Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu..posielam kaficu, trochu neskôr, ale čo už, keď ráno je hneď kopa iných povinností...ale potešilo ma hneď pri spustení, že sme dobrí!!!..psíky zo záchranného korábu dostávajú od nás peniažky, aj granulky a mliečko, to je úžasná pomoc,sme fakt dobrí...pomoc je vždy potrebná...a oni majú len ľudí, dobrých ľudí, čo pomáhajú...často len z tej trošky, čo sami majú..to je úžasné,to sú u mňa celebrity!!...

..no asi tak na ráno ja...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

n95 na jet:
wolfstahl - 1,479
hainburg - 1,484
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...výraz "treba šetriť", ktorý počujem z každej strany, ma už pekne na*iera!!...šetrná ja osoba, ráno sa obliekam v mojom šatníku, nezažnem, načo, však z chodby ide denné svetlo!!..už druhý krát idem von so šarkanom a ešte šťastie, že som nikoho nestretla!..any taký kanál by som nenašla, kam by som sa prepadla od hanby!!...ráno som si obliekla naruby tepláčky!..ale -vraj to nosí šťastie!!..tak idem sa postaviť do radu a som na to šťastie zvedavá!...
4 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
júj, ale ma nas.rkalo pred obedom. To z akej krajiny sú tieto poznatky? a či len čierni majú problém zohnať prácu i navariť? a kde videla róma so snehobielou košelou? pfuj!

http://aktualne.atlas.sk/aj-romske-z...ko/spolocnost/

idem ja po užitočnejšej práci...asi pôjdem prať do potoka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
júj, ale ma nas.rkalo pred obedom. To z akej krajiny sú tieto poznatky? a či len čierni majú problém zohnať prácu i navariť? a kde videla róma so snehobielou košelou? pfuj!

http://aktualne.atlas.sk/aj-romske-z...ko/spolocnost/

idem ja po užitočnejšej práci...asi pôjdem prať do potoka
..

..nejeduj sa!..tuším si nepočúvala v nedeľu O5minút 12..šmatlovič s kaliňákom sypali síru na nich a taký cápko v telefonickom vstupe len, vraj, neny sú všetci rovnakí, ale my, biela zberba, ich do jedného vreca sáčeme!..som kurňa musela vypnúť telku...(lebo 500€predsa nerozbijem pre háve)d!..a neny som rasista..to ku*va ešte nikto z nich nepochopil, že možnosti máme všetci rovnaké?!!...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
dnes som ešte nemala kafu - aj to tak vyzerá - pozerám a čítam - že čo za reklama je to - totálny výpredaj obličiek
prizriem lepšie a to že - totálny výpredaj obliečok

a to s tým svetlom je ako s klaksónom na mojom aute, trúbi, netrúbi, trúbi, netrúbi
trikrát som bola v servise na opravu, kukali na mňa ako na blbca, lebo mne netrúbilo a im, trom servisákom aj môjmu sb klaksón fungoval
už som mala pocit, že to len mňa tá trubka ignoruje a kto potom prišiel na to, kde je chyba? Ja! trubka trúbila, keď boli svetlá vypnuté, keď boli zapnuté, klaksón nefungoval
klaksón keď netrúbi tak sa nič nedeje ale keď zistíš že v 100-ke ti nejdú stierače a autobus proti tebe koľko sa prejde úplne naslepo pri takej rýchlosti a sviňa sudkyňa to nebrala ako vážnu závadu jednu z tridsiatich.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...výraz "treba šetriť", ktorý počujem z každej strany, ma už pekne na*iera!!...šetrná ja osoba, ráno sa obliekam v mojom šatníku, nezažnem, načo, však z chodby ide denné svetlo!!..už druhý krát idem von so šarkanom a ešte šťastie, že som nikoho nestretla!..any taký kanál by som nenašla, kam by som sa prepadla od hanby!!...ráno som si obliekla naruby tepláčky!..ale -vraj to nosí šťastie!!..tak idem sa postaviť do radu a som na to šťastie zvedavá!...
to nie tepláky ale nohavičky sa vraj majú nosiť naruby, ale nie predok na zadok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
to nie tepláky ale nohavičky sa vraj majú nosiť naruby, ale nie predok na zadok
..

..jáááj, nohavičky naruby nosím už asi 12 rokov a to šťastie nyje a nyje ku mne!...a predok na zadok by sa mi nezmestil,tak tupo by som sa hádam neobliekla!..ale viemja, čo ešte v rámci šetrenia na seba nalepím?.
.no..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..jáááj, nohavičky naruby nosím už asi 12 rokov a to šťastie nyje a nyje ku mne!...a predok na zadok by sa mi nezmestil,tak tupo by som sa hádam neobliekla!..ale viemja, čo ešte v rámci šetrenia na seba nalepím?.
.no..
pri tangáčoch by to bolo aj dosť ostré
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u mňa oskar pleští odušu - ako dobre, teším sa ja som taká teplomilná
ponúkam čajík - Summer Mistral - Karol a jeho Klára v lete (mango a liči)
DSC_0050.jpg  
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hnedoočka Pozri príspevok
júj, ale ma nas.rkalo pred obedom. To z akej krajiny sú tieto poznatky? a či len čierni majú problém zohnať prácu i navariť? a kde videla róma so snehobielou košelou? pfuj!

http://aktualne.atlas.sk/aj-romske-z...ko/spolocnost/

idem ja po užitočnejšej práci...asi pôjdem prať do potoka
ich potenciál je využitý až, až
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja ani radšej nejdem písať čo ma rozčúlilo, lebo dnes ma snáď rozčúlilo všetko.. Dozvedela som sa, že okrem zvýšenia kadejakých poplatkov od októbra, bude celkovo "jednoduchšie" prihlásiť dovezené vozidlo. Bola ustanovená lehota dodania osvedčenia o evidencii úradom pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie - v urýchlenom konaní do 10 pracovných dní za zvýšený poplatok 306€, po 10 prac. dňoch ostáva poplatok 106€. Doteraz mi to robili do dvoch dní za 106€. Ďalej už nie je možné prihlásiť vozidlo na polícii v inom okrese ako bolo schválené na ObÚ na základe notársky overenej kúpnej zmluvy, ale ho musí prihlásiť ten, na koho bolo vozidlo schvaľované, musí sa odhlásiť a následne si ho prihlási kupujúci -ďalšie euráčiky do štátnej kasy. Ide ma šľak trafiť, som zhnusená, a ďalej nejdem písať, lebo by som to musela celé vybodkovať...
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...výraz "treba šetriť", ktorý počujem z každej strany, ma už pekne na*iera!!...šetrná ja osoba, ráno sa obliekam v mojom šatníku, nezažnem, načo, však z chodby ide denné svetlo!!..už druhý krát idem von so šarkanom a ešte šťastie, že som nikoho nestretla!..any taký kanál by som nenašla, kam by som sa prepadla od hanby!!...ráno som si obliekla naruby tepláčky!..ale -vraj to nosí šťastie!!..tak idem sa postaviť do radu a som na to šťastie zvedavá!...
Veru, veru, to sa tak nosí!

Dávnejšie prišla klientka, a ja, keď som videla, že má nohavice "naruby", som sa jej ponúkla, že ju nechám u mňa v kanclíku samotnú, nech sa prezlečie. Ona na mňa vypleštila okále , vraj "to sa tak teraz nosí".
Ešte aj zips bol našitý zvonka!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Rozalka Pozri príspevok
Veru, veru, to sa tak nosí!

Dávnejšie prišla klientka, a ja, keď som videla, že má nohavice "naruby", som sa jej ponúkla, že ju nechám u mňa v kanclíku samotnú, nech sa prezlečie. Ona na mňa vypleštila okále , vraj "to sa tak teraz nosí".
Ešte aj zips bol našitý zvonka!
Mne tiež minule kolega-mechanik povedal, že tričko má naopak schválne.
Že keď si ho ufúľa, tak si ho na obed otočí, aby nešiel zafúľaný do reštiky obedovať...
Len ten je furt schovaný v servise a nie medzi ľuďámi...
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Rozalka Pozri príspevok
Veru, veru, to sa tak nosí!

Dávnejšie prišla klientka, a ja, keď som videla, že má nohavice "naruby", som sa jej ponúkla, že ju nechám u mňa v kanclíku samotnú, nech sa prezlečie. Ona na mňa vypleštila okále , vraj "to sa tak teraz nosí".
Ešte aj zips bol našitý zvonka!
.. sa smejeme, čo ??? Manžel minule bol v Rakúsku a kolega sa ho pýtal : "počúvaj, to takto nosíte na SK všetci" ??? ..Tričko naruby a ešte naopak
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta sebe zaspivajce
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Koľko platia vaše deti na ZS poplatok RZ? U nás je tento rok 14e...Sa mi dosť vidí
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Zdenka175 Pozri príspevok
Koľko platia vaše deti na ZS poplatok RZ? U nás je tento rok 14e...Sa mi dosť vidí
-no, môj na strednej si musel zaplatiť cvičebnicu na ruštinu a cvičebnicu na anglinu /jedna za 15,- a druhá za 16,- evri/. Som z toho PAF! A zrejme platenie ešte neskončilo.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zdenka175 Pozri príspevok
Koľko platia vaše deti na ZS poplatok RZ? U nás je tento rok 14e...Sa mi dosť vidí
Zdenka, u nás je to odstupňované :
..ak máš jedno dieťa, platíš 9,-€
..ak 2 deti chodia na ZS tak : 9 + 5 /za to dieťa druhé/
..ak 3 deti chodia na ZS tak : 9 + 5 + 3 = 17,-€ za tri deti /môj prípad/
Kto by mal školopovinných viac platí max. 17 ...

Inak poplatok RZ - o tom rozhodujú predsa rodičia /zástupcovia rodičov/, peniaze sa využívajú /u nás - som v rodičovskej rade/ na akcie pre deti, Mikulášske balíčky, opekačky, športový deň, pomôcky - nato, načom sa zhodneme.....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať