Zavrieť

Porady

Ake auto?

Zdravis vas, v blizkej dobe(1-2 mesiace) planujem kupit auto, hlavne kriteria su cena do 20000€, motor naftak min 1,6 objem alebo benzin tiez mnmalne 1,6 objem ale s dobrou spotrebou, kombinovana spotreba do 6l/100km....cenu auta do 20 tisic myslim aj so zimnymi pneu, reg. danou, pzp+ kasko.... Uvazujem realne nad novou toyotou auris 2013 1,6 benzin len ma odradza maly interier na ktory budem casom nadavat ale auto krasne vo vybave co chcem cca 18000 so vsetkym... Druhy variant je peugeot 3008 1,6 alebo 2.0 hdi len u neho ma odradza dizajn ktory mi teda nie je po chuti moc a predsa len je to peugeot, ale spotreba kombinovana 5,5 je prijatelna.... Neviem sa fakt rozhodnut do coho ist... Resp. Nejake ine auticko v takej cene by som bol rad keby ste mi dali nazor... Dakujem
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danoBA Pozri príspevok
máte tu niekto skúsenosti s Hyundaiom i30? ci uz starým alebo týmto novým čo je teraz...spotreba, priestor, kufor,, spolahlivost
danoBA Pozri príspevok
a nieco blizsie mi nevies povedat
...keby som nebol presvedčený o kvalite mašiny , tak ju predsa nedoporučím mladému .....

So všetkým je zatiaľ spokojný ...zvyšok ukáže čas .....
Ja osobne by som šiel do Hyundai ix35 , nakoľko by som ho využil na chalupe .....

Takže asi tak .... podľa uváženia na to a či ono ...
Je na každom , že ako sa rozhodne ....a môže mu hocikto kliny do hlavy trieskať ...
0 0
danoBA danoBA

danoBA je offline (nepripojený) danoBA

no ix35 mam aj zaujem ale nemozem sa stotoznit s interierom aky tam je v nutri, proste je vidno ze sa to auto vyraba od roku 2009 a je "pozadu" trochu so sucasnymi autami a tiez mam obavu z toho motora 1,7 diesel 116 koni ze ci to je dost, auto hlavne do mesta bude vyuzivane presun za pracou a obcas dialnica...viem ze diesel na kratke trate nei je dobry ale to viem a ratam s problemami do buducna s tym
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...keby som nebol presvedčený o kvalite mašiny , tak ju predsa nedoporučím mladému .....

So všetkým je zatiaľ spokojný ...zvyšok ukáže čas .....
Ja osobne by som šiel do Hyundai ix35 , nakoľko by som ho využil na chalupe .....

Takže asi tak .... podľa uváženia na to a či ono ...
Je na každom , že ako sa rozhodne ....a môže mu hocikto kliny do hlavy trieskať ...
danoBA Pozri príspevok
no ix35 mam aj zaujem ale nemozem sa stotoznit s interierom aky tam je v nutri, proste je vidno ze sa to auto vyraba od roku 2009 a je "pozadu" trochu so sucasnymi autami a tiez mam obavu z toho motora 1,7 diesel 116 koni ze ci to je dost, auto hlavne do mesta bude vyuzivane presun za pracou a obcas dialnica...viem ze diesel na kratke trate nei je dobry ale to viem a ratam s problemami do buducna s tym
No vidíš ...???

Takže rozpitveme dané autá pre majiteľa a ich využitie ...len jednoducho a krátko...

Môj zať potrebuje auto do mesta a preto ma 1,6 benzín ...
Ja zasa sa viac pohybujem mimo mesta...dokonca aj po lesoch - na chalupe ....preto by sa ten tereňák hodil...

Interiér ????
- ešte nevyrobili sériové auto , kde bolo sklbené všetko tak , aby jedincovi vyhoveli ...
- interiér potrebuješ na to , aby si sa kochal ???
- auto je predsa predmet spotreby a nie investícia ...
- na kochanie sú iné veci ........ale na druhej strane chápem , aj ja by som sa kochal ...
0 0
danoBA danoBA

danoBA je offline (nepripojený) danoBA

No ludia uzavrel som vyber na 3. Auta konecne.... Kia sportage 1,7 crdi diesel, nova kia ceed sw 1,6 diesel a novy qashqai 360 1,5 dci diesel... Ak mate aspon s niektorym autom dajte info zakladne spolahlivost , spotreba.... Kia ma laka uz len za 7 rocnu zaruku, qashqai je naopak najkrajsi co zvnutra alebo zvonka ale zaruka 3 roky iba i ked je mozno predlzit na 5 rokov za cca 900€
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danoBA Pozri príspevok
No ludia uzavrel som vyber na 3. Auta konecne.... Kia sportage 1,7 crdi diesel, nova kia ceed sw 1,6 diesel a novy qashqai 360 1,5 dci diesel... Ak mate aspon s niektorym autom dajte info zakladne spolahlivost , spotreba.... Kia ma laka uz len za 7 rocnu zaruku, qashqai je naopak najkrajsi co zvnutra alebo zvonka ale zaruka 3 roky iba i ked je mozno predlzit na 5 rokov za cca 900€
qashqai len nie diesel....slaby motor a renaultovy dci ......
0 0
danoBA danoBA

danoBA je offline (nepripojený) danoBA

No vaham nad tym 360 teraz novy vyjde 18950 len sa bojim spotreby toho benzinu kombinovana 6,2 ale predajca ma uistoval ze pod 7 l sa v meste dostanem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danoBA Pozri príspevok
No vaham nad tym 360 teraz novy vyjde 18950 len sa bojim spotreby toho benzinu kombinovana 6,2 ale predajca ma uistoval ze pod 7 l sa v meste dostanem
No predajca...kukni bud na nejakom nissanackom fore.....alebo po sviatkoch sa opytam....
0 0
danoBA danoBA

danoBA je offline (nepripojený) danoBA

No vyzera to tak ze sa rozhodnem prekiu sportage 1,7 crdi .... Zajtra idem na testovaciu jazdu jedine ta by ma mohla odradit
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

júj ty si teda nerozhodný chlap....myslela som že chlap má jasno čo by kúpil....
0 0
danoBA danoBA

danoBA je offline (nepripojený) danoBA

no rozhodny nerozhodny ...chcem hlavne usetrit co najviac.kazdy den preratvam vsetko, navratnost penazi pri diesly a podobne, tazko to je no a kazdy den zistujem neico nove co mi vadi a podobne no...MIER
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danoBA Pozri príspevok
no rozhodny nerozhodny ...chcem hlavne usetrit co najviac.kazdy den preratvam vsetko, navratnost penazi pri diesly a podobne, tazko to je no a kazdy den zistujem neico nove co mi vadi a podobne no...MIER
ne.... ved mne to je len také smiešne....vieš maxi dokonalé asi ked sú neobmedzené lóve
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danoBA Pozri príspevok
No vaham nad tym 360 teraz novy vyjde 18950 len sa bojim spotreby toho benzinu kombinovana 6,2 ale predajca ma uistoval ze pod 7 l sa v meste dostanem
pýtala som sa na tú spotrebu kaškaj 1,6 benzín....spotreba sedí, chlap povedal, že v pohode vie pod 7..aj...6,5l...
1 0
danoBA danoBA

danoBA je offline (nepripojený) danoBA

no odjazdene, zajtra idem objednat kiu 1.7crdi, masivne auticko pekne komfortne....vdaka za rady
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danoBA Pozri príspevok
no odjazdene, zajtra idem objednat kiu 1.7crdi, masivne auticko pekne komfortne....vdaka za rady
Tak nech ti sluzi k spojoknosti...
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

osobne by som si vybral auto uz s namontovanym lpg,tiez som uvazoval o nafte,ale tie ceny phm uz lepsie nebudu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať