Zavrieť

Porady

Pomoc ľuďom

Z témy: http://www.porada.sk/t190787-prosim-pomozte.html
Melnick Pozri príspevok
...Pri hľadaní témy o ľudoch, ktorí potrebujú pomoc som mala problém, lebo som žiadnu nenašla a prehrabávala som sa fakt dlho a pretože som bola v časovej tiesni, využila som tému, názov ktorej vystihoval, to, čo som hľadala ... ( a nemyslím, že sa hrabem v mŕtvolách - tá poznámka je morbídna, a z pohľadu, problému, kvôli ktorému som ju opäť otvorila, už úplne.)
Našťastie som dostala link na článok o jednej rodine, ktorá pomoc potrebuje, takže to, kde poputuje pomoc je nateraz vyriešené.
Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
Naposledy upravil Llívia : 10.01.13 at 12:04
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

misoft mám pocit, že je to to isté čo tu https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3662 akurát ma prekvapuje, že aj ked tam dali odkazy na danú podvodníčku tak ludia ludom stále nezrušili výzvu. Ten link uvedený je už neaktuálny lebo podvodníčka s nickom @shiroitora ušla z modrého koníka.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1 - nič ma do toho - ale ty podsúvaš (a Xanti aj našla niečo iné) stránky s "inzerátmi", "žiadosťami" a "prosbami" aj možných podvodníkov - preto píšem "radšej overuj!"
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ty si na to ako prisla Eva
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

alaya1
ty si na to ako prisla Eva
..je toho plný net...a niekto, kto najskôr prosí a ľutuje sa po sociálnych fórach a neskôr maže po sebe stopy......myslím si svoje..... aj Tebe pekný deň !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

@alaya1: keď by si chcela poukazovať na pomoc pre inch - prečo si nenaviedla na toto?
http://www.tvnoviny.sk/domace/185500...-krasnou-sumou
Svalový dystrofik - dostáva 33,60 € ako hmotnú núdzu, manželka 226€ materské. A nemá nárok na invalidný - dôvod - nemá "odpracované roky" - osoba, ktorá sa ledva hýbe si má odpracovať, alebo dlh splatiť - teda ďalší cynizmus našich zákonov z dielne socialne zmýšľajúcej vlády.
A pokiaľ by si si všimla - tam ľudia zareagovali ihneď.
Nie ako ty, odkazom na dudlíky, cumlíky - oni to nepotrebujú, nie je to životne dôležité...

I takto robíš medvediu službu nejakej "persóne", ktorá a) to nepotrebuje, b) možno s tým chce kšeftovať, c) jeden z ďalších podfukov, ktorých je Knihe Fasov plná kedveš....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1




ľudiaľuďom.sk

Natálka sa stala úplnou sirotou po tom, ako jej pri tragickej nehode minulý víkend zahynuli rodičia aj brat. Natálka ide pravdepodobne bývať k babičke, no dom, v ktorom majú žiť je v katastrofálnom stave, nemajú sociálne zariadenie, zavedenú vodu a kúria len drevom. Pomôžme sirote Natálke v najťažších chvíľach života
1 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Mimo témy
alaya1
Pomoc ľuďom



08.01.13 13:35LlíviaLlívia
Pochváliť




Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
...ak chcete niečo darovať... S tým sa neobhájiš Tá veta znamená, že ak ty chceš niečo darovať a nie, že niekto chce, aby si mu niečo darovala. A ani materiálna pomoc to nie je

Ale inak ti tú žiadosť o cumle schvaľujem. Ak to je skutočná žiadosť a nie podvod.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ak ma niekto zaujem maju aj svoju stranku


https://www.facebook.com/Charity-sho...8965999754358/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prosim, aby ste sa zdrzali neprimeranych komentarov.
https://nadaciaadeli.sk/miroslava-mikolasova/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pomoc ľuďom



08.01.13 13:35LlíviaLlívia
Pochváliť




Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Llívia
Mimo témy
alaya1
Pomoc ľuďom



08.01.13 13:35LlíviaLlívia
Pochváliť




Tiež som žiadnu takúto tému nenašla, preto ju zakladám

Môžete sem písať o ľuďoch, ktorí potrebujú finančnú alebo materiálnu pomoc, o zbierkach (fin/mat) alebo aj ak chcete niečo darovať a hľdáte niekoho, komu by sa veci hodili
...ak chcete niečo darovať... S tým sa neobhájiš Tá veta znamená, že ak ty chceš niečo darovať a nie, že niekto chce, aby si mu niečo darovala. A ani materiálna pomoc to nie je

Ale inak ti tú žiadosť o cumle schvaľujem. Ak to je skutočná žiadosť a nie podvod.

tento prispevok ma vysoku vypovednu hodnotu ...
0 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

alaya1
misoft
Nuž neviem, neviem..... radšej si overuj! Podľa mňa .... opäť jedna ******na....
vies, co? Naco reagujes. ak nechces pomoct, nikto ta to nenuti, ako vies, ze to nemam overene!!: Pisal si, ze nemas FB, tak pre teba je to nedostupne. Pre mna je normelne dostupna.
Xanti
misoft mám pocit, že je to to isté čo tu https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3662 akurát ma prekvapuje, že aj ked tam dali odkazy na danú podvodníčku tak ludia ludom stále nezrušili výzvu. Ten link uvedený je už neaktuálny lebo podvodníčka s nickom @shiroitora ušla z modrého koníka.

Zastanem sa Duškiho, je to podvodníčka ako Brno !!!!!!!! Vyfliaskať a dať do väzenia!!!
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mne nevadí, ak sa žiada o pomoc pre dieťa, ktoré to potrebuje. Ale pomoc, ktorá mu možno zachráni život, pomôže mu vyliečiť sa.... ale toto - cumle - TOTO nie je ten prípad.
I keď je to autista (a potom by som rodičov obdivoval) - neznamená to, že cumle sú pre neho tak dôležité.

Nehnevaj sa - ja mám pocit, že ty uplatňuješ princíp falošného súcitu - a o to je to smutnejšie. Obraciaš pozornosť na nepodstatné, málo dôležité, ale dôležitejšie veci, príbehy, problémy sa ti len mihnú pred očami a ty ich ani neregistruješ.
1 3

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať