Zavrieť

Porady

Smernica na stravovanie - pes

Zdravím, prosím o pomoc pri vytvorení internej smernice na stravovanie psa. Pes je zaradený do podnikania ako strážny. Našla som veľa smerníc, ale neviem ich preformulovať na tú, ktorú potrebujem, teda na stravovanie psa. Vopred ďakujem za Vašu pomoc
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

redhaner Pozri príspevok
Ako investičák som listoval a našiel plemenné kozy

No ale taký čistokrvný kuťuš má cenu aj nad 1700 € a životnosť vyššiu ako 1 rok


(a ty si taká fuj : Psíka by si odpísala zo dňa na deň / počkaj , donde na teba sloboda zvierat )
Odpísala, ale evidovala, kŕmila a ošetrovala
Mimochodom, na predošlom pracovisku som nechápala, prečo mám v zostave materiálu toľko "stien" a zhlboka som meditovala, či sú na chatách, či v každej kancelárii, až kým som nedošla k textu "Pes-stena". Tak som prikázala všetky "steny" prekrstiť na "Pes/fena - (rasa) -(meno zvieraťa)-(meno držiteľa)". Zásobovači ma velebili, mesiac som sa im neukázala na oči
Naposledy upravil Dav : 20.11.12 at 20:40
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Nie som účtovníčka, tak som vôbec nemala v úmysle prieť sa o zaradení psíka do účtovníctva.

Psík je z hľadiska právneho vecou a taktiež účtovného. Mne sa len zdalo zaujímavé spojenie významu slov šteňa a strážny pes. V účtovníctve, hlavne podvojnom, nie vždy možno dohľadať logiku, takže šteniatko aj keď nestráži je vecou na podnikanie. Aspoň že dospelosť u psíkov sa nadobudne aj - vaj, takže ktože si bude robiť ťažkú hlavu so šteniatkom.

Na porovnanie Dav použila ako príklad pes - počítač. Obidve sú veci. Lenže ja by som prirovnala šteniatko k počítaču, ale bez operačného systému. Aj také predávajú a samé osebe sú nanič. Účtovnou operáciou počítač odpíšem do spotreby, ale mi bude p*d platný, tak ako to šteniatko.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Petra Nová Pozri príspevok
Ak strach nemáš preto, že ťa daniari nemôžu pohrýzť, veľmi sa neteš, pretože z nákladov ti môžu povyhadzovať polovičku žrádla. Predsa len pes nemá tri žalúdky a aj medzi daniarmi sú majitelia psíkov, teda pomerov znalí.
A čo keď má bulímiu?
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

kukučka Pozri príspevok
A čo keď má bulímiu?
aj danovak s bulimiou je pomerov znaly

len ja mam skor pocit, ze danovaci sa vyznaju uplne vo vsetkom, aspon tak navonok niektori vystupuju
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať