Zavrieť

Porady

HyperZlava.sk - krach?

Predával som veľa a často na HyperZlava.sk.

Firmy, spoločnosti, podnikatelia zo SR! Ste poškodený? Dĺžia aj vám?

Zostali dĺžny aj vám? Ja som dostal dnes ráno šok.

Naťahovali čas?!? Naposledy mi sľubovali uhradenie pohľadávky do 15.2.2013, samozrejme ešte za predvianočné predaje.
Usporiadat
benynka benynka

benynka je offline (nepripojený) benynka

...tiež som bola oklamaná, síce len o 10€ , ale predajca mi nič nechce poslať kvôli neuhradenej faktúry od portálu
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

benynka Pozri príspevok
...tiež som bola oklamaná, síce len o 10€ , ale predajca mi nič nechce poslať kvôli neuhradenej faktúry od portálu
niekde pisali ze poskytovatel sluzby ma povinnost sluzbu poskytnut (alebo tovar) aj ked portal nezaplatil ale na druhej strane si nema ako overit platnost kuponu. Overovalo sa to zadanim kuponu cez web a ten uz neexistuje. Takze by si mohol v podstate ktokolvek falsovat kupony a chciet ich uplatnit.
0 0
benynka benynka

benynka je offline (nepripojený) benynka

ano aj ja som to citala na spotrebitelskom centre, ale ako mam o tom presvedcit !!!predajcu
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

benynka Pozri príspevok
ano aj ja som to citala na spotrebitelskom centre, ale ako mam o tom presvedcit !!!predajcu
kedze aj v malom podnikam a viem ako to je ak malemu podnikatelovi niekto takto dlzi stovky az tisice eur ako tento portal, tak moj nazor je, ze najlepsie by bolo aby sa kupony nedali uplatnit. Pretoze mnoho kuponov je v nizkej hodnote a kupujuci to prezije. Aletoho maleho podnikatela co ma zadarmo poskytnut sluzby trebars stovkam ludi to moze polozit. takze urcita solidarnost by bola vhodna. bohuzial z portalu nikdo nedostane nic a pride mi ferovejsie ak x klientov pride o desiatky euro ako poskytovatel sluzby o tisice. Ani jeden z nich nie je vinnikom, skor ten poskytovatel moze prerobit este viac ak sa tam pripletu podvodnici s falosnymi kuponmi.
0 0
nikoletta123 nikoletta123

nikoletta123 je offline (nepripojený) nikoletta123

ja som z firmou komunikovala uz skor,kedze mi na mail Hyperzlava neodpovedala,takze vedia ze mam u nich objednavku a ze som si to nevymyslela......takze len cakat,ale tento tyzden mi uz pisali,ze by to malo byt vybavene najneskor buduci tyzden....
0 0
stratena9 stratena9

stratena9 je offline (nepripojený) stratena9

ahojte, tiež som si cez hyperzľavu objednala vo februári USB kľúč za 11,99 EUR a poslala na účet peniaze, samozrejme nič mi neprišlo a teraz neviem, na koho sa mám obrátiť, uvádzate tu, že ste písali dodávateľovi služby či tovaru, ale ja neviem, komu písať, voucher som si nevytlačila, len prekopírovala jeho číslo priamo pri úhrade, takže v rukách nemám nič, žiadnu adresu firmy, len výpis z môjho účtu o platbe :-(
0 0
zaira858 zaira858

zaira858 je offline (nepripojený) zaira858

Ahojte!
7.1.2013 som zaplatila HyperZľave 358€ na výlet do Francúzka na Rivieru. Bol by to darček môjmu manželovi ku 60.narodeninám. Bol by to náš prvý takýto výlet, lebo mi sme chodili radšej autom. Tak som si povedala, že teraz to bude iné. No a je to iné! Zhabali mi peniaze, ani neviem čo mám robiť, ako začať, aby som sa ku nim dostala. Obvolávam aj CK AdriaTravel, ale aj oni sú zaneprázdnený, zatiaľ mi neodpovedali, či bude z výletu voľačo, alebo nie.
0 0
peter_hornik peter_hornik

peter_hornik je offline (nepripojený) peter_hornik

zaira858 - ak ti to cestovka AdriaTravel zaplati, tak bude. Bude to na ich triko (ak samozreme nie su medzi firmami, co od hyperzlava dostali normalne svoje peniaze).
0 0
zaira858 zaira858

zaira858 je offline (nepripojený) zaira858

Výlet sa uskutočnil s tým, že som cestovke musela doplatiť 160,00 € a tak celý výlet stál 539,00 €. No neviem, koľký ešte zaň platili toľko?! Asi som bola v autobuse jediná, ostatní cestovali so zľavou. Nikdy viac. Aj sprievodca bol na nič.
0 0
sanchez24 sanchez24

sanchez24 je offline (nepripojený) sanchez24

Ak máte ešte stále voči HyperZľave pohľadávky, resp. ste im zaplatili za službu či tovar a oni vám ich nedodali, je potrebné si svoju pohľadávku prihlásiť do vyhláseného konkurzu na túto spoločnosť. Tak máte aspoň čiastočnú šancu na aké-také uspokojenie svojich pohľadávok. Inak peniaze už asi neuvidíte.
0 0
zaira858 zaira858

zaira858 je offline (nepripojený) zaira858

Zaplatila som im prevodom, aj voucher som dostala aj pokaz som dostala. Ako si mám svoju pohľadávku prihlásiť do vyhláseného konkurzu? Ďakujem za radu.
0 0
sanchez24 sanchez24

sanchez24 je offline (nepripojený) sanchez24

Upresnite, prosím Vás čo myslíte tým, že ste dostali poukaz resp. voucher. V tom prípade Vám predsa službu alebo produkt posktuje niekto iný ako HyperZľava. Alebo tomu zle rozumiem? Ak je to tak, potom Vám je poskytovateľ povinný poskytnuť takúto službu, bez ohľadu na úpadok predajcu zľavy.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať