Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...
427836_4212094034648_115922516_n.jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
lenze u nas nie je ten hlavny problem v blockoch-s.r.o bez zamestnancov,Varehovci,tisice vagonov zelezneho srotu ktory nikto nikdy nevidel a v kazdom okrese minimalne 5 experti ktory sa zivia pdvodmi s dph.
druha poznamka-blocky ludia dostavaju v obchdoch,silne pochybujem ze kvoli loterii zrazu budu v ovela vacsej miere sebe ich pytat od trhovnikov,od kamaratov krcmarov,na burzach,jarmkoch atd-vseobecne sa vie kde su notoricky tie velke uniky,len konrolori a daniari sa tvaria ako nevedkovia-tam kde to funguje je to pravdepodobne nie iba v tej loterii,je to aj o obcianskej a spotrebitelskej uvedomolosti, suboru inych opatreni mensej prepojenosti spolocenskych a verejnych väzieb-povedane u nas ludia sa poznaju,ruka ruku myje,v azijskych krajinach pri hustote obyvatelstva tento problem odpada./takze menej kamosov od ktorych nepytaju blocky a menej dovodov na ostychavost ich pytat/
Slovenský národ je veľmi hravý, za takých dajme tomu 100 000 € výhry budem tie bločky pýtať aj od brata o niet takého kamoša za ktorého by som túto šancu obetoval prišiel onehdá za mnou kámoš aby som napísal dopis niekoľkým ďalším a prvému poslal tisíc korún že ak nepreruším reťaz tak vyhrám neviem koľko keď odchádzal tak som mal o kamoša menej . alebo to šialenstvo s vrchnáčikmi od nápojov a čo ja viem ešte čo.
sami si vyberáme dpháčku sami si budeme kontrolovať aj doklady koľko sa ušetrí daňových kontrolórov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hm..nejako sa mi množia predbežné výhry..ku koncu roka...tak zdieľaj a si v hre, tamto zdieľaj a výhru máš istú...už sa len začnem tešiť a rozmýšlať, kam všetky tie výhry dám..ak vyhrám, teda, no...čo nebolo, velmi friško móže byť...
..a keďže nikomu dnes večer nejde internet, idem het...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ja zírám - pani jílková (čt1) je in - blúzička super
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Slovenský národ je veľmi hravý, za takých dajme tomu 100 000 € výhry budem tie bločky pýtať aj od brata o niet takého kamoša za ktorého by som túto šancu obetoval prišiel onehdá za mnou kámoš aby som napísal dopis niekoľkým ďalším a prvému poslal tisíc korún že ak nepreruším reťaz tak vyhrám neviem koľko keď odchádzal tak som mal o kamoša menej . alebo to šialenstvo s vrchnáčikmi od nápojov a čo ja viem ešte čo.
sami si vyberáme dpháčku sami si budeme kontrolovať aj doklady koľko sa ušetrí daňových kontrolórov
..

..ale nieee..nikto ti nedá svoje bločky..budeme si ich lepiť doma do zošita a pri žrebovaní snoriť, či sme nevyhrali..teda, nááhodou!...lebo všetky registrované pokladne budú svoje blokované nákupy posielať do centrálneho skladu záznamu nákupov a tam sa potom bude losovať...tuším, že takto by to malo byť vymyslené...alebo -aj mýliť sa môžem...čojáviem?...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
srska Pozri príspevok
ja zírám - pani jílková (čt1) je in - blúzička super
Druhá Bubílková, aj tá sa vedela dogabať...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
Druhá Bubílková, aj tá sa vedela dogabať...
jílková má výhodu - keď ju vidím, tak sa neľakám
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Aby sme sa náhodou tento týždeň nenudili - pohotovosť...

Do šlaka aj so zmenou počasia, dóchodkyňa to dobre nezvláda...
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

[QUOTE=pepsikova;2141994]..hm..nejako sa mi množia predbežné výhry..ku koncu roka...tak zdieľaj a si v hre, tamto zdieľaj a výhru máš istú...už sa len začnem tešiť a rozmýšlať, kam všetky tie výhry dám..ak vyhrám, teda, no...čo nebolo, velmi friško móže byť...

pepsi a čo potom tá ďalšia radosť 19 % daň + 14% odvod do ZP - to je radosti a napĺňanie bezbrehých kás
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes ujo Jurčovič zahlodal pri najlepšom počasí. Že preto bolo dnes v BA taká zima, lebo mal pohreb bývalý riaditeľ SHMU a aj počasie sa s ním prišlo rozlúčiť. Neviem, ale u nás sa to hovorí úplne inak. Že keď niekto zomrie a veľmi banuje za životom, tak na jeho pohrebe prší. Keď nie, tak je pekne. Ale neviem prečo bolo zima u nás, keď tu nikto nezomrel, to by som rada vedela
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..večerné pohľady na ALPY- pre dôchodcov...
Ale si dopadla, keď sa musíš dívať na také ALPY
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
budeme si ich lepiť doma do zošita a pri žrebovaní snoriť, či sme nevyhrali..teda, nááhodou!...lebo všetky registrované pokladne budú svoje blokované nákupy posielať do centrálneho skladu záznamu nákupov a tam sa potom bude losovať...tuším, že takto by to malo byť vymyslené...
Nóóó náhodou - ten Kazisvět Kažimír to má jóóó dobre premyslené! Všetci budú bločky pýtať, obchodník si nedovolí bokovku, zákazníci budú čakať, čakať - príde zlosovanie, vytiahnu pokladničné bločky a - ouha! - šak on vybledol, nedá sa nič zistiť! Výhra nebude!
A takto štát dosiahne svoje - dane sa budú sypať (šak kontrola - nie?), výhry nebudú ubúdať (šak vyblednuté bločky nečitateľné, ako dokážeš, že si vyhral?).
A keby náhodou motyka vystrelila (bloček sa dá prečítať) - HA - pekne daň z výhry a odvod do ZP vycáluješ!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

wagner
Ale si dopadla, keď sa musíš dívať na také ALPY
Podobné ako pohľad na škótske jazerá:
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zaujímavé http://www.aktuality.sk/clanok/21391...i-nedate-pasy/
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pepsikova Pozri príspevok
..

..akurát som to čítala!..niekto u nás objavil ameriku!..a predčasom tu bol príspevok o tejto lotérii, ktorá už beží dlho rokov neviem kde, ale vôbec tam nemajú daňové úniky!..tak fuha!..hladala som to v mojich emailoch, ale asi je to už fuč...
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...u-loteriu.html
.. na Taiwane (asik bol tam na dovolenke) http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...haYGYNUBkwCc6g
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Chystajte lopaty na sneh http://www.topky.sk/cl/10/1324085/St...lete-ani-stopy-
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Z našej pohotovosti bola nankoniec záchranka...

Pohotovostná doktorka dala dóchodkyni magnezium, z ktorého jej nikdy nebýva zle, znáša ho veľmi dobre. No ale dóchodkyňa si jedno magnezium dala večer, doktorka sa nepýtala, tak jej dala ďalšie a mama skolabovala... Jazyk jej zapadol, bledá jak stena, ledva jej doktorka otvorila ústa... no hrôza, skoro kriesili aj mňa... Tak rýchlo volali záchranku. Chvalabohu, kým došli, mama bola ako tak pri vedomí. 5 ľudí okolo nej behalo. Dostala infúziu a nechali mi ju doma. Dúfam, že teraz bude spať, veď je vyčerpaná a nebudeme musieť volať znovu záchranku...
Držte päste...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Z našej pohotovosti bola nankoniec záchranka...

Pohotovostná doktorka dala dóchodkyni magnezium, z ktorého jej nikdy nebýva zle, znáša ho veľmi dobre. No ale dóchodkyňa si jedno magnezium dala večer, doktorka sa nepýtala, tak jej dala ďalšie a mama skolabovala... Jazyk jej zapadol, bledá jak stena, ledva jej doktorka otvorila ústa... no hrôza, skoro kriesili aj mňa... Tak rýchlo volali záchranku. Chvalabohu, kým došli, mama bola ako tak pri vedomí. 5 ľudí okolo nej behalo. Dostala infúziu a nechali mi ju doma. Dúfam, že teraz bude spať, veď je vyčerpaná a nebudeme musieť volať znovu záchranku...
Držte päste...
..

..tak dúfam, že dôchodkyňa sa dobre vyspala a je už oki...a že noc bola kludná..držím palčáky, nech je v poriadku..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ale si dopadla, keď sa musíš dívať na také ALPY
..

..no ja som mala aspoň to šťastie, že som si predčasom v tych ozajstných Alpách pobudla 7 týždňov...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a tak dávam kaficu na stôl, aj čajík a prajem vám normálny piatok..vonku fajn, čistý luft,ani blato neny, any kaluže...a to, prosím pršalo včera celý deň až do noci...a mohlo ešte aj dnes...
..no ale čo už...len fajn deň vám...hádam to ešte dnes nebude také akútne, aby bolo treba lopatovať sniežik......takže pohoda!...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať