Zavrieť

Porady

cestovanie

Dobry den chcela by som sa spytat ze preco mi nedosiel spiatocny listok na email ked som si zabookovala tam aj spet? Ten listok co idem
tam ten mam no a ten spiatocny nie . Letim do bratislavy 30novembra a spet 5decembra. Mne hovorily ze to dostanem az 2 tyzdne pred odletom ale ja neviem. Prosim pomozte . Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nikoleta Nicol Tothova Pozri príspevok
    Dobry den chcela by som sa spytat ze preco mi nedosiel spiatocny listok na email ked som si zabookovala tam aj spet? Ten listok co idem
    tam ten mam no a ten spiatocny nie . Letim do bratislavy 30novembra a spet 5decembra. Mne hovorily ze to dostanem az 2 tyzdne pred odletom ale ja neviem. Prosim pomozte . Dakujem
    A prečo sa neopýtaš predajcu leteniek? Napíš im mail alebo im zavolaj. Kontakty nájdeš určite v maily alebo na ich stránke. Tam najskôr dostaneš odpoveď. My ani nevieme akou spoločnosťou letíš.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Si to poriadne este raz pozri, pravdepodobne to je obojstaranna letenka.../mala by si tam mat datumy.../

    Ak nie, tak si mozno urobila chybu pri bookovani.
    Alebo kontaktuj let.spolocnost,kde si bookovala letenku, oni ti daju najlepsiu odpoved .

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Lietam pomerne často, ale letenky si na letisko nenosím, mám len skopírované ID rezervácie, elektronické číslo letenky ( E-Ticket No.), respektíve elektronicku letenku, ktorá má rovnaké číslo pre oba smery preletu. na letisku potom jednoducho pristúpim k check-in pultu s pasom, poprípade k Quick-Check automatu s pasom a elektronickou letenkou a vytlačím si palubenku.

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    ... predpokladám, že booking si robila cez internet, tak sa vrat na stranku, prihlas sa a pozri do kolonky : môj booking a tam musíš mať o lete všetky informácie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.