Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
neide o to či kukne alebo nekukne či verejne alebo pod paplónom, ale o to že je to pekné za čias mojej mladosti sa to nevidelo každý deň, ale o tú dvojitú morálku ak sa mi nepáči krádež tak ju nebudem tolerovať ani u seba ani u iných a ak by som sa ne verejnosti sám kvôli zábranám nepredvádzal, tak by mi mal vadiť nedostatok zábran u iných a to ani nemusím byť buzy.
Pali, je neviem 5 krát som si prečítal čo si napísal, ale ja tomo nerozumiem vobec teda..., čo píšeš...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

v Trnave varia pivo?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mala som práve infarktový stav,idem platiť cez internet banking Tatra banky odvody,dane a skočil mi ich nový internet banking,vyžadoval nainštalovane dvoch programov a nie a nie sa tam dostať-tí blbci čo tam čarujú s internetom nemôžu to zmeniť uprostred mesiaca ale privodiť takéto stresy na jeho konci?Vraždila by som.Cim dalej tým viac ma tá banka rozčuľuje.Vymýšľajú capiny v jednom ťahu,asi nemajú kde dávať peniaze a myslia si že ani ja.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pali, je neviem 5 krát som si prečítal čo si napísal, ale ja tomo nerozumiem vobec teda..., čo píšeš...
odpovedal som na tvoju myšlienku neviem čo je na tom k nepochopeniu. čítaj pomalšie. ešte raz: Ak by som ja niečo neurobil, nemôžem schvaľovať že to robia iní. Nemám dcéry ani ty, ale keby sa tvoja predviedla ako umelecký akt v novinách, tak by si povedal že sa vzdala dedičstva, ak by to bola susedova tak by si sa oduševňoval aký pekný akt. kapíšto? čítaj pomaly a môžeš aj slabikovať (tú poslednú vetu som nemyslel vážne). Ktorýkoľvek rodič z tu diskutujúcich, majúcich dospelé dieťa mi teraz klepne súhlas.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
Mala som práve infarktový stav,idem platiť cez internet banking Tatra banky odvody,dane a skočil mi ich nový internet banking,vyžadoval nainštalovane dvoch programov a nie a nie sa tam dostať-tí blbci čo tam čarujú s internetom nemôžu to zmeniť uprostred mesiaca ale privodiť takéto stresy na jeho konci?Vraždila by som.Cim dalej tým viac ma tá banka rozčuľuje.Vymýšľajú capiny v jednom ťahu,asi nemajú kde dávať peniaze a myslia si že ani ja.
tatrabanka sú zlodeji od nich čím ďalej
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pavol54 Pozri príspevok
odpovedal som na tvoju myšlienku neviem čo je na tom k nepochopeniu. čítaj pomalšie. ešte raz: Ak by som ja niečo neurobil, nemôžem schvaľovať že to robia iní. Nemám dcéry ani ty, ale keby sa tvoja predviedla ako umelecký akt v novinách, tak by si povedal že sa vzdala dedičstva, ak by to bola susedova tak by si sa oduševňoval aký pekný akt. kapíšto? čítaj pomaly a môžeš aj slabikovať (tú poslednú vetu som nemyslel vážne). Ktorýkoľvek rodič z tu diskutujúcich, majúcich dospelé dieťa mi teraz klepne súhlas.
...ja už dávno vravím, že nebolo nad "figové listy" .... všetci sme si boli rovní... niekedy by som to normálne prijala
Žiadne rozdiely, žiadne pranie, žehlenie...och joj, to by bol vegetík
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..inak nie som puritánka, ale tej nahoty začína byť všade príliš veľa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš Pozri príspevok
..inak nie som puritánka, ale tej nahoty začína byť všade príliš veľa...
Ja neviem,ale ja nepocitujem že by bolo nejako vela nahoty, čo ja viem...
Aj keď je pravdou, že moc si to už ani nevšímam, tak možno nemám pravdu neviem..., už ma nejako holé ženy nelákajú-ako ked som mal 20 rokov- už to tak intenzívne neprežívam...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
odpovedal som na tvoju myšlienku neviem čo je na tom k nepochopeniu. čítaj pomalšie. ešte raz: Ak by som ja niečo neurobil, nemôžem schvaľovať že to robia iní. Nemám dcéry ani ty, ale keby sa tvoja predviedla ako umelecký akt v novinách, tak by si povedal že sa vzdala dedičstva, ak by to bola susedova tak by si sa oduševňoval aký pekný akt. kapíšto? čítaj pomaly a môžeš aj slabikovať (tú poslednú vetu som nemyslel vážne). Ktorýkoľvek rodič z tu diskutujúcich, majúcich dospelé dieťa mi teraz klepne súhlas.
a tak zasa, keby mala moja dcéra 30 rokov tak už by som sa ja na zadné mohol stavať a vyzliekla by sa, kde by chcela...-to už každá nech si rozmyslí...,čo a jako...-ja tomu moc nerozumiem inak-tejto problematike...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
v Trnave varia pivo?
už 100 rokov- ale čo ja viem-tak v trnave bolo najhoršie pivo na slovensku- ešte aj Stein bol lepší- a to je teda iný patok...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a tak zasa, keby mala moja dcéra 30 rokov tak už by som sa ja na zadné mohol stavať a vyzliekla by sa, kde by chcela...-to už každá nech si rozmyslí...,čo a jako...-ja tomu moc nerozumiem inak-tejto problematike...


...no, Stando, nalejme si čistého vína - už nie si "mladík"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš Pozri príspevok
[/B]

...no, Stando, nalejme si čistého vína - už nie si "mladík"
evuš no jo, pomaly starnem...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

BXLmiami Pozri príspevok
Mala som práve infarktový stav,idem platiť cez internet banking Tatra banky odvody,dane a skočil mi ich nový internet banking,vyžadoval nainštalovane dvoch programov a nie a nie sa tam dostať-tí blbci čo tam čarujú s internetom nemôžu to zmeniť uprostred mesiaca ale privodiť takéto stresy na jeho konci?Vraždila by som.Cim dalej tým viac ma tá banka rozčuľuje.Vymýšľajú capiny v jednom ťahu,asi nemajú kde dávať peniaze a myslia si že ani ja.
stále funguje starý ib
ib_taba_old.jpg  
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
evuš no jo, pomaly starnem...
už enem forty?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
už enem forty?

čo už? už! tak skoro?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

udajny sef metanolovej mafie http://www.aktuality.sk/fotogaleria/...nolovu-zmes/1/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
nevyzerá byť slepý
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
nevyzerá byť slepý
vsak on to nepil
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...o pár chvíľ víkend, tak ešte jeden...

Viete, čo majú spoločné ženské prsia a poldeci ?
Jedno málo, tri sú už veľa....
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
vsak on to nepil
ja by som mu dal trest jednoduchý- vypiť 5 poldecákov tej jeho dobrotky a niekam ho na 2 týždne zamknúť do kobky a potom už by bol volný- načo súd?
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 28.09.12 at 13:43
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať