Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hnedoočka Pozri príspevok
kočka je , snáď najkrajšia, ale vidím ,že povyhrávali tie viac obnažené.Aj keď to v týchto súťažiach beriem s rezervou, neviem, či by som to svojej dcére schválila.

čo sa týka fota, tak sa mi najviac páčilo to, ktoré skončilo na 6. mieste - má niečo do seba.
pred pár stranami som čítal že to je normálne trochu nahoty, trochu aktu, nejaké voľné prso alebo aj viac , vraj netreba byť tak veľmi pápežský s podobnými názormi, to je jedno dcéra nedcéra, nech sa ukáže, mne sa to stať nemôže ja mám synov.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dnes mal byť v Partizánskom pochod proti neprispôsobivým občanom, neviem či sa konal, ale je ich tam bárskoľko.....hlavne tých opálených.....
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...-spasitel.html
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a jeden na večer...

Pridze zakaznik do obchodu a hvari:
-Dajce mi jednu Barbie babiku pre moju dzifku.
-A jaku babiku? Mame Barbie idze na ples za 19evri, Barbie venči psa za 19 evri, Babrbie na korčuľoch za 21 evri, Barbie na plaži za 21 evir, Rozvedenu Barbie za 285 evri..., hvari predavač.
Zakaznik ho preruši:
- Počekajce kuštičko. To čom tota rozvedena Barbie stoji 285 evri?
- No šak to je jasne, ne?! Bo k nej mace Kenov dom, Kenovo auto, Kenov čln, Kenov nabitok...


2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

ale dam aj ja druhy..

"Dcéra príde domov s plačom. Mama sa jej pýta:
- Čo sa ti stalo?
- V škole ma volajú šimapr!
- A to je čo?
- Šialene malé prsia.
V tom sa otec začne strašne smiať. Mama naň kričí:
- Ty buď ticho šimako!"
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Viete, aké mäso sa bude teraz kupovať? Mužské predné!
Málo stojí, ľahko sa urobí, pustí rýchlo šťavu, je rýchlo hotové, ľahko padne, dobre sa strká do úst a nelezie medzi zuby.

Napriek tomu ma dnes potešilo svinské údené

6 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

prizivnici chranili prizivnikov res.primitivy primitivov,zberba zberbu alebo policajti ciganov-nenadarmo sa hovori vrana k vrane sada.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Romy Schneider- bola úžasná, královná...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

IvanaŠ
mne stále vypisovalo že mi zlyhal nejaký zásuvný modul Adobe
aktualizovala som novú líšku, včera super, a dnes zas hláška - zlyhal zásuvný model, pošlite informáciu
No neviem, ale spoločnosť Adobe sa teda nevyznamenala. Dám kontrolu doplnkov a modulov na aktualizácie - Adobe Shockwave Player = zastaraná verzia - klik - stiahnem, nainštalujem, kontrola a opäť zastaraná verzia.
Hlási, že je to staré a staré aj naďalej sťahuje. No to sa teda páni "vyznamenali". Samo, že niekedy prehrávanie blbne - najmä ak využíva Flashplayer a jeho doplnok.
Doplním. Takže som to urobil okľukou - odinštaloval som celý Flash Player. Stiahol som nový, prehliadače nespustené, nainštalovaný Flash player - základný, potom pridaný doplnok do FF a čuduj sa svete - je tam ten najnovší.
A nas*ali ma na sme.sk - oni totiž svynejenny - už nepodporujú prehrávanie videí vo FF, len IE, Chrome, Opera, Safari.
Naposledy upravil misoft : 30.09.12 at 01:00
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

čo si tu prosím ťa robil o 01:33? nemôžeš spať?

ja som hore - ťažko povedať či už alebo ešte
ponúkam kávu pre strašneskorovstávajúcich, alebo strašneneskorozaspávajúcich, vyberte si
boli sme na tej oslave, ešte som ani hlavu o vankúš neoprela, už bolo treba vstávať - 1/2 išla do práce, tak som odprevadila

oslava super, jedlo dobré, fanta tiež a sranda, aj sme si zatancovali
a čo som sa všeličo dozvedela od bývalej kamarátky zo strednej školy to ešte musím rozdýchať
2 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá



Krásne ráno z Čiernej nad Tisou.
Takže dáme si jednu malú čiernu ......
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a ešte syn tej bývalej kamarátky mi balil skorosedemnástku
všetci sa škerili a šťuchali ma, že - boli ste najlepšie kamarátky a možno budete aj svatky
pánbo aj všetci svätí stojte pri mne, toto nedopusťte
nič proti chalanovi - je zlatý, mladý, pekný, milý, úctivý, múdry, medik, ovláda 5 jazykov
enem - keby jeho matka nebola jeho matka
Naposledy upravil Ivana Š : 30.09.12 at 07:02
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
čo si tu prosím ťa robil o 01:33? nemôžeš spať?

ja som hore - ťažko povedať či už alebo ešte
ponúkam kávu pre strašneskorovstávajúcich, alebo strašneneskorozaspávajúcich, vyberte si
boli sme na tej oslave, ešte som ani hlavu o vankúš neoprela, už bolo treba vstávať - 1/2 išla do práce, tak som odprevadila

oslava super, jedlo dobré, fanta tiež a sranda, aj sme si zatancovali
a čo som sa všeličo dozvedela od bývalej kamarátky zo strednej školy to ešte musím rozdýchať
..

..upresni navigáciu!!..kde je tá káva?..už som aj na fb bola kuknúť a moja nikde!!..nech nebehám z dverí do dverí, od rána!!...

..krásnu slniečkovú nedeľu vám prajem...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
a ešte syn tej bývalej kamarátky mi balil skorosedemnástku
všetci sa škerili a šťuchali ma, že - boli ste najlepšie kamarátky a možno budete aj svatky
pánbo aj všetci svätí stojte pri mne, toto nedopusťte
nič proti chalanovi - je zlatý, mladý, pekný, milý, úctivý, múdry, medik, ovláda 5 jazykov
enem - keby jeho matka nebola jeho matka
...hm ......vo všeobecnej rovine povedané .......

Myslíš si , že je to o svatovcoch alebo o mladých ???
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
...hm ......vo všeobecnej rovine povedané .......

Myslíš si , že je to o svatovcoch alebo o mladých ???
Juraj, je to naozaj vo všeobecnej rovine povedané - však keby si padli do oka - nech, oni by boli spolu,
ja tam nenarobím nič, a čím viac decku kafreš do vzťahu, tým horšie - ešte sa to proti tebe obráti
a svatku túto bývalú kamarátku - nuž - znášala som ju 4 roky na gympli, vydržala som ju aj včera - a semo-tamo raz za rok sa to dá zniesť (možno sa zas niečo zaujímavé dozviem)
Naposledy upravil Ivana Š : 30.09.12 at 21:26
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
Juraj, je to naozaj vo všeobecnej rovine povedané - však keby si padli do oka - nech, oni by boli spolu,
ja tam nenarobím nič, a čím viac decku kafreš do vzťahu, tým horšie - ešte sa to proti tebe obráti
a svatku túto bývalú kamarátku - nuž - znášala som ju 4 roky na gympli, vydržala som som ju aj včera - a semo-tamo raz za rok sa to dá zniesť (možno sa zas niečo zaujímavé dozviem)
Mladých " mám " v trubke......obrazne povedané ...
Treba poradiť - pýtajú sa ?....nuž poradíme - poslúžime .....

Ako sa vraví , mal som vzory , podľa ktorých sa správam ...
Mamu neriešim , taká ako aj ja ....
Svokra mala tendencie mi " rozumy " ( rozumej príkazy ) dávať ...len raz som treskol dverami , po tých 6 mesiacoch ...odvtedy bol pokoj ...
Svatka ide pomaly , ale iste na moju koľaj ...zať jej výhybku prehodil ...a on je ešte k tomu aj taký zlatý , že si mamču do teplých krajín v pohode pošle ...
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mama sa mi snažila nalinkovať život - je to moja maminka, a chcela pre mňa to najlepšie - z jej pohľadu, aj rozumy a rady boli, niektoré prijaté, niektoré nie, predsa len - žijem svoj život, s mojou rodinou, a rozhodnutia robíme my spolu, nenecháme sa dirigovať mamou, aj keď ju máme radi - no a zvykla si

svokru mám najlepšiu na svete, takú by ste chceli ale ja ju nedám
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
mama sa mi snažila nalinkovať život - je to moja maminka, a chcela pre mňa to najlepšie - z jej pohľadu, aj rozumy a rady boli, niektoré prijaté, niektoré nie, predsa len - žijem svoj život, s mojou rodinou, a rozhodnutia robíme my spolu, nenecháme sa dirigovať mamou, aj keď ju máme radi - no a zvykla si

svokru mám najlepšiu na svete, takú by ste chceli ale ja ju nedám
keď stála svokra za mnou tiež som ju chválil
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pavol54 Pozri príspevok
keď stála svokra za mnou tiež som ju chválil
moja za mnou stáť nemusí, aj tak ju chválim

(svokor - to bola iná kategória, nekomentujem ďalej...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ivana Š Pozri príspevok
čo si tu prosím ťa robil o 01:33? nemôžeš spať?

ja som hore - ťažko povedať či už alebo ešte
ponúkam kávu pre strašneskorovstávajúcich, alebo strašneneskorozaspávajúcich, vyberte si
boli sme na tej oslave, ešte som ani hlavu o vankúš neoprela, už bolo treba vstávať - 1/2 išla do práce, tak som odprevadila

oslava super, jedlo dobré, fanta tiež a sranda, aj sme si zatancovali
a čo som sa všeličo dozvedela od bývalej kamarátky zo strednej školy to ešte musím rozdýchať
po oslave hore o pol 6?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

trisestri - áno, o pol šiestej a kvízová otázka znie - čo som pila na oslave?
prvý správne odpovedajúci vyhráva večeru
Naposledy upravil Ivana Š : 30.09.12 at 10:13
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať