Zavrieť

Porady

Dodávateľ pre e-shop -Prosím poraďte!!!!

Prosím Vás chcela by som si založiť e-shop s oblečením...poraďte čo mám ako prvé urobiť???a neviete poradiť nejakého dodávateľa????Ďakujem....
Naposledy upravil Dav : 23.04.13 at 18:30
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Vybaviť živnostenské oprávnenie,urobiť stránku, nájsť dodávateľa, zviditeľniť sa reklamou a inzerátmi.

    Marco18 je offline (nepripojený) Marco18

    Marco18
    Ak je to možné, vyberte si dodávateľa, ktorý umožňuje XML export svojich produktov. Niektoré systémy umožňujú ich následný import do e-shopu, čo ušetrí veľmi veľa času. Dáta sú potom tiež pravidelne aktualizované.
    nelka9 Pozri príspevok
    Prosím Vás chcela by som si založiť e-shop s oblečením...poraďte čo mám ako prvé urobiť???a neviete poradiť nejakého dodávateľa????Ďakujem....
    Nic.
    To je dobra rada nad zlato.
    Usetris nou svoj cas, energiu, peniaze.

    ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

    ariadna22
    toto je zoznam tovaru, ktorý má na internete problém
    darčeky
    parfémy
    topánky
    odevy

    Marco18 je offline (nepripojený) Marco18

    Marco18
    Čo je myslené tým darčeky? Vtipné somarinky, zaľúbené vecičky? Lebo darček môže byť aj parfém, topánky, odev. Tu by som videl problém pri dobe dodania. Keďže predpoklad je, že darček kupujem na poslednú chvíľu a chcem ho mať hneď doma.

    ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

    ariadna22
    Marco18 Pozri príspevok
    Čo je myslené tým darčeky? Vtipné somarinky, zaľúbené vecičky? Lebo darček môže byť aj parfém, topánky, odev. Tu by som videl problém pri dobe dodania. Keďže predpoklad je, že darček kupujem na poslednú chvíľu a chcem ho mať hneď doma.
    dobrý deň,
    myslím tým zameranie e-shopov.
    odevy- ľudia si to musia vyskúšať až potom kupujú
    topánky-detto
    darčeky, parfémy - sú veci, ktoré sa kupujú na poslednú chvíľu a v kríze drahšie darčeky nahrádzajú lacnejšie, ktoré si ľudia kúpia len tak keď idú okolo v meste.
    bohužiaľ

    Marco18 je offline (nepripojený) Marco18

    Marco18
    Mozno aj preto ma eshop vyhodu. Ludia si topanky vyskusaju v kamenom obchode a kupia v najlacnejsom eshope. Smutne, ale aj to je realita...

    Dodávateľ pre e-shop -Prosím poraďte!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.