Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

ivuliatko
Trochu tvrdé, ale kto si ešte pamätá na speváčku Ljubu Hermanovú, ktorá ešte v 75-ke na Silvestra robila kolo kolo mlynské, tak má ešte Vondráčková kopu času na sebarealizáciu. :-)
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1517669291621.jpg  
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Najlepšia voňavka do auta.....


Zips na dlažby


4 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Niečo o alkohole:

Niektoré priateľstvá sú veľmi zlé pre pečeň.

Čo je ten zostatkový alkohol? Lebo mne väčšinou nič nezostane.

Stále sa vraví koľko ľudí zomrelo, kvôli alkoholu... Napadlo ale niekedy niekoho koľko ľudí sa vďaka nemu narodilo?
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A toto? Už to neplatí? " Alkohol je metla ľudstva" Zametač sa sám napije, metla nie! Jej vinou je, že je?
2 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
opasok.jpg  
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Recidivista sa sťažuje:
- Keď som bol malý, poslala ma matka do obchodu, dala mi 10 korún a doniesol som chleba, 20 rožkov, dvoje cigarety, liter vodky a ešte mi aj ostalo. No a dnes? Všade sú tie kamery...
-----------------------------------------

Policajt zastaví auto:
- Pán vodič, môžete mi ukázať váš vodičský preukaz?
- To aký bordel máte tam u vás, si to nejako zorganizujte. Jeden policajt mi včera vodičák zoberie, druhý ho odo mňa dnes chce...
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Chlapec nie a nie spustiť oči z dobre vyvinutej slečny. Slečna máte krásny sveter. Ďakujem, je z pravej ťavej srsti. Hneď som si myslel keď som uvidel tie dva hrby.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Marketing prevažne vážne
Koná sa exkurzia do fabriky, ktorá vyrába gumárenské výrobky.
V jednej hale sprievodca ukazuje stroj, ktorý vyrába cumlíky na dojčenské fľaše. Mašina robí hlasné zvuky:
"Sssip-puk!"
"Čo sú to za zvuky?" pýta sa jeden človek.
"To syčanie je zvuk, keď sa guma nafukuje do formy," vysvetľuje sprievodca, "a to puknutie robí ihla, ktorá prepichuje koniec cumlíka."
V ďalšej časti fabriky prídu ku stroju, ktorý vydáva zvuky:
"Sssip-sssip-sssip-puk!"
"A to je čo?" pýtajú sa sprievodcu.
"To je stroj na výrobu kondómov."
"Čože? Pochopím, keby robil sssip-sssip-sssip..., ale čo má byť to občasné puknutie?"
"Aha, no, to je to isté, ako pri cumlíkoch. Ihla, ktorá prepichuje každý štvrtý kondóm."
"No, ale to je zlé! Veď taký kondóm je zničený!"
"To síce je, ale viete, ako to pomáha obchodu s cumlíkmi?"
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nové Slovenské príslovie
Nové Slovenské príslovie:
’Komu sa nelení, tomu sa čudujem.’
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Prezident kvôli údajným korupčným škandálom odstúpil z funkcie. (Volá sa Zuma a je z JAR)
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
*
bravčová panenka.jpg  
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Neuveriteľné výrobky Jána Slotu o Slovákoch
- Prisahám, že tento národ nikdy nezradím!

- My sme Slováci tu, my od rodu Kristového. Nebude tešík." (Ján Slota - Harley Pub)

- Slováci sú geneticky hlúpy národ.

- Toto chceme my? Slováci? Aby sa to vrátilo? Aby nás vešali po kandelábroch, aby sme sa my učili Otčenáš po maďarsky? Tak to teda nie. (1999)

- Samozrejme, že si vypijem, nie som ani abstinent, ani impotent, som normálny Slovák.

- Slovenský národ je dosť sprostý národ, i keď som jeho súčasťou. Ale, keď niekto chce ísť niekde a silou mocou chce ísť tam, no tak, keď je tak sprostý, že tam chce ísť do tej hnojačky, tak nech tam ide. (2002)

- Pozrite sa, ja si myslím, že tento štát je taký divný, že ak niekto kradne v miliardách, tak to je v poriadku. A ten, kto dosiahne niečo za to, že niekomu niekde pomohol, tak to je čosi strašidelné. Takže je tu nejaká ďalšia sféra, kde človek môže dostať niečo na prilepšenie. (Plus 7 dni)

- Keď už Slovákov ani môj tvrdý slovník neprebudí, keď je pre nás slabé 200-kilové kladivo, potom asi na nás treba pustiť rovno lokomotívu, aby sme sa konečne prebudili.

- A možno sa zobudíme až vtedy, keď sa na ten "félvidék" zasa dovalia škaredí malí jazdci s krivými nohami na ešte škaredších chlpatých poníkoch.

- Naši vojaci zatiaľ v Kosove ochraňujú albánskych zločincov, ktorí obchodujú s drogami a bielym mäsom, namiesto toho, aby začali ochraňovať naše územie pred aktivitami politikov Strany maďarskej koalície.

- Profesionalizáciou armády a vyčlenením úloh pre NATO dosiahneme to, že nebudeme mať žiadne bojové jednotky, ani letectvo, tanky a delostrelectvo a napokon si bude Slovensko svoje územia pred autonómiou a odtrhnutím chrániť kosami a cepmi.

- Aktivity SMK by mali prebudiť aj toho najmŕtvejšieho Slováka zakopaného 200 rokov v slovenskej zemi, aby vybehol z truhly a dal niekomu konečne po papuli.

- Toto nie je štát, ale organizovaný bordel. Takto to napíšte a dajte to aj do úvodzoviek.

- Keby SNS bola majoritnou stranou vo vládnej koalícii, tak na Slovensku by nielenže nik nespomenul autonómiu, ale vtedy by si ani len pes nedovolil hovoriť o nejakej autonómii svojej búdy.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))

Politika
- Jeden sa v maštali narodí, druhý tam robí tlačovú konferenciu…
- Keby sa ľudia za socializmu nenaučili mlčať, už dávno by sme tu mali ďalší prevrat.
- Politik, ktorý nenosí vreckovku, otiera hubu o svojho protivníka.
- Komunisti si mysleli, že dokážu kradnúť. Demokrati ukazujú, ako sa to robí v praxi.
- Pánboh vykúpi naše hriechy a špekulanti pozemky.
- Nedávajte dobré rady do života, kým ešte môžete poslúžiť ako odstrašujúci príklad.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
"Narazil som do stromu", priznáva sa vodič auta v autoopravovni.
Automechanik prejde okolo auta a pýta sa:
"Koľkokrát?"
3 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Ráno sa manžel pritúli k manželke:
- Drahá, ešte stále sa hneváš, že včera som prišiel domov napitý a dobitý?
- Už nie. - odpovie manželka. - Ale mal by si vedieť, že keď si prišiel domov, ešte si nebol dobitý.
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať