Zavrieť

Porady

prosim poradte mi kupu noveho a dobreho kavovaru

Ahojte chcel by som kupit novy kavovar, momentalne su na trhu rozne ako dolce gusto , tassimo a podobne neviem ci by nebolo lepsie kupit nieco ako klasicky kavovar na naslahanie aj mlieka na latte, na tych napr tassimo su aj ciarkove kody na kapsuliach preto neviem ci by nebol lepsi klasicky. samozrejme cenova relacia by mala byt maximalne do 150 euro, dakujem moc za kazdy tip
Usporiadat
pioter007 pioter007

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

i keď neviem prečo tu rozoberáme toto
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pioter007 Pozri príspevok
Saeco pokiaľ viem vyrába Philips a ten sa určite nezaoberá len Kávovarmi
Gaggia - no ďakujem kúpiť si kávovar za 2000€ za to si kúpim aj celú kuchyňu...
a Krups - ten bol uvedený len ako príklad
asi ťažko možno v nejakých modeloch seaco "dovolilo" philipsu to mať vedla ich značky....lebo


Od roku 1981 sa datuje štart spoločnosti SAECO ako producenta kávovarov pre domácnosti. Od tej doby sa Saeco vďaka úspešnej stratégií a predovšetkým inováciam stalo vedúcou spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyrába a dodáva kávovary pre domácnosti a profesionálne použitie. V súčasnosti má 16 zastúpení v Európe, v Spojených štátoch, v Latinskej Amerike, Austrálii, Ázii a predajnú sieť vo viac ako 60 krajinách sveta.


http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=gaggia
Naposledy upravil lujza.j : 21.11.12 at 19:39
0 0
pioter007 pioter007

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

no dobre, nechce sa mi tu hádať a riešiť nepodstatné veci - ja som našiel toto http://www.philips-saeco.sk/ ale nechajme to tak aj tak to nieje vôbec k tejto téme - tu sa má riešiť kávovar do 150€
0 0
pioter007 pioter007

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

Ešte ohľadom danej témy - všimol som si že je teraz v Lidli kávovar za 50€ http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-...ndex_28479.htm
takže tiež na zváženie, keďže ušetríš a má rovnaké funkcie ako tie čo som ti minule navrhoval + k tomu má aj 3-ročnú záruku čo je v dnešnej dobe len dobre lebo aj ten najdrahší kávovar sa ti môže aj mesiac po skončení záruky pokaziť a takto máš aspoň istotu že tie 3 roky by ti mal vydržať určite a ak nie tak reklamácia to istí

ja ho mám už rok a zatiaľ sa nemôžem sťažovať

tiaž sa mi na ňom páči funkcia automatického vypnutia po určitej dobe takže o starosť menej (nemusíš kávovar kontrolovať či si ho dobre vypol alebo nie
Naposledy upravil pioter007 : 22.11.12 at 15:19
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pioter007 Pozri príspevok
no dobre, nechce sa mi tu hádať a riešiť nepodstatné veci - ja som našiel toto http://www.philips-saeco.sk/ ale nechajme to tak aj tak to nieje vôbec k tejto téme - tu sa má riešiť kávovar do 150€
hej nemá to význam....je možné že asi cca. 2roky seaco spolupracuje s touto šitnov značkou ako je pre mňa philips čo bola kedysi moja obľúbená značka. neviem prečo, ale kedže ma to zaujíma tak si to zistím.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pioter007 Pozri príspevok
Ešte ohľadom danej témy - všimol som si že je teraz v Lidli kávovar za 50€ http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-...ndex_28479.htm
takže tiež na zváženie, keďže ušetríš a má rovnaké funkcie ako tie čo som ti minule navrhoval + k tomu má aj 3-ročnú záruku čo je v dnešnej dobe len dobre lebo aj ten najdrahší kávovar sa ti môže aj mesiac po skončení záruky pokaziť a takto máš aspoň istotu že tie 3 roky by ti mal vydržať určite a ak nie tak reklamácia to istí

ja ho mám už rok a zatiaľ sa nemôžem sťažovať

tiaž sa mi na ňom páči funkcia automatického vypnutia po určitej dobe takže o starosť menej (nemusíš kávovar kontrolovať či si ho dobre vypol alebo nie
http://www.porada.sk/t181134-espress...o-znackou.html
0 0
pioter007 pioter007

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

ale kedže ma to zaujíma tak si to zistím.....
no tak to je milé že ťa niečo zaujíma ale nemusíš to písať tu a .
Mňa vôbec nezaujíma nejaké predražené seaco ktoré určite nespadá do triedy kávovar do 150€
vôbec neviem o čo ti ide - asi ťa nasralo že to tvoje milované seaco vyrába philips alebo s ním spolupracuje (to už je jedno) a nechápem ani načo tu cituješ môj príspevok a dáš tu odkaz ktorý som tu dal už dávno - (viď. 1strana)!
Ak nevieš napísať k danej téme nič užitočné tak tu radšej nepíš nič.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pioter007 Pozri príspevok
no tak to je milé že ťa niečo zaujíma ale nemusíš to písať tu a .
Mňa vôbec nezaujíma nejaké predražené seaco ktoré určite nespadá do triedy kávovar do 150€
vôbec neviem o čo ti ide - asi ťa nasralo že to tvoje milované seaco vyrába philips alebo s ním spolupracuje (to už je jedno) a nechápem ani načo tu cituješ môj príspevok a dáš tu odkaz ktorý som tu dal už dávno - (viď. 1strana)!
Ak nevieš napísať k danej téme nič užitočné tak tu radšej nepíš nič.
ked ti niečo vadí tak si to daj "vyrezať" alebo nereaguj nato čo píšem.........ako vieš že seaco vyrába philips... ja som niekde písala že mám seaco

ešte že si tu ty...
utekaj si spraviť presko z popradskej a vychutnávaj a kochaj sa akú má cremu
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ty kokso, jaky sme my maly jestitny narod. Este aj o kavovare sa povadime, lebo sused ma taky a ja mam taky. Moj je lepsi ,lebo je drahsi a moj je lepsi lebo popradska kava a ty nevies co je kava a ty nevies co je krema
0 0
pioter007 pioter007

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

no dobre si to napísal, mal som už niečo rozpísané ale po prečítaní tvojho príspevku taiko ma napadlo že to nemá zmysel.
a asi keby som to odoslal pohádali by sme sa tu ešte viac ale načo si kaziť náladu kašlem na to ...

PS.popradskú pijem iba keď nemám nič lepšie po ruke ale neoplatí sa to tu písať lebo kolegyňa (nemenujem) to tu o pol roka dá do citácie a napíše k tomu nejaký odkaz alebo nejaký arogantný text
0 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

pioter007 Pozri príspevok
Ešte ohľadom danej témy - všimol som si že je teraz v Lidli kávovar za 50€ http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-...ndex_28479.htm
takže tiež na zváženie, keďže ušetríš a má rovnaké funkcie ako tie čo som ti minule navrhoval + k tomu má aj 3-ročnú záruku čo je v dnešnej dobe len dobre lebo aj ten najdrahší kávovar sa ti môže aj mesiac po skončení záruky pokaziť a takto máš aspoň istotu že tie 3 roky by ti mal vydržať určite a ak nie tak reklamácia to istí

ja ho mám už rok a zatiaľ sa nemôžem sťažovať

tiaž sa mi na ňom páči funkcia automatického vypnutia po určitej dobe takže o starosť menej (nemusíš kávovar kontrolovať či si ho dobre vypol alebo nie

Tak rozhodol som sa pre ten z Lidlu, nakolko som pozeral aj ine recenzie na tento kavovar a ludia su s nim spokojní, cize take nieco ako tassimo alebo dolce gusto pada, nakolko mam radsej a priatelka tiez urobenu kavicku podla seba. Bude tam od buduceho tyzdna tak ho pojdem kupit a samozrejme neskor pridame aj vlastnu skusenost s nim. Pioter007 ďakujem moc za radu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať