Zavrieť

Porady

problem pri instalacii windows xp

Zdravim, mam kamarata co ma problem s PC. Nedavno sa mu stalo nieco s pocitacom po tom ako mu zamrzol sa uz nechcel nastartovat. Chceli sme preinstalovat windows ale iba mu naskocila modra obrazovka s napisom windows XP a nepokracovalo to tak ako by malo. Mysleli sme si ze je problem v Harddisku, tak sme kupili novy. Normalne mu ho najde v biose, ale problem je stale ten isty. Nevieme prist na to v com moze byt problem, pritom on sa celkom dost vyzna do PC, takze take tie zakladne nastavenia v biose poskusal vsetko. Ja sa do toho az tak nevyznam, takze neviem povedat co presne nastavoval, ale nic nezabralo. Vie mi niekto poradit? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Najprv si mohol urobit test pamate (programom memtest). Ak by nebol problem, tak skusil by som nabootovat s live cd ubuntu a pripadne ho aj nainstalovat (nemusis ho pouzivat, len nainstalovat).
    Problem mozes mat aj s instalackou, preto ti nemusi ist instalovat

    VladoG je offline (nepripojený) VladoG

    VladoG
    O aký typ disku sa jedná - ak SATA tak je potrebné nastaviť BIOS, inak vadné pamäte

    problem pri instalacii windows xp

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.