola ráno fakt hustá,nebolo vidno na druhú stranu lúky!..čo ja môžem za to, že musím mať všetko!...a slnko bolo dosť, krátke ruky som mala vonku..teda rukávy!..
To asi za to, že máte veľa vody v potoku , lebo hmly sa tvoria pri vodných tokoch Asi musím zatiahnuť kohútik na vode, aby si nemala hmlu( ja nepolemizujem s Tebou, že nepoznáš hmlu, aj Ti verím.Lenže my sme vyššie, bližšie k pánu Bohu, za to hmlu nemáme )
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
To asi za to, že máte veľa vody v potoku , lebo hmly sa tvoria pri vodných tokoch Asi musím zatiahnuť kohútik na vode, aby si nemala hmlu( ja nepolemizujem s Tebou, že nepoznáš hmlu, aj Ti verím.Lenže my sme vyššie, bližšie k pánu Bohu, za to hmlu nemáme )
..

..no veď ja viem, ale však ty by si mala skôr mať hmlu, pri tvojej vode..u nás na potoku je vody žabe po p*ču a aj to len na hrádzach, čo vyrobili rybári..inak plytko aj pre kačkačky...málo sa modlíte, my sme taká svatá dedina, tu len samí dobrí a milí ľudia žijú, tu máme fšetko!...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no veď ja viem, ale však ty by si mala skôr mať hmlu, pri tvojej vode..u nás na potoku je vody žabe po p*ču a aj to len na hrádzach, čo vyrobili rybári..inak plytko aj pre kačkačky...málo sa modlíte, my sme taká svatá dedina, tu len samí dobrí a milí ľudia žijú, tu máme fšetko!...
U nás hmly ozaj nebývajú, možno kúštik okolo vody, ale to je pre mňa viac ako kilometer, tam nedovidím. ?My síce svätá dedina nie sme, ale tiež máme fšetko, len hmlu nie. U nás je redší vzduch, tu sa hmla málo kedy ukáže. Všetko sa tlačí dole k Vám, aj keď ste svätá dedina. To nepomôže, zákony prírody určujú podmienky na tvorbu hmly
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
U nás hmly ozaj nebývajú, možno kúštik okolo vody, ale to je pre mňa viac ako kilometer, tam nedovidím. ?My síce svätá dedina nie sme, ale tiež máme fšetko, len hmlu nie. U nás je redší vzduch, tu sa hmla málo kedy ukáže. Všetko sa tlačí dole k Vám, aj keď ste svätá dedina. To nepomôže, zákony prírody určujú podmienky na tvorbu hmly
..

..no vidíš, no, ani bližšie k Pánu Bohu ti nepomôže proti zákonom prírody!..a u nás už pomaly nie je žiadny vzduch,tá troška, čo popršalo, to ani neumylo zbytky zelene, čo ešte zostali...aj teraz večer zatiahnuto na čierno a nič!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...padám odtadeto het na dnes!..dobrú noc vám a hádam vás stretnú aj nejaké fajn sníčky...tak-snívajte sami...alebo spolu...alebo nejako!..a nezabudnite,snívajte colorovo!..
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nie sme ovce-sak ne,ja baran
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
nie sme ovce-sak ne,ja baran
..

...čože?..šmarjá, do chladničky sa nejde tadetoooo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno...ticho tu, no dobre, tak ešte spite, fšak je nedeľa, dnes any tráva nerastie...posielam kafu a som het...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pre nás scifi......

http://www.topky.sk/cl/11/1324187/Ca...-tolko-zvysia-
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Peknú požehnanú nedeľu prajem sestry, bratia v Kristu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peknú požehnanú nedeľu prajem sestry, bratia v Kristu...
..

..áno, veru...už som si stihla postrúhať kožu pri strúhaní suchých rožkov na preézle, opálila som si ruku a poliala sa kávou..požehnano na dnes stačilo!...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
včera perfektný deň, dnes verím, že bude tiež.
Včera hostina, dnes tiež.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..jááj, no scifi veru!...ale tam sa nekradne, platia sa dane a národ chodí do roboty...a hlavne nemajú tam chránenú oblasť v podobe lunáka 9...tak môžu mať aj nízke dane...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Hádajte čo???

Pohotovosť, zasa,po troch dňoch. Teta operátorka už vedela aj našu adresu, keď som sa predstavila...
Dnes tu bol taký zvláštny doktor, povedal, že či moja dôchodkyňa je taká, že keď ju niečo zabolí, hneď voláme doktorov...
No, práveže pravý opak, ja mám uvedomelú dôchodkyňu, ale vysvetľuj to... Asi nemal dobrý deň...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..jááj, no scifi veru!...ale tam sa nekradne, platia sa dane a národ chodí do roboty...a hlavne nemajú tam chránenú oblasť v podobe lunáka 9...tak môžu mať aj nízke dane...
pravdu mas-ale este doplnim,ze v tomto ciastocne suhlasim z pravicou-nebolo by lepsie namiesto zvysovania dani znizit dan zo zisku na 15 % a z dividend na 5% v kombinanci z vysokymi trasakcnymi poplatkami za mimotuzemsky financny transfer ,podla analyz dani v konkurencnom prostredi,ich vyberu a struktury.ono totiz vsade bojuju z krizou lakanim mimo ineho aj znizovanim dani zo zisku a ta tendencia je ze aj napriek zvyseniu dani sa vyberie menej a ten objem vybranych penazi zo zisku klesa,lebo kopec firiem odchadza do danovych rajov,najviac sa vyberie na dani z prijmov a tu nie je priestor na ich zvysovanie,lebo ide o prijem z prace a zavislej cinosti a pri tych slabych prijmov je dan akurat tak na hrane.ale keby sme nastavili dane z podnikania,zisku a dividend optimalne a skombinovali ich z inymi opatreniami tak aby bolo tu vyhodne platit dane,tak by sme ziskali viac a rozhybali vyraznejsie ekonomiku a ani by sme neriskovali velmi vzhladom ze objem vybranych penazi v strukture tychto dani je najmensi a klesa.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aký je váš názor poradcovia? Včera som pozeral troška Farmu, toto sa neopakuje časo-videl som to 2 krát z 8 častí- podla Vás je možnosť mi ešte nejako pomocť,alebo by som mal bezodkladne navštíviť psychiatra???
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aký je váš názor poradcovia? Včera som pozeral troška Farmu, toto sa neopakuje časo-videl som to 2 krát z 8 častí- podla Vás je možnosť mi ešte nejako pomocť,alebo by som mal bezodkladne navštíviť psychiatra???
prečo si kazíš sobotný večer?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aký je váš názor poradcovia? Včera som pozeral troška Farmu, toto sa neopakuje časo-videl som to 2 krát z 8 častí- podla Vás je možnosť mi ešte nejako pomocť,alebo by som mal bezodkladne navštíviť psychiatra???
Keď to vydržíš dokonca budeš sa cítiť na takej úrovni že slovo psychiater v tvojom okolí nepadne, podobne ako v okolí opilca slovo alkoholik, lebo niektoré agresívne pravdivé pomenovanie diagnózy neznášajú. Ale si ešte na najlepšej ceste o vykonanie psychohygieny to sa robí stlačením červeného tlačítka na ovládači alebo o čom vážne pochybujem stlačením iného čísla .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Keď to vydržíš dokonca budeš sa cítiť na takej úrovni že slovo psychiater v tvojom okolí nepadne, podobne ako v okolí opilca slovo alkoholik, lebo niektoré agresívne pravdivé pomenovanie diagnózy neznášajú. Ale si ešte na najlepšej ceste o vykonanie psychohygieny to sa robí stlačením červeného tlačítka na ovládači alebo o čom vážne pochybujem stlačením iného čísla .
Ok, začnem asi tou psychohygienou- stlačím ovládač a radšej si teda kuknem Farmár hladá ženu ako Farmu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať