Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

naša tohtoročná úroda.....
tekvice.jpg  
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...oha!..tu to ako žije!..tak dám aspoň Millenium exotic dreams, nech tu nesedím na sucho, Andre Riue mi krásne hrá na husle talianske šlágre, šarkan ponáša plyšáky a hrkáče po dlažbe v snahe vylepšiť kultúrny zážitok z huslí a inak je mi fajn...aj vám prajem pohodu...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...oha!..tu to ako žije!..tak dám aspoň Millenium exotic dreams, nech tu nesedím na sucho, Andre Riue mi krásne hrá na husle talianske šlágre, šarkan ponáša plyšáky a hrkáče po dlažbe v snahe vylepšiť kultúrny zážitok z huslí a inak je mi fajn...aj vám prajem pohodu...
ahoj pepsi....včera som si ho púšťala vie to prekrásne rozbaliť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ahoj pepsi....včera som si ho púšťala vie to prekrásne rozbaliť
..

..ja už tretí deň na ňom fičím...úžasná muzička!..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aký je deň? aha sobota - už som ready
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"teším sa" ........periem auto poťahy z káry "pána bytného" už tretiu várku, len ked ich chcem vytiahnuť, musím sa napchať do bubna s kombinačkami, aby som vypáčila-odhákla zaháknuté háčiky z bubna....... vrrrrrrrr
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

že vraj prvý jesenný deň, pche! U nás pod zasneženými Tatrami prvý deň vykurovacej sezóny.
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

AlaNR Pozri príspevok
Vrndžím, frflem, nadávam!
Od obeda sa ondiem s kečupom a ono ho je taaaak málo... Z 2,5kg surovín je len do 4 horčičákov....
..no, len este, aby si ho nemala ofrflany..ako tato moja pomazanka..zevraj je malo stiplava..dala som do nej 4 gulate feferonky..hlavne, ze nam chuti a sb nech nevymysla..isla som podla receptu.. sb sa tiez malilo, ze len tak malo poharkov ?
DSC00988.jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
"teším sa" ........periem auto poťahy z káry "pána bytného" už tretiu várku, len ked ich chcem vytiahnuť, musím sa napchať do bubna s kombinačkami, aby som vypáčila-odhákla zaháknuté háčiky z bubna....... vrrrrrrrr
..

..takéto veci dávam do starej návlečky..to sa potom ľahšie vyberá a nezaháčkne...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..no, len este, aby si ho nemala ofrflany..ako tato moja pomazanka..zevraj je malo stiplava..dala som do nej 4 gulate feferonky..hlavne, ze nam chuti a sb nech nevymysla..isla som podla receptu.. sb sa tiez malilo, ze len tak malo poharkov ?
...keby v každej tej fľaške bol čo i len jeden feferón - tak málo ....na mňa dokonca veľmi málo .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..takéto veci dávam do starej návlečky..to sa potom ľahšie vyberá a nezaháčkne...
len sú to také kusy, že ťažko sa mi tam aj zmestili plastové výstuhy a pod...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

buchač Pozri príspevok
...keby v každej tej fľaške bol čo i len jeden feferón - tak málo ....na mňa dokonca veľmi málo .....
..joj, priznavam, ze som chybu spravila..dala som feferonky bez zrniecok..tak, preto malo stiiipe..bala som sa, ze bude moc..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Veď sa ešte stále dajú primiešať, horšie by to bolo naopak.
Ja to mám vyriešené ináč. Čili papričky mám v mlynčeku, do varenie jemne, na jedlo v tanieri kto koľko chce.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Toto si prečítajte, nemám slov. http://www.sme.sk/c/6541909/co-zabra...-pocitaci.html
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....hehehhehehehehe......zabité ...

...že ..... Volant pre Evu Mázikovú

0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Kvaka Pozri príspevok
Nozaj OTRASNÉ ! Z každého uhla pohľadu....
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..no, len este, aby si ho nemala ofrflany..ako tato moja pomazanka..zevraj je malo stiplava..dala som do nej 4 gulate feferonky..hlavne, ze nam chuti a sb nech nevymysla..isla som podla receptu.. sb sa tiez malilo, ze len tak malo poharkov ?
aj moja pomazánka bola ofrfľaná... tak isto, že je málo štipľavá, pritom si sama dôchodkyňa doniesla feferónky . Ale nakoniec usúdila, že si feferónku môže dať do toho aj sama, keď bude jesť... Podľa nálady a chuti.
A kečup ešte nekoštovala... sa teším na reakciu, bude krútiť nosom, lebo som dala viac škorice, ako bolo v recepte
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Nozaj OTRASNÉ ! Z každého uhla pohľadu....
..

..myslíš?..ja nie!..počet tých uhlov pohľadu by som by sm znížila minimálne o dva..síce som tie výhovorky neprečítala celé, stačilo potiaľ, že pracovníci potrebujú manuál!..teda niečo, čo ich povedie konkretnym prípadom!..a to je čo?..jedna pracovníčka úradu dostane na stôl denne minimálne 10 prípadov (a to ich v registračke už má okolo 600-), má pridelený určitý okrsok no a to znamená,do mesiaca poriešiť detailne denne 10 prípadov kontrolou domácností a podmienok pre život dieťaťa,následne vyhodnotiť, medzitým poriešiť domácnosti, kde už na druhý deň treba druhú kontrolu-a vyhodnotiť,svoje úlohy má presne naprogramované a len jeden deň v týždni má na výjazd do terénu služobným autom, nemôže zavolať políciu okamžite pri prvej návšteve kritického hlásenia- oni vedia, čo majú robiť, ale jedna na toľko prípadov nestačí a nemá kompetencie na hĺbkové riešenie...takže by som sa nevyhovárala na systém, ktorý potrebuje ďaľší manuál,ale zvýšila počet zamestnancov, určila, že nesmie mať viac prípadov, než mu sily dovoľujú a sprísnila kontrolu...lebo keď sa redukuje počet zamestnancov v štátnej správe, v prvom rade sa vyhodia tí, ktorí majú na starosti deti, dávky pre postihnutých a akékoľvek prideľovanie peňazí a sledovanie prípadov...no a ich práca sa rozdelí pre tých, čo majú šťastie a protekciu a vrchnosť ich nevyhodí..tam je boj o pracovnú pozíciu a nie o výkon činností,takže sa nečudujem, že baba, ktorá dostala hlásenie,potroške kašlala na to,denne ich dostane viac a má len jedny ruky a jedny nohy a ak zavolá políciu, tá vykašle na to,často ani nepríde, ak ženy hlásia že ich muž bije a deti trpia...nemusíme si v tomto klamať, to je náš štát...
..no a ďaľšia vec- prejdi sa po kanceláriách úradu pre starostlivosž o dieťa...dievčatká, ktoré vyjdú zo školy a dostali teplý flek,upravené, v lodičkách...dá sa tvrdiť, že takáto pipuška sa bude naháňať po sídlisku za týraným deckom?..oj-oj!.....asi jedna z desiatich...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dobré ráno v nedeľu vám prajem...posielam prázdny hrnček od kávy, vypila som ju pri čítaní tých trápnych výhovoriek ...ak sa potrebujeme zbaviť zodpovednosti, zvalíme to na systém...strčila by som ju do basy,aspoň pre výdtrahu ostatným..
..a idem het,je nedeľa,a nad naším systémom mávnem rukou..ja to nevyriešim a tie baby zo stoličky tiež nie...a ak si otvoria hubu a chcú pre svoju prácu niečo viac, vyhodia ich...takže hubu a krok...tak ja dnes ráno...

..polievkočka už klokoce na šporáku, ktovie, čo robí alabut, dáko dlho je ticho, had jeden...a šarkan okupuje plac pod šporákom, varia sa mu kostičky...sa konečne poriadne napapká, had jeden pažravý...

..fajn deň vám dnes...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tu už iste napadol sneh, ako je tu zima!..tak posielam predobednú kaficu a slivkový koláčik so škoricou a orechami...fotiť ho nejdem, hadi mi pri ňom zavadzajú...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať