Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja len čakám, kedy Brusel vydá záväzné nariadenie, že stolica vypúšťaná do záchodovej misy má mať priemer 1,5cm a dĺžku 5cm (aby sa náhodou niečo neupchalo). Kto ju bude mať väčšiu, zaplatí pokutu - a budú to žiadať zakomponovať do zákonov štátu okamžite.

V tom Bruseli sedí množstvo tupcov (žiaľ aj naši sú tam!), ktorí už od rozkoše a nudy nevedia, akú sprostosť vymyslieť.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft
Ja len čakám, kedy Brusel vydá záväzné nariadenie, že stolica vypúšťaná do záchodovej misy má mať priemer 1,5cm a dĺžku 5cm (aby sa náhodou niečo neupchalo). Kto ju bude mať väčšiu, zaplatí pokutu - a budú to žiadať zakomponovať do zákonov štátu okamžite.

V tom Bruseli sedí množstvo tupcov (žiaľ aj naši sú tam!), ktorí už od rozkoše a nudy nevedia, akú sprostosť vymyslieť.
S tým bude musieť súvisieť ďalšie nariadenie EÚ, týkajúce sa rozmeru záchodových mís...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A o nariadení EÚ o nižšom príkone vysávačov, platnom od 1.9.2014, ste počuli? Dnes ráno som to zachytila v TV..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka
A o nariadení EÚ o nižšom príkone vysávačov, platnom od 1.9.2014, ste počuli? Dnes ráno som to zachytila v TV..
počuli sme o výkone aj príkone
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

srska
Žabinka
A o nariadení EÚ o nižšom príkone vysávačov, platnom od 1.9.2014, ste počuli? Dnes ráno som to zachytila v TV..
počuli sme o výkone aj príkone
V článku sa píše o príkone

"… do platnosti. Od septembra budúceho roka tak budú zakázané všetky vysávače s príkonom nad 1600 W. Zákaz sa rozšíri v septembri 2017, keď EÚ zakáže všetky vysávače s príkonom nad 900 W."
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Tu je komentár k pripravovanému zákonu Eurochujov k pestovaniu rastlín
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2...dni-registrace
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Začne to "nevinne" semienkami a skončí to kvôli umožneniu kontrole voľný vstup kedykoľvek na súkromný majetok, pozemku, domu, bytu.
Ale uvedomte si, že niet pomaly jedného dňa, kedy by si človek neprečítal nejakú zhovadilosť a nebol takto terorizovaný.
Každý deň v strachu, niekedy bez racionálneho základu.

A pomyje - veď rypáky majú prasce na to, aby ryli v zemi. To sa im bude okolie dezinfikovať?
Nie dosť, že na Zemi je hlad a bieda a pritom sa vyhadzujú dobré potraviny. Ešte aj pomyje niekomu kole oči.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nedávno som sa nejako preklikala k http://stbezo.info/b.htm a našla som tam predsa nejakých známych ľudí. Práve ma to už prestávalo baviť, keď mi padli oči pod vyhľadávač s textom - Nebaví vás už hledat estébáky? Zkuste si raději najít novou práci na PortálPráce.cz.
Veru. :-)
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pmajap
Tu je komentár k pripravovanému zákonu Eurochujov k pestovaniu rastlín
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2...dni-registrace
Ked uz vlady jednotlivych krajin dokazu uzakonit to, ze obyvatelia krajiny si nebudu moct samy pre seba vypestovat potraviny pre svoju spotrebu, to uz si ani neviem predstavit, co bude nasledovat dalej...
Ved miliony ludi na svete su na tu svoju zahradocku odkazani,aby nezahynuli hladom.
Nechapem,ako si moze nejaka aj ked velmi bohata firma privlastnovat pravo na vsetky smenena a rastliny. Ved tie svoje zmodifikovane, nech si nechaju a ostatne,tie "od prirody" si ludia budu pestovat dalej. Na ne "recepturu" nikomu neukradli
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

45 najväčších nezmyslov Európskej únie ...

http://www.aktuality.sk/clanok/23892...dhalil-slovak/
Naposledy upravil arizona : 04.11.13 at 16:30
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Zákaz nosenia podpätkov a šperkov pre kaderníčky
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
arizona
pmajap
Tu je komentár k pripravovanému zákonu Eurochujov k pestovaniu rastlín
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2...dni-registrace
Ked uz vlady jednotlivych krajin dokazu uzakonit to, ze obyvatelia krajiny si nebudu moct samy pre seba vypestovat potraviny pre svoju spotrebu, to uz si ani neviem predstavit, co bude nasledovat dalej...
Ved miliony ludi na svete su na tu svoju zahradocku odkazani,aby nezahynuli hladom.
Nechapem,ako si moze nejaka aj ked velmi bohata firma privlastnovat pravo na vsetky smenena a rastliny. Ved tie svoje zmodifikovane, nech si nechaju a ostatne,tie "od prirody" si ludia budu pestovat dalej. Na ne "recepturu" nikomu neukradli
nabudúce bude zákaz upeicť si doma vlastný chlieb??

tak dva mesiace dozadu mi pri jednej debate o GMO napadla myšlienka, aby tak nám ešte zakázali pestovať. No a je to tu!!!!!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

prečo sa nestarajú o kurvy?Nosia vysoké opätky,dlho postávajú....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

kopretinka
prečo sa nestarajú o kurvy?Nosia vysoké opätky,dlho postávajú....
to skede vjes?he?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vulxy
kopretinka
prečo sa nestarajú o kurvy?Nosia vysoké opätky,dlho postávajú....
to skede vjes?he?
som videla
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A uz to je tu..ked ne o prdoch,ako sme si robili nedavno smiešky....tak v hlavnej ulohe moč a hovno a ina ludska produkcia...magori
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

facht ma dnes potesilo ze mame protiteroristicky zakon...to som sa prave dozvedel a to som ani netusil ze sme tak pokrocily v boji proti tym hnusnym teroristom....
co ma nepotesilo..ze vraj najvacsi teroristi su v bielom dome a v parlamentoch horedole po svete comu neverim ...ved poznam nas parlament a oni nie su taky.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pamätáte, čo som písal dopoludnia o stoliciach? Už sa to začína - najskôr hajzle, potom ho*ná!

A ešte niečo:
http://udalosti.noviny.sk/politika/0...m-nevedia.html
Na kieho ďasa potom naši europosranci v tom Bruseli sedia?

Citácie:
"Eurposlanec Šťastný: Ja o tom nič neviem "
"V prvom rade nevysávam, takže vyjadrím sa k tomu možno len tým spôsobom, že snáď to teda pripravovali odborníci," hovorí Sergej Kozlík."

Pekných blbov tam teda máme. Veď tí len prachy beru a o nič sa nezaujímajú (krivdil by som - zaujímajú - ako zmiznúť z Bruselu, ale mať to zaplatené, ako keby tam boli).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A pamätáte, čo som písal dopoludnia o stoliciach? Už sa to začína - najskôr hajzle, potom ho*ná!

A ešte niečo:
http://udalosti.noviny.sk/politika/0...m-nevedia.html
Na kieho ďasa potom naši europosranci v tom Bruseli sedia?

Citácie:
"Eurposlanec Šťastný: Ja o tom nič neviem "
"V prvom rade nevysávam, takže vyjadrím sa k tomu možno len tým spôsobom, že snáď to teda pripravovali odborníci," hovorí Sergej Kozlík."

Pekných blbov tam teda máme. Veď tí len prachy beru a o nič sa nezaujímajú (krivdil by som - zaujímajú - ako zmiznúť z Bruselu, ale mať to zaplatené, ako keby tam boli).
A to mali niekedy autá spotrebu aj 25 litrov aj motorky jazdili maximálne 350- tky, ale keby zaviedli aká môže byť maximálna spotreba pri vykurovaní bazénu elektrinou to ich neserie lebo by sa potom nemohli v nich doma(tí chudobnejší) čvachtať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať