Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja by som mu dal trest jednoduchý- vypiť 5 poldecákov tej jeho dobrotky a niekam ho na 2 týždne zamknúť do kobky a potom už by bol volný- načo súd?
to isté aj drogovým dealerom dať to vyžrať
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pomaličky:...http://ekonato.tvnoviny.sk/clanok/se...-slovakov.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

No mal som voliť mikloša ten by takéto zdražovanie nedopustil predal by ešte posledné štátne vybral by správneho poradcu bolo by vymaľované. i keď som po preštudovaní zistil že mňa sa ani jeden bod netýka ale predsa hej o termínoch splatnosti faktúr
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
trisestri Pozri príspevok
v Trnave varia pivo?
Pivovar Trnavan skončil už dávno, zopár rokov sa varilo pivo v hoteli Barbakan a teraz viem len o tomto:

http://sessler.sk/
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...no , ja Ti nevím Karle ...pred voľbami a po nich nie ja som velebil pána predsedu a jeho stranu ...










...lenže Ty mi to aj tak vysvetlíš .....niečo v zmysle mojej nevedomosti ...
...šak čo už ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no veď hej!..som posledná z vyše miliona voličov,čo tam dali svoj hlas v tupej nádeji, (ktorá, mimochodom, furt umiera ako posledná, svynajenna),že tu konečne bude lepšie...si predstav, že celý život sa držím toho, že sľuby treba plniť a neveriť tomu, kto si serie do huby!..just som uverila...som ako tá nádej..posledná...tak zaviažem to vreco s nami a pomeho dolu Dunajom až do mora, nech tu po nás zostanú len tí poctiví zlodeji, klamári a tí, ktorí volili tú správnu stranu-len mali smolu...no čo už!..
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
evuš Pozri príspevok
..inak nie som puritánka, ale tej nahoty začína byť všade príliš veľa...
Treba si zvykať.
Veď čoskoro budeme aj tak mať všetci holú prdel.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..no veď hej!..som posledná z vyše miliona voličov,čo tam dali svoj hlas v tupej nádeji, (ktorá, mimochodom, furt umiera ako posledná, svynajenna),že tu konečne bude lepšie...si predstav, že celý život sa držím toho, že sľuby treba plniť a neveriť tomu, kto si serie do huby!..just som uverila...som ako tá nádej..posledná...tak zaviažem to vreco s nami a pomeho dolu Dunajom až do mora, nech tu po nás zostanú len tí poctiví zlodeji, klamári a tí, ktorí volili tú správnu stranu-len mali smolu...no čo už!..
...nádej zomiera posledná - nuž zažil som ..... takže súhlasím ...
...sľuby sa majú plniť - jedno z mojich kréd ..... takže súhlasím
...kto volil správnu stranu - to je otázka ??? ..... takže súhlasím , no doplním .....

Ktorá je tá správna strana ???
Doteraz , od nežnej - po osamostatnenie , nebola tá žiadna správna strana pri moci ... či to bol zlepenec viacerých , alebo nadvláda jednej strany ...
Tá tupá nádej mohla radšej znamenať , že radšej menšie zlo , ako voliť samonasieračov do vlastných papulí ...

...a to zaviazané vrece ???
Nuž nie voličov by bolo potrebných urvať do vriec a drbnúť do Dunaja ...
Iných adeptov je dostatok .......každé volebné obdobie je ich 150 + 13 kusov ......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nevidel niekto?...http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/kri...i-mesiace.html
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

DB sa nebude rušiť, takto rozhodla vláda.....
v budúcnosti bude škrtať iba tým lepšie zarábajúcim...... (aj stredná vrstva?)
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

jeden deň človek vypadne a nevie sa dočítať čo všetko sa deje

ja som sa dnes inak zabávala

http://www.porada.sk/t60886-p231-torty.html#post2151306
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ivana Š Pozri príspevok
jeden deň človek vypadne a nevie sa dočítať čo všetko sa deje

ja som sa dnes inak zabávala

http://www.porada.sk/t60886-p231-torty.html#post2151306
ale idzes,tu slintam,nestaci ze ked nakupujem furt prechadzam okolo vylozenych zakuskov cukrarne.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ivuliatko Pozri príspevok
Pivovar Trnavan skončil už dávno, zopár rokov sa varilo pivo v hoteli Barbakan a teraz viem len o tomto:

http://sessler.sk/
tento som prave mal na mysli,ale viem len o capovanom,nenarazil som na ponuku flasoveho.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja viem,že sa na mna bude kopu ludí hnevať,ale ja som radšej že tam Je JUDr. Fico...-síce toho Kažimíra som zle odhadol, a je to vačší vagabund ako som čakal, ale takí sú všetci financmajstri- všimnite si napr. v čechách p.Kalouska-ale už pred volbami som vravel, že nech tam bude aj čert- ale vždy lepšie ako miklošovsko- kaníkovská .... a jožko m tiež nebol bohvieako sociálny-takže nenadávajme na Fica, lebo tí starí by narobili aj horšie...- ja som velmi šťastný,že tam nevidím p.Mikloša...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

takže dneska spokojnosť, zarobených 700 eu...a pekný víkend pred nami...-zajtra ideme kuknúť na den polície kukláčov...( deťom sa kukláči nenormálne páčia, ja ich moc nemusím)
pekný víkend bratia a sestry v Kristu...
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54 Pozri príspevok
No mal som voliť mikloša ten by takéto zdražovanie nedopustil predal by ešte posledné štátne vybral by správneho poradcu bolo by vymaľované. i keď som po preštudovaní zistil že mňa sa ani jeden bod netýka ale predsa hej o termínoch splatnosti faktúr
Ty nezamestnávaš ľudí na dohodu?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja viem,že sa na mna bude kopu ludí hnevať,ale ja som radšej že tam Je JUDr. Fico...-síce toho Kažimíra som zle odhadol, a je to vačší vagabund ako som čakal, ale takí sú všetci financmajstri- všimnite si napr. v čechách p.Kalouska-ale už pred volbami som vravel, že nech tam bude aj čert- ale vždy lepšie ako miklošovsko- kaníkovská .... a jožko m tiež nebol bohvieako sociálny-takže nenadávajme na Fica, lebo tí starí by narobili aj horšie...- ja som velmi šťastný,že tam nevidím p.Mikloša...
práveže- vy účtovníci si viac privyrobíte- OPTIMALIZOVAŤ, OPTIMALIZOVAŤ, OPTIMALIZOVAŤ-a klienti to ocenia myslím,že viete čo myslím a nechcem byť ako kura čo niečo učí sliepku...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže dneska spokojnosť, zarobených 700 eu...a pekný víkend pred nami...-zajtra ideme kuknúť na den polície kukláčov...( deťom sa kukláči nenormálne páčia, ja ich moc nemusím)
pekný víkend bratia a sestry v Kristu...
dúfam, že pekný víkend aj predo mnou -
zajtra - oslava 1. narodky Kristínky (sa teším že nebudem obsluhovať ja, ale budú obsluhovať mňa)
inak - dva týždne po sebe mať v sobotu pečené prasiatko a tortu...to si žijeme
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vysluhove dochodky sa nakoniec zdanovat nebudu,ta za to mozno aj buchac bude volit Fica
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať