Zavrieť

Porady

HyperZlava.sk - krach?

Predával som veľa a často na HyperZlava.sk.

Firmy, spoločnosti, podnikatelia zo SR! Ste poškodený? Dĺžia aj vám?

Zostali dĺžny aj vám? Ja som dostal dnes ráno šok.

Naťahovali čas?!? Naposledy mi sľubovali uhradenie pohľadávky do 15.2.2013, samozrejme ešte za predvianočné predaje.
Usporiadat
zavis1 zavis1

zavis1 je offline (nepripojený) zavis1

aj nam dlžia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.porada.sk/t210083-hyperzlava.html

načo ďalšia téma....
0 0
ivanicka2 ivanicka2

ivanicka2 je offline (nepripojený) ivanicka2

[QUOTE=zavis1;2253143]aj nam dlžia
/QUOTE]


m.lupa.cz/clanky/na-hypersleva-s-r-o-podan-navrh-na-insolvenci-hypersleva-cz-mimo-provoz/
0 0
ivanicka2 ivanicka2

ivanicka2 je offline (nepripojený) ivanicka2

Nechcel som ďalšiu temu. Pôvodne som chcel písať do tej už vytvorenej len sa tu tomu nerozumiem y tak som nieako nechtiac vytvoril túto novú.
0 0
ivanicka2 ivanicka2

ivanicka2 je offline (nepripojený) ivanicka2

lujza.j Pozri príspevok

Nechcel som ďalšiu temu. Pôvodne som chcel písať do tej už vytvorenej len sa tu tomu nerozumiem y tak som nieako nechtiac vytvoril túto novú.
0 0
ivanicka2 ivanicka2

ivanicka2 je offline (nepripojený) ivanicka2

Môžem vedieť či ste už podnikli aj nie aké konkrétne kroky?
0 0
ivanicka2 ivanicka2

ivanicka2 je offline (nepripojený) ivanicka2

zavis1 Pozri príspevok
aj nam dlžia

Môžem vedieť či ste už podnikli aj nie aké konkrétne kroky?
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
ttroman Pozri príspevok
Ty si najmenej 2x ntak zvedavý, ako iní
Možno to je majitel a zistuje ako na tom je
0 0
Boris48 Boris48

Boris48 je offline (nepripojený) Boris48

Portál nefunguje už asi piaty deň. Ja mám u nich okolo 500€. Pokiaľ niekto bude mať nové informácie poprosím aby ich pridal. Ďakujem.
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
Hypersleva.cz, Snažili jsme se do poslední chvíle, ale nevyšlo to:
http://www.lupa.cz/clanky/hypersleva-cz-snazili-jsme-se-do-posledni-chvile-ale-nevyslo-to/


0 0
ivanicka2 ivanicka2

ivanicka2 je offline (nepripojený) ivanicka2

Sledujte o 18:30 TA3 a o 19:00 TV MARKIZA
0 0
filko1010 filko1010

filko1010 je offline (nepripojený) filko1010

tych oklamanych klientov je ocividne viac. vie niekto ako ide postupovat?
0 0
astek222 astek222

astek222 je offline (nepripojený) astek222

predbehovali ste sa v ponukách kto dá o 1 cent menšiu cenu.Mali ste rátať aj s touto alternatívou.Nie len zarábať a byť najlacnejší.Treba na 2500 eur zabudnúť a ísť na daľší portál a podliezť cenu len nech predávate...
0 0
gulino gulino

gulino je offline (nepripojený) gulino

dlžia aj mne. začal som to riešiť cez spotrebiteľské centrum. uvidím. čím nás bude viac, tým lepšie. preto ak chcete napíšte na mail spotrebiteľského centra svoje kontaktné údaje: podatelna@s-c.sk. Snáď sa s tým niečo bude dať spraviť
0 0
petruska05 petruska05

petruska05 je offline (nepripojený) petruska05

Tiež som si objednala tovar, ktorý mi bohužial neprišiel tak pani Jana Schwarzova mi "prisľúbila" vrátenie peňazí, že moju objednávku stornuje. Je tomu už mesiac a nič, rada by som tiež vedela na koho sa obrátiť, lebo keď som niečo zaplatila a nedodali mi to tak moje peniaze tam musia niekde vystávať predpokladám ale že nie som jediná
0 0
Informations Informations

Informations je offline (nepripojený) Informations

Ahojte,

zľavový portál HyperZľava.sk skrachoval ... a to sa dozviem len vlasnou iniciatívou ani emailom sme nedostali žiadnu správu nič. Vzhľadom na to že na danej stránke mam zakúpené zľavy ktoré som do dnešného dňa neobdržala a nebolo ich málo tak som trašne vytočená a sklamaná cekovo zo zľavových portálov a nemá to svoju úroveň ani dôverihodnosť.

Písala som na portál zlavy.odpadnes.sk kde mali tiež tuto hyperzlavu zahrnutu a dostala som takuto odpoveď:

Dobrý deň,

www.odpadnes.sk je len agregátor zliav, nie zľavový portál, my len zverejňujeme zľavy portálov, s ktorými máme uzavretú dohodu o spolupráci.

S Hyperzlavou nespolupracujeme, resp. sme už nespolupracovali od minulého roka. Články a informácie, ktoré sme uverejnili na našej stránke, boli pre všetkých, aby sa vyhli nákupom na uvedenom portály.

Pri objednávkach zasielate peniaze priamo na zľavový portál a ten zasiela aj zľavové poukazy. My ako agregátor nemáme právo ani možnosť takéto úkony robiť.

Bohužiaľ, nevedeli sme zákazníkov upozorniť, že niečo také hrozí, pretože ako som už písala, s portálom Hyperzľava sme v uvedenom čase nespolupracovali.

Ak máte zakúpené poukazy a vouchre Vám boli zaslané, dodávateľ je povinný poskytnúť Vám zakúpenú službu, resp. tovar.

Ak by ste mali ešte nejaké otázky pokojne ma kontaktujte.



--
S pozdravom

Ing. Veronika Bartová
Reklamačné oddelenie

odpadnes.sk prevádzkuje obchodná spoločnosť
ADV Europe, s.r.o., viac info na www.adv.sk
A následne som si pýtala kontakt na niekoho zodpovedného a dostala som túto odpoveď:

Dobrý deň,

bohužiaľ, s Hyperzľavou sa už neskontaktujete. Bolo by dobré, keby sa všetci s rovnakým problémom spojili a nahlásili na SOI žiadosť o vrátenie peňazí, ktoré ste zaslali na účet portálu a nedostali ste od neho nijakú odozvu, ani voucher.



--
S pozdravom

Ing. Veronika Bartová
Reklamačné oddelenie

odpadnes.sk prevádzkuje obchodná spoločnosť
ADV Europe, s.r.o., viac info na www.adv.sk
takže z jednej strany máme nárok na vrátenie penazí alebo zakúpenej služby ale z druhej strany nie ... pokiaľ by sme chceli každý osobitne vrátenie penazí nikam sa nedostaneme ... Trebalo by zozbierať niekoľko ľudí ktorý majú podobnú nepríjemnu skúsenosť a posunúť to ďalej. Viem že nikomu sa nechce ísť do ťahaníc a opletačiek ale keď každý zaujme tento prístup tak si nikdy nedosiahneme svojich spotrebiteľkých práv a nedostaneme čo nám patrí.
1 0
katka25 katka25

katka25 je offline (nepripojený) katka25

tak to skonci, ked niekto sedi v papuciach pri pocitaci a obchoduje. internetove zlavove portaly su darmozracske firmy, co ziju z prace inych. grc
0 0
samandicka samandicka

samandicka je offline (nepripojený) samandicka

ahojte. ja patrim tiez k tym, co nemaju ani peniaze ani tovar. ale voucher mam uz od vianoc. najprv mi vypisovala dana firma ze tovar co som si objednala nemaju, potom mi vypisovala hypeerzlava ze mi vratia peniaze. a nic. kde sa mam pridat, ked sa chcem pustit do tahanic? nemienim to nechat tak, a potom si s nami budu robit "podnikatelia" co chcu
0 0
nikoletta123 nikoletta123

nikoletta123 je offline (nepripojený) nikoletta123

Aj mne dlzia peniaze a komunikovala som s pani Schwarzovou a tiez len slubovala a dnes mi odpisali z firmy od ktorej bol tovar cez Hyperzlavy a napisali mi ,ze objednavku vybavia,...tak mi ostava cakat ze mi tovar pride .....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať