Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
vysluhove dochodky sa nakoniec zdanovat nebudu,ta za to mozno aj buchac bude volit Fica
..

..no asi sa robo spamatoval, ak si tu minule prečítal, že chudák nebude mať ani na kávu..neurobí z neho predsa vodopi*a...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
vysluhove dochodky sa nakoniec zdanovat nebudu,ta za to mozno aj buchac bude volit Fica
...či sa budú , alebo nie , tak to uvidíme všetci zainteresovaní až na svojich účtoch ...

...ja zvykne kričať hop až po preskočení ....




...a Fica voliť ???.......obrazne povedané , radšej sa prásknem ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..kde je luí?..tu už fakt nikto nič negarantuje?..kde sú klobásky, slanina, oškvarky?..pivo?..sa tu jeden musí nalievať večer čo večer exotickým dreamsom...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..kde je luí?..tu už fakt nikto nič negarantuje?..kde sú klobásky, slanina, oškvarky?..pivo?..sa tu jeden musí nalievať večer čo večer exotickým dreamsom...
Nebuď pažravá hlavná vec, že som si slaninu už dala, toť pred hodinou. Musela som dobiť energiu z rýľovania záhrady a z vozenia dreva do pivnice Som narobená na totál, zajtra budem iba sedieť a preberať jablká v šope, lebo už mi tam zavadzajú. A už ozaj musím oddychovať, lebo aj herpes sa ukázal a dal znamenie že no no no.Máš roboty nad hlavu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no asi sa robo spamatoval, ak si tu minule prečítal, že chudák nebude mať ani na kávu..neurobí z neho predsa vodopi*a...
...hm .......čo zo mňa a či z iných si len srandičky chceli robiť....
Keby dotiahli do konca ten návrh o zdaňovaní , holt , udialo by sa to , čo Ty ale nevieš - ni netušíš ....
V konečnom dôsledku by sme aj tak o nič neprišli ... pár rokov by sa súdy ťahali a následne by sa vyplatili pekné love na drevo ...

...oni si sami zo svojich nevymých húb robia tú p..u ......
...lež majú smolu , fajčiť hociaký oný hocikomu sa nedá len tak ....
...môžu si medzi sebou ... v pohode a kľudne - buzerantov je ich dostatok ....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..no veď hej!..som posledná z vyše miliona voličov,čo tam dali svoj hlas v tupej nádeji, (ktorá, mimochodom, furt umiera ako posledná, svynajenna),že tu konečne bude lepšie...si predstav, že celý život sa držím toho, že sľuby treba plniť a neveriť tomu, kto si serie do huby!..just som uverila...som ako tá nádej..posledná...tak zaviažem to vreco s nami a pomeho dolu Dunajom až do mora, nech tu po nás zostanú len tí poctiví zlodeji, klamári a tí, ktorí volili tú správnu stranu-len mali smolu...no čo už!..
Treba Ti poslať viacej vody? Lebo v tej bačorine Ti žiadne vreco nedopláva do Dunaja
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..kde je luí?..tu už fakt nikto nič negarantuje?..kde sú klobásky, slanina, oškvarky?..pivo?..sa tu jeden musí nalievať večer čo večer exotickým dreamsom...
pekný piatkový večer želám ......
pepsi neuveríš,ale toto je telepatia...teraz som sem chcela , že strelím sem nejaké klobásky a iné fajnovosti....idem niečo "nachystať"
"pán bytný" je doma na dovči....teda už je aj po nej zajtra ide het späť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pekný piatkový večer želám ......
pepsi neuveríš,ale toto je telepatia...teraz som sem chcela , že strelím sem nejaké klobásky a iné fajnovosti....idem niečo "nachystať"
"pán bytný" je doma na dovči....teda už je aj po nej zajtra ide het späť
..

..oki, ešte vybehnem so šarkanom okolo baráku a potom môžeme hodovať...chvíľu...čo robí čoklíško?..nejaké fotečky by neboli?..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

evuš Pozri príspevok
...ja už dávno vravím, že nebolo nad "figové listy" .... všetci sme si boli rovní... niekedy by som to normálne prijala
Žiadne rozdiely, žiadne pranie, žehlenie...och joj, to by bol vegetík
A keď bude vonku - 23, aký figový list si oblečieš, háááááááá? Včuľ buď múdra, keď sú tu fšci ostatní spr....í
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

fazuľová polievočka

5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jau, s tou fazuľovicou to je dobrý nápad na zajtra!..si mi chute narobila!..len keby mi mal kto do nej hrubé slíže narobiť!..mňaaam..
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Pekny vecer vinsujem len tak piatocne a pridam sem z mojej dnesnej francuzskej vianocky, sice sb ju ofrflav, ze aky suchar so upiekla, ale nakoniec sa mu zalubila, no a klobasecky mam nachystane na zajtra a nasla som aj plechovku corgona, spravili ste mi chut..tak paci, ponuknite sa..
DSC00992.jpg  
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

8 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..jau, s tou fazuľovicou to je dobrý nápad na zajtra!..si mi chute narobila!..len keby mi mal kto do nej hrubé slíže narobiť!..mňaaam..
telepatia? u nás zajtra maďarský "bab guľáš"
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zitka vitaj, rada Ťa tu vidím
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
aktuálne....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..oki, ešte vybehnem so šarkanom okolo baráku a potom môžeme hodovať...chvíľu...čo robí čoklíško?..nejaké fotečky by neboli?..
no bude mu za pánečkom smutno...trošku ho dával do laty, lebo nechápal čo zase stváral, neviem čo s ním decko robilo, ale ked som sa po týždni vrátila z toho cvička v HR tak zase bol taký oplaš, ale boli sme na návšteve u mužovej sestry ona funguje so psami podľa:http://www.psiskolafalco.cz/ požičala nám dve knihy...Bruno ju videl prvý krát, ale "hara-kyry" čo s ním robila .....zabrali poslúchal ju a aj teraz ostal iný....kludnejší len musíme pokračovať, len neviem či to ja budem vedieť....fotečky musím sa opýtať decka či niečo nemá v mobile
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
Pekny vecer vinsujem len tak piatocne a pridam sem z mojej dnesnej francuzskej vianocky, sice sb ju ofrflav, ze aky suchar so upiekla, ale nakoniec sa mu zalubila, no a klobasecky mam nachystane na zajtra a nasla som aj plechovku corgona, spravili ste mi chut..tak paci, ponuknite sa..
jak moj.....ten vždy to čo si akú "prašinu upiekla" ved sa mi z toho z huby práši a už mastí na to džem
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dám jednu na dobrú noc

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
aktuálne....
..

..očúvaj, očková, klobáska mi zhorkla v puse a oči šlahajú rudé plamene aj cez očkuliare!!..si semok musela fčul večer hodiť toto?..som chcela Zitulku pekne privítať, okoštovať bábovečku ofrflanú- ale nyjeee, nyjee, budem kukať na fujtoto!!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať