Zavrieť

Porady

Aky typ danoveho priznania vyplnit,A alebo B?

Som Szco prevadzku mam uz zrusenu momentalne som len na zivnosti rok 2012 bez prijmov len odvody do ZP ktore tlacivo vyplnit typu A alebo B?Dakujem
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Práve tu poznámku si mala dať väčším písmom, dodávam, že nielen lesy, ale hlavne peňaženku za farbu do tlačiarne. A nakoniec aj za papier, väčšina účtovníkov DP nevypisuje, ale tlačí, nie?
0 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
Ďakujem Vám.
0 0
jana3121966 jana3121966

jana3121966 je offline (nepripojený) jana3121966

ok
0 0
jana3121966 jana3121966

jana3121966 je offline (nepripojený) jana3121966

Podala som to oznamenie a nasla som aj cislo zakona podla ktoreho nemusim podavat DP. Zdravotne poistenie co si platim - mam ist do ZP,kvoli rocnemu zuctovaniu ZP,alebo nie?Vsetky mesacne zalohy za rok 2012 mam uhradene.Viete mi este poradit,ci mam nejak kontaktovat ZP?
0 0
jana3121966 jana3121966

jana3121966 je offline (nepripojený) jana3121966

Doteraz mi robila uctovnicka DP nakolko som mala aj prijmy aj vydaje a myslela som ze je to "Po novom"
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

jana3121966 Pozri príspevok
Podala som to oznamenie a nasla som aj cislo zakona podla ktoreho nemusim podavat DP. Zdravotne poistenie co si platim - mam ist do ZP,kvoli rocnemu zuctovaniu ZP,alebo nie?Vsetky mesacne zalohy za rok 2012 mam uhradene.Viete mi este poradit,ci mam nejak kontaktovat ZP?
tebe RZZP zrejme robiť nebudú (iba ak sa tak rozhodnú ) - a keďže nemáš podlžnosti - tak nemusíš tam chodiť.
V Dôvere už je možné skontrolovať si aj konkrétne platby - že ako sú priradené.
Len neviem, že kde zase soudruzi urobili chybu - mne tam v mojich platbách chýba za minulý rok 49 centov - fakt neviem, kam sa prepadli (kontrolovala som niekoľkokrát)
0 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

Prosím Vás, 10 mesiacov zamestnaný, 2 mesiace nezamestnaný UP/ dohoda. Treba k DP A priložiť potvrdenie z UPSVaR?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

dopravca Pozri príspevok
Prosím Vás, 10 mesiacov zamestnaný, 2 mesiace nezamestnaný UP/ dohoda. Treba k DP A priložiť potvrdenie z UPSVaR?
Nie, do DP ide len príjem zo ZČ.
0 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

Prepáčte, zle som sa vyjadril. Nie o príjme ale vôbec o evidencii na UPSVaR
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

dopravca Pozri príspevok
Prepáčte, zle som sa vyjadril. Nie o príjme ale vôbec o evidencii na UPSVaR
V daňovom priznaní uvádzaš, že aké si mal zdaniteľné príjmy v roku 2012 - a nie kde si v roku 2012 bol!
0 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

potvrdenie síce nechceli, ale do osobitných záznamov treba napísať V mesiacoch .x.y.. evidovaný na UPSVaR
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je teraz online kn-alka

Jarka jméno mé :)
doteraz som nikdy nikomu nikam nepísala, že bol evidovaný na UPSVaR
0 0
jana3121966 jana3121966

jana3121966 je offline (nepripojený) jana3121966

Dakujem za odpoved.Tych 49 centov si niekto nechal ako tringelt ha,ha
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať