Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

v matadorke unikli chemikalie http://bratislava.sme.sk/c/6546572/v...zranenych.html
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Hansa Pozri príspevok
-no, môj na strednej si musel zaplatiť cvičebnicu na ruštinu a cvičebnicu na anglinu /jedna za 15,- a druhá za 16,- evri/. Som z toho PAF! A zrejme platenie ešte neskončilo.
Nemčina -15€
Angličtina + prac.zošit - 30€
Poplatok RZ -20€
a čakám na ďalšie poplatky...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

dievčatá, dievčatá......ja mám poplatok, formou daru pre neziskovú spoločnosť za jeden semester 350, spolu 700 + cestovanie každú druhú sobotu do KE cca 6 €, na prípravný kurz na VŠ......ale rada to zaplatím, budujem budúcnosť už druhej gymnazistke........
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mila123 Pozri príspevok
dievčatá, dievčatá......ja mám poplatok, formou daru pre neziskovú spoločnosť za jeden semester 350, spolu 700 + cestovanie každú druhú sobotu do KE cca 6 €, na prípravný kurz na VŠ......ale rada to zaplatím, budujem budúcnosť už druhej gymnazistke........
..

..a mojej susedy dcéra, študentka druhého ročníka na VŠ-""skončím školu a idem odtiaľto do het!..nebudem v tomto štáte ani za nič!""...
..úbohý štát, ktorého mladí ľudia majú naň takýto názor...a ani sa nečudujem...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pepsikova Pozri príspevok
..

..a mojej susedy dcéra, študentka druhého ročníka na VŠ-""skončím školu a idem odtiaľto do het!..nebudem v tomto štáte ani za nič!""...
..úbohý štát, ktorého mladí ľudia majú naň takýto názor...a ani sa nečudujem...
a kto pôjde zo Slovenska posledný, nech zahasí svetlo (vypne ho).......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DNes som urobila dobrý skutok, prispela som na Bielu pastelku.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tweety Pozri príspevok
DNes som urobila dobrý skutok, prispela som na Bielu pastelku.
aj ja,moje dieťa vyzberávalo spolu so spolužiačkou......
najvyšší príspevok bol jednej mamičky a to 5 €, ostatní tak po 2 a menej.......
dokonca oslovili aj turistov (D) a tí prispeli po 2 €......ale boli aj takí, kt. sa tvárili, že dievčence nepočuli.......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mila123 Pozri príspevok
aj ja,moje dieťa vyzberávalo spolu so spolužiačkou......
najvyšší príspevok bol jednej mamičky a to 5 €, ostatní tak po 2 a menej.......
dokonca oslovili aj turistov (D) a tí prispeli po 2 €......ale boli aj takí, kt. sa tvárili, že dievčence nepočuli.......
Áno, videla som na ulici, že niektorí nevideli, nepočuli, pýtala som sa chlapcov čo zbierali tí, ktorí chceli prispieť, prispeli aj centami, aj to sa cení. Ale nechápem tých ostatných. Viem, je ťažká doba, ale......
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tweety Pozri príspevok
Áno, videla som na ulici, že niektorí nevideli, nepočuli, pýtala som sa chlapcov čo zbierali tí, ktorí chceli prispieť, prispeli aj centami, aj to sa cení. Ale nechápem tých ostatných. Viem, je ťažká doba, ale......
určite je to aj tým, že u nás pred poštou stále ponúkajú Nota Bene...........a tiež tetušky pred Tescom , celé dni Vám strkajú pokladničku pod nos s pýtajú na onkológiu......
prejsť historickým centrom mesta bez toho, aby ste jednu nestretli sa mi hádam ani nepodarí.....mňa osobne to otravuje, pritom nie som lakomá......prispievam.......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mila123 Pozri príspevok
určite je to aj tým, že u nás pred poštou stále ponúkajú Nota Bene...........a tiež tetušky pred Tescom , celé dni Vám strkajú pokladničku pod nos s pýtajú na onkológiu......
prejsť historickým centrom mesta bez toho, aby ste jednu nestretli sa mi hádam ani nepodarí.....mňa osobne to otravuje, pritom nie som lakomá......prispievam.......
No to áno, ešte si zabudla na svedkov jahodových, ktorí sú tiež všade tam, kde nechceš.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dievčatá a chlapci ahojky najskôr,

čo sa týka výberu na onkológiu sú vždy hlásené vopred na obecnom prípadne mestskom úrade, do takýchto pokladničiek, ak nie sú riadne zapečatené, tetuška nemá originál preukaz nadácie i s fotkou a registračným číslom neprispievať. Väčšinou ak sa robia zbierky robia sa cez nadácie oznámením č. účtu cez operátora mobilného, dobrý anjel je presný a prehľadný a liga proti rakovine, detskú onkológiu zbierku má na starosti Markíza, inak sú to bohužial musím povedať nie veľmi legálne a čisté organizácie.
7 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Asi by si mali aj ľudia viac všímať tých rôznych vyberačov .. lebo potom ozaj sú už ľudia z toho otrávení, keď na každom kroku vás zastavia - že na "onkológiu"
Vierka, budem pozerať, či majú preukaz
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievčatá a chlapci ahojky najskôr,

čo sa týka výberu na onkológiu sú vždy hlásené vopred na obecnom prípadne mestskom úrade, do takýchto pokladničiek, ak nie sú riadne zapečatené, tetuška nemá originál preukaz nadácie i s fotkou a registračným číslom neprispievať. Väčšinou ak sa robia zbierky robia sa cez nadácie oznámením č. účtu cez operátora mobilného, dobrý anjel je presný a prehľadný a liga proti rakovine, detskú onkológiu zbierku má na starosti Markíza, inak sú to bohužial musím povedať nie veľmi legálne a čisté organizácie.
Pýtala som sa na názor na "kasičkárov" zakladatela Dobrého anjela - tu je jeho odpoveď

Zdravim Vas,

no z kasicakrov som dost smutny. Ked ich stretnem v Poprade, hned sa pytam, komu idu peniaze a nemam z toho dobry pocit.
Chce to zmenu zakona, na niecom sa uz pracuje

Vsetko dobre
--
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ja som kľudná, ja som úúúplne kľudná . Bola som na sociálke, odniesť maródku. Niekto, buď kolega, alebo pani doktorka odignorovali môj pokyn, kedy začína PN pri pracovnom úraze. Dala vrátane dňa úrazu. Pobehala som po SP zdola nahor a odhora dole, aby sme pohľadali aj jej diel maródky. Išli sa upaniinžinierkovať, z toho usudzujem, že moja minulá lekcia o spolupráci so SP bez buzerovania bola účinná. Okrem úrazu som potrebovala odovzdať aj ELDZ, tam raaad nedočkavcov, pod každým podlaha prehnutá od dlhého postávania. Zamierila som na podateľňu. Že mi ELDZ nepreberú, že mám ísť do toho radu. To by som si mohla rovno vybaviť dôchodok aj sebe. Otočila som sa, zamierila na podateľňu a započala s konverzáciou: -či teda sú podateľňa, či náhodou nepreberajú poštu, a že predovšetkým, všetky údaje už majú v systéme a ELDZ je zbytočné tlačivo. Opečiatkované, prevzaté! Hurá do práce napísať doktorke list, urobiť dve faktúrky a môžem začať chystať podklady pre daňovú kontrolu. Na jednej faktúre v podkladoch buď zlá jednotková cena alebo súčin, pri druhej sme sa venovali hodnú chvíľu meditácii, či pripočítať poštovné, potom overiť firmu v OR a IČ DPH. Aj mi deň prešiel pri takejto produktivite práce.Čakanie na kompetentných si zahŕňam do prestojov
P.S. Účto som stiahla na kľúč a prvý zo šanonov hodila do tašky.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nóórika neodviedla daň....
dostane trest, 100x napísať "Nabudúce už daň odvediem"...
Alebo obvinia výrobcov kalkulačiek, že jej to zle vyrátalo...
Ach jo...
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Katy a R Pozri príspevok
Asi by si mali aj ľudia viac všímať tých rôznych vyberačov .. lebo potom ozaj sú už ľudia z toho otrávení, keď na každom kroku vás zastavia - že na "onkológiu"
Vierka, budem pozerať, či majú preukaz
Prihodila som si pred rokmi Dobrého anjela k faktúre za telefón a okolo kasičkárov prejdem s komentárom "Ďakujem, prispievam inak" . Ak poznám vyberajúcich, vtedy prispejem aj do kasičky.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Pasteliek mám už doma peknú zbierku, tam nikdy neváham prispieť .
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

veronikasad Pozri príspevok
Pýtala som sa na názor na "kasičkárov" zakladatela Dobrého anjela - tu je jeho odpoveď

Zdravim Vas,

no z kasicakrov som dost smutny. Ked ich stretnem v Poprade, hned sa pytam, komu idu peniaze a nemam z toho dobry pocit.
Chce to zmenu zakona, na niecom sa uz pracuje

Vsetko dobre
--
Ten "Dobrý anjel" v ľudskom prevedení mi osobne nesedí.......
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

veronikasad Pozri príspevok
Pýtala som sa na názor na "kasičkárov" zakladatela Dobrého anjela - tu je jeho odpoveď

Zdravim Vas,

no z kasicakrov som dost smutny. Ked ich stretnem v Poprade, hned sa pytam, komu idu peniaze a nemam z toho dobry pocit.
Chce to zmenu zakona, na niecom sa uz pracuje

Vsetko dobre
--
je smutne ze prave najcastejsie hraju na city,lebo udajne vyberaju na detsku onkologiu -treba pytat od nich povolenie od mestkeho resp obecneho uradu,ale ani to nie je zaruka, lebo aj zopar nadacii a obcianskych zdruzeni ma oficialne povolenie a pritom z vyzbieranych financii ide iba minimun na ucel na ktory deklaruju ze vyberaju,mna len udivuje ze taky podvodnici nielen ze nemaju ziadnej hanby,vystupuju vtieravo, agresivne, arogantne voci tym co neprispeju ale hlavne ze sa vobec neboja ze tak bezohladne zarobene peniaze sa im raz mozu vypomstit a moze ich alebo ich blizkych postihnut ta hrozna choroba.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať