Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Bôčik s plnkou zatočený ako roláda, zemiaky, ruslíky, jablkovo - makový koláč. Fotka mi nejde pridať, mám poruchu na PC.
5 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

u nas hody neboli;-)

ale mali sme vcera pecenu hus,naplnenu zemlovou knedlou,oblozenu hrbou velkych zemiakov,ktore sa s nou piekli.k tomu cervena "dusena" kapusta/Iglo to isti/
polievka bola len taka improvizacna-2 konce kridel z husky,4 kuriatka,cibulka,1 mrkvicka a 1 zemiacik,cesnak a trosku ochutit a hotovka.skratka co dum dal,bolo jej akurat na ten obed....za naberacku som dogniavila na dnesnu veceru.

takze dnes a zajtra mam muzika vybaveneho-dotlaci este tu hus.
ja som mala uz 2 dni namoceneho takeho mensieho kaprika v mlieku,tak dnes bol smazeny s parenymi zemiakmi a salatom,zajtra si druhu cast upeciem len tak na prirodno.
polievku spravim cesnacku.

streda:
cesnacka,
ak naaaaahodou sa tu bude potulovat este hus,tak muz ju musi dotlacit.
inak mam v plane hubove spagety s cukinou

stvrtok:
kelova polievka
lekvarovo-tvarohove palacinky-trohu odlahcenie po predoslych vytrtoch.....

piatok:
kelova polievka
prazenica alebo omeleta,mozno i s lecom,k tomu mäkky chlebik a zeleninka...skratka vajickove variacie,kazdemu podla zelania:-)

sobota:
je ohlasena navsteva,takze bude svagrove naj,naj,najoblubenejsie jedlo-vyprazane kura,najmä spodne stehienka.
k tomu zemiakovy trhanec a zeleninovy salat.
hoväddzia polievka

-ak nahodou navsteva nepride,hodim to kura upiect,k tomu ryzu a uz ziadne vysmazance

nedela:
polievka hovädzia
pecena stuka na bylinkach,citronova omacka,grilovana cukina a parene zemiaky,hlavkovy salat
5 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Guľky nie sú vyprážané, je to strúhaný syr, mäkký syr spojené troškou pomazánkového masla a obalené v paprike...
5 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Držková polievka, rizoto s marhuľovým kompótom . Ak sa to nezje všetko dnes ( čo dúfam) tak bude aj na zajtra.
5 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

Včera na večeru - lokše s roztopeným maslom a soľou....
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

dnes sme mali mletý rezeň s opekanými zemiačikmi, kompót, mne by sa bol viac hodil uhorkový šalát
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zapekana brokolica http://prakticka-kucharka.blogspot.s...-se-syrem.html
5 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tak po včerajších kačacích mňam, budú dnes rezance s tvarohom. Ostali ešte lokše, tak budú na doplnenie
5 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

na zajtra robím rezance s tvarohom a maslom, ja ich mám rada na sladko ale urobím aj so škvarkami, na slano pre ostatných členov domácnosti.......
5 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som včera cesnačku, a kysnuté motýle na sladko škoricové a na slano cesnakové. A k tým cesnakovým som ešte spravila z posledných maslákov syrovo-maslákový maglajz.
5 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Kuracia polievka, segedinský guláš
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Obed alebo večera zo včera, tak som len upiekla mafiny a domáce müsli.
5 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

my sme včera dojedli podlesníčky a večer som uvarila zelené fazuľky na masielku so smotanou s opečenými párkami , to sme dávno nemali, aj puboši si dokonca dali. dnes zbytky + segra doniesla včera veľké žemle, tak na večeru urobím hamburgery šunkovo - syrové.
5 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Lazane..
5 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

u nás dnes plnená paprika
5 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Dnes ragú so sójových rezancov(sójové rezance, šampiony,červené víno,cesnak, smotana(, ryža s kurkumou a zázvorom a k tomu zeleninový šalát. Polievku dnes nemáme
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja dnes -polievka zo včerajška, a vyprážaný syr s pečenými zemiakmi a tatarkou
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tiež dojedáme z nedele. Kelová polievka, vyprážaný rezeň so zemiakovým šalátom. Šalátu som urobila za veľkú misu, ale ten išiel najviac na odbyt, tak ja dnes budem mať prílohu zemiaky.
Obrázok 6266.jpg  
Obrázok 6276.jpg  
1/1
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dojedá sa víkendové menu a k tomu dnes upečená orechovo jablková štrúdelka.
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..večera - manžel a deti francúzske zemiaky, ja mám chuť na šalát zo surového karfiolu
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať