Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Heslo dnešnej doby ...


Pite burčiak!

Lepšie je posrať sa , než oslepnúť !
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

konečne, povedia si tí, za riekou Morava......(ostatným, kt. majú tajné zásoby je to šum a fuk).....
http://www.topky.sk/cl/11/1325727/Uk...bo-vo-stvrtok-
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

trisestri Pozri príspevok
je smutne ze prave najcastejsie hraju na city,lebo udajne vyberaju na detsku onkologiu -treba pytat od nich povolenie od mestkeho resp obecneho uradu,ale ani to nie je zaruka, lebo aj zopar nadacii a obcianskych zdruzeni ma oficialne povolenie a pritom z vyzbieranych financii ide iba minimun na ucel na ktory deklaruju ze vyberaju,mna len udivuje ze taky podvodnici nielen ze nemaju ziadnej hanby,vystupuju vtieravo, agresivne, arogantne voci tym co neprispeju ale hlavne ze sa vobec neboja ze tak bezohladne zarobene peniaze sa im raz mozu vypomstit a moze ich alebo ich blizkych postihnut ta hrozna choroba.
Na detskú onkologiu prispievam cez Dobrého anjela - pravidelnou platbou trvalým príkazom a Anjelskou platobnou kartou VUB. Viem, že tu sa moje príspevky nestratia. Pri kasičkároch sa nezastavujem ...(výnimkou je Biela pastelka a Deň narcisov).
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.


buchač

1 Hour Ago #21863 Podľa toho,čo...český chlast sa nedá ani po známosti zohnať ...a poondiať sa dá aj bez burčiaku..
To je fakt pravda.... mne tieto problémy skoro spôsobila správa, že si chcú v severných Čechách urobiť more.
Viac by sa mi to páčilo z toho burčiaka.
Schválne.... zajtra sem pricapím foto našej úrody hrozna - pripravte si prosím lupy.



Naposledy upravil Melnick : 26.09.12 at 22:06
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Lupy? Že by poradáci tiež chodili do bánk? Alebo lupy, po Česku, po našom lupiny. Tak na to treba ozaj lupy, alebo zdravý, mladý zrak, ale ten vidí svet inak. Ale dočká sa, že bude vidieť aj tak.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Nepotešilo, nerozčúlilo, stalo sa a lepšie miesto by bolo možno do srandičiek, pretože ekonomiku kšeftu ako takú sem nenesiem . Vošla som s receptom do lekárne, do ktorej spravidla nechodím (ale teraz druhý krát áno) s receptom na 84-kusové balenie lieku. Teta kukla na monitorček skladový , vybrala zo zásuvky škatuľku s liekom, venovala mi ju. V zápätí spoza rohu naklusal ujo, tetu odprechádzal a začal sa on venovať monitorčeku a inkasovaniu .Presne to sa s naklusaním stalo, keď som tam bola cca pred rokom prvý krát. Asi rád nahadzuje sumy, netuším. Vypýtal si odo mňa 3,90 € na začiatok, v zápätí si vypýtal odo mňa späť lieky, lebo zistil, že také balenie, aké je na recepte ani nemajú. Teda, to som si ja múdra (ťava )vôbec nevšimla, že tá krabička naozaj bola obsahom iba tretinová. Tak som sa posunula do lekárne, kam spravidla chodím . mali, dali a za liek nepýtali ani centík - lebo on je bez doplatku.
Som kúštik z ceny tam a tam , ale ako vravím, ekonomiku tu nechcem rozpitvávať.
Pekný večer prajem .
3 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
sito Pozri príspevok
Lupy? Že by poradáci tiež chodili do bánk? Alebo lupy, po Česku, po našom lupiny. Tak na to treba ozaj lupy, alebo zdravý, mladý zrak, ale ten vidí svet inak. Ale dočká sa, že bude vidieť aj tak.
Keď uvidíš tú úrodu, bude Ti razom jasné , prečo kázala som Ti nachystať si lupu.
Hrozienko maličké, ako tie lupiny a mladý, či starý zrak, neuvidí žiaden lup ,ale "horniackej " úrody zázrak.
Naposledy upravil Melnick : 27.09.12 at 00:01 Dôvod: Priložený obrázok
Naše vinobranie.jpg  
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Melnick Pozri príspevok
Keď uvidíš tú úrodu, bude Ti razom jasné , prečo kázala som Ti nachystať si lupu.
Hrozienko maličké, ako tie lupiny a mladý, či starý zrak, neuvidí žiaden lup ,ale "horniackej " úrody zázrak.
.. však za chvíľku budú na tatranských stráňach najúrodnejšie vinohrady
úroda paradajok a kukurice je už tuším tohto roku lepšia na "horniakoch" - na "dolniakoch" sucho.
Majka, ale víno zatiaľ nerob - bolo by "šuškavé"
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Katka, dondy, šak sa nacengáme, ked vykysne. "Śuškavé-nešuškavé, pit sa bude. Šak vácerí se z teho do...ú.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tweety Pozri príspevok
No to áno, ešte si zabudla na svedkov jahodových, ktorí sú tiež všade tam, kde nechceš.
Tí predsa nikdy nepýtajú peniaze, či teba áno?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

V nedeľu bude spln a ja už od dneska nemôžem spať Oči ma režú, čo by som spala,ale spánok nechce prísť. Tak som vstala a sadla som si k PC
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vilo Rozboril je velký pán- cením ho...
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mila123 Pozri príspevok
určite je to aj tým, že u nás pred poštou stále ponúkajú Nota Bene...........a tiež tetušky pred Tescom , celé dni Vám strkajú pokladničku pod nos s pýtajú na onkológiu......
prejsť historickým centrom mesta bez toho, aby ste jednu nestretli sa mi hádam ani nepodarí.....mňa osobne to otravuje, pritom nie som lakomá......prispievam.......

U nás pred nemocnicou pani asi 50r. predáva noviny /ktoré sa predávajú v stánku/ ale ona chce za ne 2x viac. Niekedy má aj Nota Bene a ideme večer do Tesca a ona tam pripitá a fajčí o dušučo ja jej budem prispievať na alkohol?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

niektory ludia ma udivuju,ako napr suseda co nas vytopila-videla nas vonku ked odchadzala, tak prisla za nami a stroho oznamila ze vytopenie nahlasila ako poistnu udalost a ze dalej sa to jej uz netyka,ze ako nahlasila koho vytopila a ked chceme mame ist do jej poistovne sa dohodnut a ze tym padom je to pre nu uzavreta zalezitost-ani sa nespytala ze ake skody sme utrpeli,ako sme na tom z ich odstranovanim-nic som nechcel co sa tyka nahrady skod, ale asi som chcel vela ked som chcel trochu empatie, zaujmu a spolupatricnosti. /vsak co 2 znicene koberce, znicena nova malovka,2 dnova makacka na odstranovani skod a nasledkov a pocuchane nervy nestoja za rec/
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ďalší získal titul zadarmo http://www.topky.sk/cl/10/1325750/Sp...ikdy-nevenoval- ako aj Figliar
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vilo Rozboril je velký pán- cením ho...
No ja teda nie.Bohatne na nešťastí druhých,vytlka kapitál a osobný prospech z chorých a zraniteľných.U mna tento typ ľudí je tak na zobratie Thorecanu.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

a prečo nekúpiť.......http://www.topky.sk/cl/100370/132577...e-cez-inzerat-
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš


..tak a teraz som sa narehotala... Mila, ale nie na Tvojom príspevku, ale na tom, čo som si prečítala : "hladný Mello" namiesto hľadaný ... myslím, že také niečo, aby bol hladný určite nehrozí
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

šak topoľčanec možno kúpi (keď dostane trvalý pobyt)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať