Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
dobrý večer,

týmto pozdravujem vodičku citróna bl074dd, ktorá netuší, ktorá je vedľajšia a ktorá je hlavná cesta pri bille a tpd v petržalke. ešteže som ju odhadol a spomalil som. mala by vrátiť vodičák a nech sa doma stará o torty a pokoj rodiny.
Vlado, a Ty si myslíš že je tu medzi nami?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Vlado, a Ty si myslíš že je tu medzi nami?
nemusí byť - špz je pravá. takže ak ju niekto pozná, nech jej dá link. citrón - bordová metalíza
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tatanka111 Pozri príspevok
Nechápem , prečo sem ťaháš rodinu !!!
...lebo som TVOJU SESTRU spoznal ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...večerníček..z prvej ruky:
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Malý cigan varí s mamou v kuchyni a vopchá si hlavu do muky a vraví:
- "Aha, mama, ja som biely."
Mama mu jednu j**ne a povie mu:
- "Chod sa ukázať otcovi." Príde za otcom a vraví mu:
- "Pozeraj, otec, ja som biely ." Otec mu jednu j**ne a pošle ho za dedom. Príde malý cigáň ku dedovi a hovorí mu:
- "Aha, dedo, ja som biely." Dedo mu tiež jednu prij**e a ešte k tomu
ho nakope do prdele... potom sa vráti späť do kuchyne a mama sa ho pýta:
- "Aké si si zobral z tohto ponaučenie ?" A malý cigáň jej odpovie:
- "Som 7 minút biely a už vás ku*vy cigánske neznášam!"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska:
http://www.skp.sk/index.php?clanek=1
Evidenčné číslo vozidla
Poistenie ku dňu(d.m.rrrr)

Zadané údaje
Evidenčné číslo vozidla BL074DD
Poistenie ku dňu 10.10.2012

Upozornenie.Uvedené informácie majú výlučne informatívny charakter
ŠPZ/EČV Druh vozidla Značka Typ Farba Poisťovateľ Číslo poistnej zmluvy Poistenie od Poistenie do
BL074DD Osobný automobil CITROEN C3 PICASSO BIELA 0006 Komunálna 6811292120 07.03.2012 09:00
S nárokom na poistné plnenie sa obráťte na vyššie zobrazeného poisťovateľa
Zadané údaje
Poisťovateľ 0006 Číslo zmluvy 6811292120 Poradie vozidla

Vyhľadaná poistná zmluva
Poisťovateľ 0006 Číslo zmluvy 6811292120 Poradie vozidla 1
Poistenie od 07.03.2012 09:00 Poistenie do

Údaje o vozidle Súčasné hodnoty Opravované hodnoty
Technický preukaz
Osvedčenie o evidencii vozidla (malý TP)
Osvedčenie o evidencii (papierový doklad)
Osvedčenie o evidencii časť I (čipová karta)
Osvedčenie o evidencii časť II (papierový doklad) NA103994
ŠPZ/EČV BL074DD
VIN VF7SH9HP8CT507101
Značka CITROEN
Typ C3 PICASSO
Platnosť údajov v databáze SKP od 07.03.2012 09:00:00
Druh dokladu, podľa ktorého je oprava urobená
Dátum vydania dokladu, podľa ktorého je oprava urobená
Kontaktné údaje- telefón
- email
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no vidíš a že biela - prd, bordová metalíza
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže panička si dala prestriekať autíčko a nenahlásila zmenu farby. Ajajajaj - ale to by mala!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Takže panička si dala prestriekať autíčko a nenahlásila zmenu farby. Ajajajaj - ale to by mala!
šak vravím, že mantáčka (mantáci z gelnice nech mi odpustia)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
dobrý večer,

týmto pozdravujem vodičku citróna bl074dd, ktorá netuší, ktorá je vedľajšia a ktorá je hlavná cesta pri bille a tpd v petržalke. ešteže som ju odhadol a spomalil som. mala by vrátiť vodičák a nech sa doma stará o torty a pokoj rodiny.
Srskovič vidíš aký si ty šikuláčik...inak ja si tiež tipujem vodičov a hlavne vodičky...celkom mi to vychádza, ženy šoférujú dosť priehladne....
a inak čo majú špeci v TPD-čku?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Takže panička si dala prestriekať autíčko a nenahlásila zmenu farby. Ajajajaj - ale to by mala!
ja tam nemám komplet info o mojej káre.... chýba farba a typ
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
srska Pozri príspevok
dobrý večer,

týmto pozdravujem vodičku citróna bl074dd, ktorá netuší, ktorá je vedľajšia a ktorá je hlavná cesta pri bille a tpd v petržalke. ešteže som ju odhadol a spomalil som. mala by vrátiť vodičák a nech sa doma stará o torty a pokoj rodiny.
takú som aj ja dnes stretla vo Viedni, čo mi do cesty z vedľajšej vliezla, ta som veľkoryso mavla rukou - taicce cetko
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Srskovič vidíš aký si ty šikuláčik...inak ja si tiež tipujem vodičov a hlavne vodičky...celkom mi to vychádza, ženy šoférujú dosť priehladne....
a inak čo majú špeci v TPD-čku?
luj, išiel som z černyševského doľava na farského to je hlavná, citrón po farského sprava naplno. srsková na pravom sice - ako keby som tušil, že nedá prednosť
Naposledy upravil srska : 11.10.12 at 20:11
11102012.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
luj, išiel som z černyševského doľava na farskú dto je hlavná, citrón po farskej sprava naplno. srsková na pravom sice - ako keby som tušil, že nedá prednosť
myslela som že tam sa to stalo....ja som taká trúba, že aj ked viem, že som na hlavnej dávam pozor na toho čo lezie z vedľajšej...potom vyzerám ako keby som nevedela že som na hlavnej tiež mi tam minule magor...to isté spravil...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
srska Pozri príspevok
luj, išiel som z černyševského doľava na farskú to je hlavná, citrón po farskej sprava naplno. srsková na pravom sice - ako keby som tušil, že nedá prednosť
Srska, nebudeš veriť, ale presne tak vyšla aj mne, akurát, že to bolo v centre mesta, ale úplne presná kópia tvojho prípadu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
myslela som že tam sa to stalo....ja som taká trúba, že aj ked viem, že som na hlavnej dávam pozor na toho čo lezie z vedľajšej...potom vyzerám ako keby som nevedela že som na hlavnej tiež mi tam minule magor...to isté spravil...
je pravda, že v tom smere ako som išiel ja, je to aj pre toho čo je na hlavnej nebezpečná križovatka - dávam si tam tiež pozor či nejaký truľo nejde sprava po farského naplno
Naposledy upravil srska : 11.10.12 at 20:14
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://diva.aktuality.sk/clanok/3538...na-ako-kacica/...že vianočný kapor
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

srska Pozri príspevok
je pravda, že v tom smere ako som išiel ja, je to aj pre toho čo je na hlavnej nebezpečná križovatka - dávam si tam tiež pozor či nejaký truľo nejde sprava po farského naplno
Ja tiez si davam pozor na takychto krizovatkach. Mna by minule pri Medisime zramoval autobus, keby som nesla opatrne. Vobec mu nevadilo, ze tam bola znacka daj prednost v jazde.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

I mne sa dnes stalo. Autiak prešovský beztrestne z vedľajšej ma o chlp minul. O dve minúty som ho videla úspešne zaparkovať na rohu jednej ulice na "vyštráfikovanom" fleku. A o hodinku už mal na kolese papučku - nie mojim pričinením , ale mal . Tak vyšlo, meter tridsať asi od radosti neskákal.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Keď by ste prišli ku nám do ulice, tak by ste videli všetky cesty máme hlavné. Za mojim domom križovatka tvaru T. Pred križovatkou z mojej strany dopravná značka hlavná cesta. Cesta kolmo na túto má na začiatku tiež označenie - tabuľa hlavná cesta. Ale je to bez dopravnej značky označenia tvaru križovatky. Tak neviem, čo si vlastne mám myslieť. Pôvodne bola naša ulica hlavná a náš debo starosta dal osadiť hlavnú cestu aj na druhú cestu. Proste kocúrkovo. Pritom na jednej strane ulice je značka hlavná ceta, na druhej iba zákaz zastavenia, ale aká je to cesta ani boh nevie. Starosta vyrobil problém a ani o ňom nevie. A to len preto, lebo sa ťažké autá potrebujú dostať na stavbu. A za mojim domom sa dlhšie auto nevytočí - musí cúvať späť až na štátnu a prejsť do druhej ulice, ktorá je rovná a prejdú v pohode. Tiež som cúvala z garáže a jeden vychcaný šofér z autom musel ostať a vykrikoval, že on je na hlavnej. A ja som mu pohotovo ukázala, že aj ja som na hlavnej a z garáže nemám kade vyjsť. Nech drží hubu a ukázala som mu značku. Čumel ako puk a stratil reč, iba krútil hlavou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať