Zavrieť

Porady

BANKA BEZ POPLATKOV

Man
Som klientom jednej banky, dopredu poviem nie so pracovnikon ani dealerom ani nerobim reklamu, tadim vam vlozte svoje peniaze do mbank.
Ja som ich klientom uz 4 rok, a nemam xiadne poplatky, dokonca aj kartu my dali zdarma.
Platim alimenty, dostavam mzdu na ucet, vsetko zdarma, akurat mate tri vybery zdarma z bankomatu a stvrty je uz plateny.
Existuje aj zuno ale tam by som nedaval.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
mBank ma divne praktiky.
Preco ma setriacu ucet a setriacu ucet plus, ci ako sa to vola?
0,9% na prvom a 2,1% na druhom.

Pride mi to ako zarabanie na neznalosti klienta.

ZUNO je fajn v tom, ze ak tam mam ZUNO+ ci ako sa ten ucet vola, tak - sice len z TB bankomatov - mozem uskutocnit - sice len nad 50 EUR - nekonecny pocet vyberov.. tj, mozem aj 100x vybrat 50 EUR ..

Kdezto mBank ma mizerne podmienky, "ak zaplatis" "tak mozes toto a tamto" - toto povazujem za podvod na klientovi, ja nemam cas riesit kolko som uz zaplatil a mat nervy, ze som to presvihol. NIE ! to uz radsej dam 1-2Eur za vyber a viem co am to stoji a nezijem v neistote.

Problem ZUNA je ze nemaju vklady v hotovosti (detto mBank)

Ale niekto tu dal Fio, o nej som ani nevedel (vedel, ale nie ze je zadarmo!), cize Fio+ZUNO by bola super kombinacia.

Pozor na mBank - vyplatili by EUR v Zlotych.. ak by krachla..

Seriozne, ta Fio sa mi paci, asi zavrhnem VUB, pretoze maju extremne vysoke poplatky a este aj pomaly pracuju (musim tam cakat, a pracovnicky su pomale, hehe ale to asi vsade ale platit 2EUR za vklad/vyber je trochu VELA!)
VUB fakt zavrhnem, platit kazdy mesiac za inkaso (aj za zrusenie), je chore. Nech idu do Talianska spat.. A siestuju..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať