Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ešte som len sem prišla a už ma to jednoducho vyhodilo Potom sa názov stránky objavil, ale bez prihlásenia . A to som tu bola tri minúty a ani som nechcela odpovedať. Nemám chuť si dopisovať s adminom. Ak to ešte raz spraví, idem sa sťažovať na lampáreň
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

BXLmiami Pozri príspevok
No,čiže všetci tí zberači jablk,chyžné,kuchári,stavbári atd atd.Je ich dosť.Do karty píšeme-nezamestnaní,a príde na kontrolu a je to jasné.Kedže som sukromný lekár,tak sa s nimi stretávam teda dosť často.
len tak mimo - akým spôsobom objednávajú prevoz bio materiálov súkromní lekári?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

srska Pozri príspevok
len tak mimo - akým spôsobom objednávajú prevoz bio materiálov súkromní lekári?
pokiaľ viem, zabezpečuje to nemocnica (u nás), prevozy im prepláca príslušná ZP pacienta......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
pokiaľ viem, zabezpečuje to nemocnica (u nás), prevozy im prepláca príslušná ZP pacienta......
tomu rozumiem - otázka je ako, akým spôsobom objednávajú
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

srska Pozri príspevok
tomu rozumiem - otázka je ako, akým spôsobom objednávajú
ako? jednoducho.....
u obvodného lekára pre dospl. či pre detí a dorast sa ráno cca 8 hodiny zastaví každý deň, pravidelne sanitkár, popr. šofér špeciálneho vozidla a vezme im materiál, zavezie do laboratória a zároveň doručí výsledky vyšetrenia z predchádzajúceho dňa,....

ak sú také ambulancie, ktorú občas majú iba materiál, zavolajú na dispečing nemocnice a dohodnú odvoz....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

išla by som už od vás do postele, ale zabudla som presne kde som si ho zaparkovala....resp. ktorý je môj.....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

trisestri Pozri príspevok
otazka stoji ako to legislativne upravia v ZP a ako sa bude definovat pojem nezamestnany,ci ako v evidencii alebo obcan bez TPP,keby sa to tykalo iba evidovanych nezamestnanych,mala by si pravdu a to by bol ten lepsi pripad.
Nevidím dôvod, prečo by sa pre účely zdr.poistenia mal legislatívne upravovať pojem nezamestnaný. Platitelom zdr.poistenia (vo väčšine prípadov) bude aj dohodár ... Min.výška vymer.základu nie je stanovená pri prac.pomere na kratší pracovný čas, zrejme sa nebude sledovať ani u dohodárov.

A vláda sa pochváli, ako rapídne klesla na Slovensku nezamestnanosť ...
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Pobrežná stráž a členovia médií sledujú v Karáčí (Pakistan), ako parný valec likviduje hromadu zhabaných fliaš likéru počas kampane pri príležitosti Medzinárodného dňa proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu s nimi.
to muselo byť nariekania, plaču.....za alkoholom

0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

veronikasad Pozri príspevok
Nevidím dôvod, prečo by sa pre účely zdr.poistenia mal legislatívne upravovať pojem nezamestnaný. Platitelom zdr.poistenia (vo väčšine prípadov) bude aj dohodár ... Min.výška vymer.základu nie je stanovená pri prac.pomere na kratší pracovný čas, zrejme sa nebude sledovať ani u dohodárov.

A vláda sa pochváli, ako rapídne klesla na Slovensku nezamestnanosť ...
Tak to prezentovali media citujem-nezamestnany od aprila 2013 nebudu moct pracovat na dohodu,podla novely Zakonika prace ktoru pripravuje ministerstvo prace-nic o tom ze ked si budu platit odvody z dohod a nebudu v evidencii uradov prace ze im tato moznost ostane-ale uznavam informacie ako ich podavaju nase media su casto dost mimo podstaty a uplne skresluju,lebo su podavane povrchne a lajdacky.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Felix skočil do prázdna z 39 kilometroch a za 12 minút bul nazad.

Feri skočil do karčmi co bula daleko lem 300 metre a už tydzeň ho nit..


8 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dávam kafu - akú chcete - nescu s mliekom a cukrom, s cukrom bez mlieka, s mliekom bez cukru
alebo zalievanú - rovnaké kombinácie
alebo čajík - repík, harmanček, žihľava, alebo ovocný - med a citrón k tomu
(mám aj žalúdočný, aj urologický, kto by chcel a potreboval)
Naposledy upravil Ivana Š : 15.10.12 at 10:49
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

na jed toto - zas zlyhal zásuvný modul
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja sa neodhlasujem vôbec...som tu ako DKP...a žiadne poruchy...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DKP-daňový kód pokladnice, alebo účtovnícke označenie pre predmety, ktorých doba spotreby je menšia ako jeden rok alebo ich nadobúdacia cena je nižšia ako stanovená hranica
(ale to už bolo dávno) Pepsi, tak si teda vyber.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...ja sa neodhlasujem vôbec...som tu ako DKP...a žiadne poruchy...
...hm...nuž skôr by som povedal , že snáď PPS .....či .....????
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://spravy.pravda.sk/meteorologov..._sk_domace_p12
Sranda na tom je, že včera sme mali mať až 25 mm zrážok. Podľa dnešnej predpovede iba 18 mm. A pokiaľ začne pršať, tak to bude asi 5 mm. Ale inak sa teším, pretože tie klasické jesenné pľušte sme už dávno nezažili. Potrebujeme naplniť rezervoáre pdzemnej vody. Aj v mojej studni takmer nebolo vody
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

wagner Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/meteorologov..._sk_domace_p12
Sranda na tom je, že včera sme mali mať až 25 mm zrážok. Podľa dnešnej predpovede iba 18 mm. A pokiaľ začne pršať, tak to bude asi 5 mm. Ale inak sa teším, pretože tie klasické jesenné pľušte sme už dávno nezažili. Potrebujeme naplniť rezervoáre pdzemnej vody. Aj v mojej studni takmer nebolo vody
a o 19:00 ako úvodnú správu na tv "de pérak" zlatka zahlási: sucho, sucho, sucho - rungľa še neurodzila, nebudze cukru
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

V piatok som chcela ísť obvoďákovi si dať napísať lieky. Ale obvoďák tam nebol, vraj má dovolenku a zastupuje ho MUDr. v Dolných Vesteniciach Tak som zareagovala, že to by mi muselo poriadne j****ť, aby som tam išla. Totiž nejde ani o tú diaľku, ale autobusom spojenie takmer nemožné Dnes som tam chcela ísť, ale keďže som od včera mimo mojej fyzickej mobility, tak som ostala doma. Snáď zajtra budem vládať odšlapať takmer jeden kilometer obvoďákovi.A to sa ide sťahovať do Novák. Si predstavte, že tam naklušem a zase bude odkaz - zastupujw lekár v Dolných Vesteniciach. To je 15 km tam ( autom alebo autobusom ) a odtiaľ naspäť do D. Vesteníc ďalších 15 km a potom 15 km domov. Hľadám dobrého obvoďáka v PD. Poraďte prievidžania
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

wagner Pozri príspevok
V piatok som chcela ísť obvoďákovi si dať napísať lieky. Ale obvoďák tam nebol, vraj má dovolenku a zastupuje ho MUDr. v Dolných Vesteniciach Tak som zareagovala, že to by mi muselo poriadne j****ť, aby som tam išla. Totiž nejde ani o tú diaľku, ale autobusom spojenie takmer nemožné Dnes som tam chcela ísť, ale keďže som od včera mimo mojej fyzickej mobility, tak som ostala doma. Snáď zajtra budem vládať odšlapať takmer jeden kilometer obvoďákovi.A to sa ide sťahovať do Novák. Si predstavte, že tam naklušem a zase bude odkaz - zastupujw lekár v Dolných Vesteniciach. To je 15 km tam ( autom alebo autobusom ) a odtiaľ naspäť do D. Vesteníc ďalších 15 km a potom 15 km domov. Hľadám dobrého obvoďáka v PD. Poraďte prievidžania
zzz.sk a zadaj prievidzu - http://www.zzz.sk/?page=hladaj&typ=p...kylekardospeli
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať