Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marjankaj Pozri príspevok
Veď tam nemusíš brať so sebou cudzieho.

A keď ide chlap na gyndu alebo na mamografiu, tak má ísť čakať do čakárne k patológovi? Aby nič nepočul? Tam sa lekár nezvykne baviť s pacientom.
OK...každý máme nato iný názor...ved je to logické každý sme iný ja by som chlapa-svojho /cudzí sú tam bežne/ nechcela ani pri pôrode.....toto mi už nehrozí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

......inak ma od rána bolí hlava ako koňa už tretiu pirulu som si hodila.....po dvoch mesiacoch som bola upratovať "iba" 6 hodín som tam strávila....okrem iného ...prachu asi takto
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j: a ako ťa asi "naštve, keď ti poviem, že v mladosti som kočíroval toto:
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
lujza.j: a ako ťa asi "naštve, keď ti poviem, že v mladosti som kočíroval toto:
Duški...čo ja ti viem ja nejako tie poršátka nemusím, aj ked panamera sa mi páči.....ja tak staré meďáky tie sa mi ľúbia veľmo...alebo staré jaguáry sa mi páčia ...oni tak plujú po ceste tam vznešene
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j Pozri príspevok
OK...každý máme nato iný názor...ved je to logické každý sme iný ja by som chlapa-svojho /cudzí sú tam bežne/ nechcela ani pri pôrode.....toto mi už nehrozí
Asi si celkom nepochopila. Aj chlapi majú právo na mamografické vyšetrenie. Vyšetrenie u patológa je už trochu neskoro.
A ak tam chlap privezie manželku autom, tak medzitým predsa nepôjde na pivo alebo do bordelu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No veď toto na obrázku - ročník 74-75! Vidieť to na slovenskej ceste za socializmu - - všetky hlavy sa otáčali. A ten odpich - len trošku skôr plyn pridať (aby turbo zabralo) - pustiť spojku a za tebou 25m gumová dvojitá čiara.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marjankaj Pozri príspevok
Asi si celkom nepochopila. Aj chlapi majú právo na mamografické vyšetrenie. Vyšetrenie u patológa je už trochu neskoro.
A ak tam chlap privezie manželku autom, tak medzitým predsa nepôjde na pivo alebo do bordelu.
neuveríš, ale pochopila.... no môj sedával v aute.....alebo, že by
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

toto je akože normálne....? http://www.topky.sk/cl/100314/132764...a-plna-Lucerna
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Domček, v ktorom ja bývam, je jej. Ja už nemám nič iné len ju s domčekom. Ja som sa dobre oženil," citoval server Jana Nedvěda.
Len aby to neskončilo tak, že nebude ani ona, ani domček. Fakt tu už rozum zostáva stáť, alebo žeby niečo iné?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
No veď toto na obrázku - ročník 74-75! Vidieť to na slovenskej ceste za socializmu - - všetky hlavy sa otáčali. A ten odpich - len trošku skôr plyn pridať (aby turbo zabralo) - pustiť spojku a za tebou 25m gumová dvojitá čiara.
Duški všimla som si aj som pochopila dnes tuším píšem tak, že vyzerám ako blbec-nechápavá idem si tuším pospať.....
ako ja celkovo poršátka ..nie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Čaje išli na to, ako muchy na lep,či?
Neviem, neriešil som, mňa potešila tá rýchlosť.
Inak počas svojho pôsobenia v istej "organizácii" som si zajazdil na tomto (a ani papiere som na to nemal):
+(moje najobľubenejšie - moja profesia)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Neviem, neriešil som, mňa potešila tá rýchlosť.
Inak počas svojho pôsobenia v istej "organizácii" som si zajazdil na tomto (a ani papiere som na to nemal):
+(moje najobľubenejšie - moja profesia)
tak to je iný vozový park ja som si v ešte stále v mojej "organizácii" nezajazdila na našich pomaľovaných...nemala som oprávnenie vtedy ešte.....ale zato ked dve ženy vystúpili s pomaľovaného v uniformách to sa teraz asi už nevidí
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

no vidíš a dnes jazdím na tomto
3 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Už sa Vám stalo že Vám daňový úrad vrátil peniaze ktore ste im zaplatili na zaklade DP DPH?
Podávali sme DDP za 4q2010, 1q2011 a 2q2011 a vypočítanú dan sme zaplatili ešte v 03/2012.

Teraz nam danový úrad poslal tie peniaze nazad...

Asi tam majú už toľko penazi ze sa im nevošli na účet alebo čo...
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

lujza.j Pozri príspevok
máš pravdu lujza.j - tiež si myslím, že je v podstate pedofil a práve pri ňom som si už dávno povedala, ako sa vraví - nie je chyža bez kríža
mám ho rada ako speváka, má krásne pesničky, ale ako človeka si ho v žiadnom prípade nedokážem vážiť- je to v podstate nešťastie, samozrejme to je môj názor a nikomu neberem ten jeho
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Anik Pozri príspevok
máš pravdu lujza.j - tiež si myslím, že je v podstate pedofil a práve pri ňom som si už dávno povedala, ako sa vraví - nie je chyža bez kríža
mám ho rada ako speváka, má krásne pesničky, ale ako človeka si ho v žiadnom prípade nedokážem vážiť- je to v podstate nešťastie, samozrejme to je môj názor a nikomu neberem ten jeho
Prečo pedofil? A ona je teraz "senofil"? No pravdu povedať, ja sa ani nečudujem jemu... skôr sa čudujem jej
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE=Anik;2161533]máš pravdu lujza.j - tiež si myslím, že je v podstate pedofil a práve pri ňom som si už dávno povedala, ako sa vraví - nie je chyža bez kríža
mám ho rada ako speváka, má krásne pesničky, ale ako človeka si ho v žiadnom prípade nedokážem vážiť- je to v podstate nešťastie, samozrejme to je môj názor a nikomu neberem ten jeho[/QUO
pre mňa je to nepochopiteľný extrém.....extrém je pre mňa aj Borisko a jeho matky.....neviem čo vlastne "chce tým básnik povedať"
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

pre zk24
myslím si o ňom, že je pedofil zato , že mala max. 17 rokov, keď s ňou začal žiť a on 53
Po trinástich rokoch života s mladou priateľkou je tak všetkému koniec.
„Pavlínka je moja inšpirácia,“ priznával stále dookola Nedvěd.
toto som skopírovala z článku z apríla 2012, keď mu dala akože kopačky
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Anik Pozri príspevok
pre zk24
myslím si o ňom, že je pedofil zato , že mala max. 17 rokov, keď s ňou začal žiť a on 53
Po trinástich rokoch života s mladou priateľkou je tak všetkému koniec.
„Pavlínka je moja inšpirácia,“ priznával stále dookola Nedvěd.
toto som skopírovala z článku z apríla 2012, keď mu dala akože kopačky
Čo ja viem, mne to nepríde pedofilné z jeho strany. Napriek tomu že ho nemôžem ani vidieť, je mi nesympatický ako človek a ako spevák sa mi vôbec nepáči. Ked počujem jeho meno hned vidim tie jeho biele uschnute sliny ako ma v kutiku na ustach. Grc...

Je to čudné, no napriek tomu sa mi zdá viac choré to že ona je s ním ako to že on je s ňou.

Ja neviem, ale podla mna sa každý 50-tnik obzerá za mladými babami a hlavne ked na nich nie je ani vidno či majú 17 alebo 35. A tá Pavlínka vyzerá na 45 rokov, je nadmieru nechutná, a vyzera rošku mentálne zaostalo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no teda!..čo bude s takým starým chlapom robiť?..to by som ani ja nechcela!...fšak to už neny any na šex..akurát jej možno zohreje nôžky...brrr..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať