Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..myslíš?..ja nie!..počet tých uhlov pohľadu by som by sm znížila minimálne o dva..síce som tie výhovorky neprečítala celé, stačilo potiaľ, že pracovníci potrebujú manuál!..teda niečo, čo ich povedie konkretnym prípadom!..a to je čo?..jedna pracovníčka úradu dostane na stôl denne minimálne 10 prípadov (a to ich v registračke už má okolo 600-), má pridelený určitý okrsok no a to znamená,do mesiaca poriešiť detailne denne 10 prípadov kontrolou domácností a podmienok pre život dieťaťa,následne vyhodnotiť, medzitým poriešiť domácnosti, kde už na druhý deň treba druhú kontrolu-a vyhodnotiť,svoje úlohy má presne naprogramované a len jeden deň v týždni má na výjazd do terénu služobným autom, nemôže zavolať políciu okamžite pri prvej návšteve kritického hlásenia- oni vedia, čo majú robiť, ale jedna na toľko prípadov nestačí a nemá kompetencie na hĺbkové riešenie...takže by som sa nevyhovárala na systém, ktorý potrebuje ďaľší manuál,ale zvýšila počet zamestnancov, určila, že nesmie mať viac prípadov, než mu sily dovoľujú a sprísnila kontrolu...lebo keď sa redukuje počet zamestnancov v štátnej správe, v prvom rade sa vyhodia tí, ktorí majú na starosti deti, dávky pre postihnutých a akékoľvek prideľovanie peňazí a sledovanie prípadov...no a ich práca sa rozdelí pre tých, čo majú šťastie a protekciu a vrchnosť ich nevyhodí..tam je boj o pracovnú pozíciu a nie o výkon činností,takže sa nečudujem, že baba, ktorá dostala hlásenie,potroške kašlala na to,denne ich dostane viac a má len jedny ruky a jedny nohy a ak zavolá políciu, tá vykašle na to,často ani nepríde, ak ženy hlásia že ich muž bije a deti trpia...nemusíme si v tomto klamať, to je náš štát...
..no a ďaľšia vec- prejdi sa po kanceláriách úradu pre starostlivosž o dieťa...dievčatká, ktoré vyjdú zo školy a dostali teplý flek,upravené, v lodičkách...dá sa tvrdiť, že takáto pipuška sa bude naháňať po sídlisku za týraným deckom?..oj-oj!.....asi jedna z desiatich...
toto určite nie je teplý flek, potom by sa ho držali staré baby, je to flek o držku, kde v teréne môže chytiť nemoci vši a po hube, tam nikto nedá svoje vyvolené dieťa pracovať, a policajti so svojimi platmi a mužným výrazom by mali budiť autoritu tak prídu na zásah minimálne dvaja a rozpakujú sa použiť obmedzujúce alebo donucovacie prostriedky. A to má jedna dievčinka alebo dve zvládnuť ramba?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ze vraj slovensky rekord /iba ak v tom ze konecne ludia ukazali kde maju take umele celebrity / http://www.cas.sk/clanok/232855/reko...an-vysiel.html
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...tu už iste napadol sneh, ako je tu zima!..tak posielam predobednú kaficu a slivkový koláčik so škoricou a orechami...fotiť ho nejdem, hadi mi pri ňom zavadzajú...
A že kto začal pokúšať, že??
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

pepsikova Pozri príspevok
...tu už iste napadol sneh, ako je tu zima!..tak posielam predobednú kaficu a slivkový koláčik so škoricou a orechami...fotiť ho nejdem, hadi mi pri ňom zavadzajú...
dobre že si ho neodfotila! ešte to len čítam, a už mi tečú slinky na takú kombináciu sliviek, škorice a orechov...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

budeme pestovat vraj ryzu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
20.09.12 Zahlasujte na FB za kocura-diabetika Semiho :-D
21:05 nika.sum

Poraďák
Členom od: 10.07.05
Miesto: BA-Petržalka
Príspevky: 3,596
pochváliť
Viem, ze je tu toho uz dost, ale predsa skusim aj ja. Prosim ak mate cas a ste na Facebooku zahlasujte za mojho kocura-diabetika,moze vyhrat krmivo. Aj ked sme sa dost neskoro spamatali, ale clovek nikdy nevie. Foto mam sice len z mobilu nic moc. Hlasovat sa da raz za den.
Dakujeeeem

link:
http://www.facebook.com/royal.canin....78628858938321




...nejakým spôsobom sa nike.sum podarilo tému o kocúrkovi zavrieť...ale klikanie beží ďalej..podľa mojich prepočtov sme v druhej desiatke, ale my sme sa už dokázali vydriapať aj z iných čísiel!..čo poviete?..dáte klik?..platí len pre face-ale isto tam máte dietky....alebo manžela...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

doslo mi mailom a dam to aj sem,

V piatok, 28. septembra 2012, sa uskutoční v poradí už ôsmy ročník Noci výskumníkov v rámci Európy. Slovensko sa do tejto iniciatívy zapojí po šiestykrát.

Na Slovensku sa podujatia projektu uskutočnia v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Žiline a Tatranskej Lomnici.

Ústredným motívom tohto projektu je motto „Researchers are among us“, „Vedci sú medzi nami“. Poslaním projektu je ukázať, že vedci sú „obyčajní“ ľudia s výnimočným povolaním, umožniť Vám "nazrieť im cez plece", spoznať ich a vidieť výsledky ich práce.

Viac info: http://www.sovva.sk/noc-vyskumnikov/...-projekte.html
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

magori....aj ....aj....http://zivot.azet.sk/clanok/12116/sk...-vysledok.html
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Druhý krásny víkend za mnou - pred týždňom oslava otcových narodenín, tento týždeň krstiny vnuka . Posielam punčovú tortu a fernet.
Ak nechcete takúto druhú večeru, odložte si na raňajky
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tá punčofka by nemusela byť márna, mňam!..ak sa tu niekto ešte kŕmi, posielam dolče...a potom zhasnem...vysvecuje sa tu ako na grandhoteli...
..dobrú noc...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám, len tak medzi dvermi podávam kaficu a čajík,aj handričku , lebo zas tí chalaniská podpísali ftipy fajné, no a nepoučiteľným by sa mohlo zadariť prskať-ako mne..no čo už!...
..padám het,je pondelok, takže kopu elánu vám prajem a fajn deň...nech vás nič nenajeduje...
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dobré ránko, tiež nakuknem a idem na tú moju milúvanú DPH...

Aaaach jo
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Je PONDELOK ?

Akosi som si ho nevšimol...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Indeed Pozri príspevok
Je PONDELOK ?

Akosi som si ho nevšimol...
Možno preto, že ho máš modrý?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Fíha, tu to žije - všetci pracujeme?
tak ponúkam - dajte si - mám všetko, kafu aj čaj na rôzne spôsoby
mám prax - z oslavy, dobre všetko dopadlo, aj sme sa napapali a aj zabavili - bolo nás riadne veľa, dobre cez 50 ľudí
stretla sa u mňa celá rodina, super bolo
5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
Fíha, tu to žije - všetci pracujeme?
tak ponúkam - dajte si - mám všetko, kafu aj čaj na rôzne spôsoby
mám prax - z oslavy, dobre všetko dopadlo, aj sme sa napapali a aj zabavili - bolo nás riadne veľa, dobre cez 50 ľudí
stretla sa u mňa celá rodina, super bolo
Fíha, malá svadba, čo? Vlastne teraz už s 50 ľuďmi aj veľká...

Aj tortičku si si robila? Daj foto
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

rátala som aj deti - tortu som si nerobila, dostala som
IMG_0172.jpg  
IMG_0162.jpg  
1/1
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Pred chvíľou som sa dozvedela pre mňa najkrajšiu správu za posledné 4 týždne, výsledok z histológie je OK, leukoplakia, ktorá mi ničí telo nie je zhubná. Plačem od šťastia a padajú mi z dušičky obrovské balvany, bála som sa, žeby už zasa...
Chce sa mi to vykričať do celého sveta, tak to aspoň poviem Vám všetkým, ďakujem tým, ktorí mi držali palčeky
29 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
Pred chvíľou som sa dozvedela pre mňa najkrajšiu správu za posledné 4 týždne, výsledok z histológie je OK, leukoplakia, ktorá mi ničí telo nie je zhubná. Plačem od šťastia a padajú mi z dušičky obrovské balvany, bála som sa, žeby už zasa...
Chce sa mi to vykričať do celého sveta, tak to aspoň poviem Vám všetkým, ďakujem tým, ktorí mi držali palčeky
Vlastička, dlho si tu nebola a teraz taká bombová správa.....strašne sa tešíme s tebou a nech je už stále dobre....
2 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ďakujem za prianie, dlho som tu nebola, lebo moje problémy sa liečili a liečia už veľmi dlho, len čo sa budem lepšie cítiť, prídem vždy. Všetkých Vás objímam
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať