Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Všetkým krásne skoré ráno,

podkladajte kýbliky......káva, čaj......kto chce môže si do čaju pridať aj niečo iné len nie český tuzemák....raňajky robí dnes pepsi, ja už nestihnem....no ale som vlastne chcela napísať, že už ani vo vlastnej posteli nemá človek pokoj, zobudím sa ráno o 5,30.....čo mi je taká zima.....a môj milovaný poplopes stiahol si pekne na seba perinu, vytlačil ma z vankúša a ja ležala len tak, no nezabijem ho?.......nezabijem......je to môj poklad....a teraz padám na NOU.....majte sa....
...sranduješ ??????
...či s tým ránom - od 02,00 som hore ...a to som skoro zaľahol ...že o tej 01,00......he...
...a kávu ??....ty len horúcu robíš ...


...a ozaj .....si už druhá osoba , ktorá kopíruje môj štýl písania .......prvá je samozrejme pepsička , tá zásadne len kopíruje ...no , tak teda ...no , nyje ???

...šak buďte aj samostatné osoby , vydumajte niečo ..........či ....????
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

..sranduješ ?????? hádaj
...či s tým ránom - od 02,00 som hore .... nemáš vychovaného psa tak ako ja, môj ma nechá spať
...a kávu ??....ty len horúcu robíš ...videl si mňa robiť inú kávu ako "horúcu" (skús napísať, že áno)


...a ozaj .....si už druhá osoba , ktorá kopíruje môj štýl písania .......prvá je samozrejme pepsička , tá zásadne len kopíruje ...no , tak teda ...no , nyje ???

...šak buďte aj samostatné osoby , vydumajte niečo ..........či ....???? keď Tvoj štýl sa nám tak zapáčil, že už bez neho nemôžeme byť....
....a nie že budeš chodiť teraz s nosom hore, už je to nebezpečné je jseň, začína popršievať....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
..sranduješ ?????? hádaj
...či s tým ránom - od 02,00 som hore .... nemáš vychovaného psa tak ako ja, môj ma nechá spať
...a kávu ??....ty len horúcu robíš ...videl si mňa robiť inú kávu ako "horúcu" (skús napísať, že áno)
...a ozaj .....si už druhá osoba , ktorá kopíruje môj štýl písania .......prvá je samozrejme pepsička , tá zásadne len kopíruje ...no , tak teda ...no , nyje ???
...šak buďte aj samostatné osoby , vydumajte niečo ..........či ....???? keď Tvoj štýl sa nám tak zapáčil, že už bez neho nemôžeme byť....
....a nie že budeš chodiť teraz s nosom hore, už je to nebezpečné je jseň, začína popršievať....
.....na všetko červené len jedna odpoveď - kratučká , snáď aj výstižná ....

...a kua.......
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
.....na všetko červené len jedna odpoveď - kratučká , snáď aj výstižná ....

...a kua.......
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..ako vidím deň sa dnes začína veselo... Juraj s Vierkou to tu krásne roztočili, chcelo by to pokračovanie
Krásny a pohodový deň všetkým !
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Všetkým krásne skoré ráno,

podkladajte kýbliky......káva, čaj......kto chce môže si do čaju pridať aj niečo iné len nie český tuzemák....raňajky robí dnes pepsi, ja už nestihnem....no ale som vlastne chcela napísať, že už ani vo vlastnej posteli nemá človek pokoj, zobudím sa ráno o 5,30.....čo mi je taká zima.....a môj milovaný poplopes stiahol si pekne na seba perinu, vytlačil ma z vankúša a ja ležala len tak, no nezabijem ho?.......nezabijem......je to môj poklad....a teraz padám na NOU.....majte sa....
Vierka, prajem Ti krásny deň plný samých úspešných vecí a dobrých správ.
Naposledy upravil Tweety : 25.09.12 at 07:54
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu,posielam kaficu, takú neskoršiu,lebo so svojou som vykecávala s deckom, ktoré sa zobudilo zavčasu a hneď začalo o pôžitkoch-vraj, kde je ten granadír?..pýtam sa -aký?..no čo sa mi o ňom snívalo!...decko jedno furthladné, tak som dala dusiť zemiačky-no a tak sme si pokecali, on s facebrúkom a ja hneď ráno s hrncami...
...čo sa týka toho kopírovania, od prvého dňa tu ja píšem týmto mojím spôsobom,pekne do riadku, to sa dá jednoducho zistiť, takže kecy, čo sa tu nesú splachujem...http://www.porada.sk/search.php?sear...8&pp=&page=216
..a komu sa chce, nech si nájde moje prvé príspevky...
..no a tak už len toľko, že slniečko sa vydriapalo osušiť popršanú zem, fajn luft vonku a krásny deň bude...tak vám taký prajem...
Naposledy upravil pepsikova : 25.09.12 at 09:04
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
č.ú: 2872846651/0200


baby, aj chlapi, čo myslíte, chýbali by vám dve eurá?..rozdávame radosť,ale mali by sme aj pomôcť k lepšie mu životu...v teme "psia duša" je kopa psíkov, ktorí nemôžu za to, aký osud ich stihol, ale mali šťastie, že ich našli ľudia, ktorí im pomáhajú zo všetkých síl...a my máme dosť sily...tu je každé eurko dobré...myslíte,, že by sa u vás nenašlo nejaké navyše?..ak by každý dal len 2eurká, a je nás tu pekne dosť, podľa toho, koľko videní má táto téma,a všetky témy, kde klikáme pre radosť, tak tie havíky majú aj na granule...čo poviete, chýbali by vám dve eurá?..
http://www.zachrannykorab.sk/Novinky.html
Naposledy upravil pepsikova : 25.09.12 at 10:04
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pozdravujem Vieroč, poplopsovi posielame štekyštek a cmuky na ňufíka a treba mu vysvetliť, potvorovi že panička si môže jeho privlastňovanie si jej paplóna poriešiť aj takto...len ako inšpiráciu posielam...
Naposledy upravil pepsikova : 25.09.12 at 09:03
255542_364035323677937_317403062_n.jpg  
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
To nemôže byť aspoň jeden mesiac bez toho, aby som nechytila vývrtku pri podávaní DPH???
Niekomu niečo vysvetlíš, na ďalší mesiac tie isté kraviny vo faktúrach... šak blbeček sa vytočí a nakoniec si to sama opraví...
A ešte sa niekto zaškerí do ksichtu, že čo chcem, ona to robí už 18 rokov... no pekná vizitka... o DPH ani páru a bez snahy sa naučiť...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
To nemôže byť aspoň jeden mesiac bez toho, aby som nechytila vývrtku pri podávaní DPH???
Niekomu niečo vysvetlíš, na ďalší mesiac tie isté kraviny vo faktúrach... šak blbeček sa vytočí a nakoniec si to sama opraví...
A ešte sa niekto zaškerí do ksichtu, že čo chcem, ona to robí už 18 rokov... no pekná vizitka... o DPH ani páru a bez snahy sa naučiť...
Dnes takíto letia, načo niečo vedieť, keď je dosť iných múdrych. Och. joj. Ešte sa pozerajú na človeka zvysoka. Ale teraz je to in, nič nevedieť, hlavne sa tváriť, že všetko viem, všade som bol......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Dnes takíto letia, načo niečo vedieť, keď je dosť iných múdrych. Och. joj. Ešte sa pozerajú na človeka zvysoka. Ale teraz je to in, nič nevedieť, hlavne sa tváriť, že všetko viem, všade som bol......
vždy to treba brať takto: nič nie je také ako sa zdá
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
vždy to treba brať takto: nič nie je také ako sa zdá
Staré ale múdre, len dutá hlava sa drží vysoko.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Staré ale múdre, len dutá hlava sa drží vysoko.
nuž má v nej teplé plyny - ako balón
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...obedná káva je na stole...a po nej nasleduje siesta..povinne...robotu si treba šanovať, zajtra je dlhý deň-stihne sa viac...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...obedná káva je na stole...a po nej nasleduje siesta..povinne...robotu si treba šanovať, zajtra je dlhý deň-stihne sa viac...
veď to, veď to alebo: za minimálnu mzdu - minimálny výkon
Naposledy upravil srska : 25.09.12 at 11:07 Dôvod: gramatika
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

všade nás šklbú - a sudcom pridajú zo zákona +230 evri
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
všade nás šklbú - a sudcom pridajú zo zákona +230 evri
je to svinstvo ked takym sudcom nehorazne zvysuju platy-teraz to nie je protiustavne, lebo stat ma deficit v rozpocte,aha to nie su zdravotne sestry,takze ich kamosi z Generalnej prokuraturi to nenapadnu na Ustavnom sude.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
všade nás šklbú - a sudcom pridajú zo zákona +230 evri
To preto aby sa mohli bez starostí venovať svojmu koníčku "ako ošklbať v spore tých čo nedajú províziu"
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
20.09.12 Zahlasujte na FB za kocura-diabetika Semiho :-D
21:05 nika.sum

Poraďák
Členom od: 10.07.05
Miesto: BA-Petržalka
Príspevky: 3,599
pochváliť
Viem, ze je tu toho uz dost, ale predsa skusim aj ja. Prosim ak mate cas a ste na Facebooku zahlasujte za mojho kocura-diabetika,moze vyhrat krmivo. Aj ked sme sa dost neskoro spamatali, ale clovek nikdy nevie. Foto mam sice len z mobilu nic moc. Hlasovat sa da raz za den.
Dakujeeeem

link:
http://www.facebook.com/royal.canin....78628858938321


...posúvam...furt máme málo klikov...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať