Zavrieť

Porady

Nákup PHM platobnou kartou 30.9. a výpis z BU 2.10. kedy je nárok na odpočet DPH

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či môžem odpočítať DPH v III.Q. za nákup PHM firemnou platobnou kartou ak z bankovéh účtu bude táto transakcia odpísaná až okolo 2.10. 2012. Bloček aj s rozpisom DPH je z 3.9.2012.
Ďakujem za radu.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tictac7
nárok na odpočet DPH predsa nie je viazaný na realizáciu platby.....(už pár rokov)

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
magdika Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či môžem odpočítať DPH v III.Q. za nákup PHM firemnou platobnou kartou ak z bankovéh účtu bude táto transakcia odpísaná až okolo 2.10. 2012. Bloček aj s rozpisom DPH je z 3.9.2012.
Ďakujem za radu.
Nárok na odpočet vzniká 3.9., ale môžeš ho uplatniť aj neskôr, najneskôr do konca roka.

magdika je offline (nepripojený) magdika

magdika
Ďakujem za odpoveď, ja som zadala zlý dátum , nákup bol 30.9.2012, teda si môžem odpočítať daň už v III.Q.2012.
kn-alka ÁNO

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
magdika Pozri príspevok
Ďakujem za odpoveď, ja som zadala zlý dátum , nákup bol 30.9.2012, teda si môžem odpočítať daň už v III.Q.2012.
Na mojej odpovedi sa nič nemení, mesiac, v ktorom môžeš najskôr uplatniť, ostáva rovnaký.

Nákup PHM platobnou kartou 30.9. a výpis z BU 2.10. kedy je nárok na odpočet DPH

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.