Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stanislav 1975
Mila123
Stanislav 1975
Ja neviem, nemám rád všelijaké tie kopretinky a pod.- píšu čo vymazávam príspevky a ja som nič nevymazal...
nevidím dobré ženy ako napr. pepsikova, Kazu, lujzu a podobne a nahradili ich všelijaké čudné kopretinky...-nevidím dobrú poraďáčku- vidím len ako niektoré leštia si svoj chochol...
Stanko, od kedy si taký.....priečny......ja ťa nespoznávam......
Mila, lebo kvoli takým všelijakým kopretinkám a wagnerom prišla Porada o Ligu majstrov, o také esá, že také tu už nikdy nebudú...
ano,kvoli mne,lebo ja som nadávala wagner a aj tu som písala,že zadávateľka je drbnutá,že?
http://www.porada.sk/t224896-chcem-s...-12-rokov.html
ano,a kvoli mne je aj pivo drahšie......si smiešny s tými tvojimi rečami,a furt ti to žerú
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kopretinka
Stanislav 1975
Ja neviem, nemám rád všelijaké tie kopretinky a pod.- píšu čo vymazávam príspevky a ja som nič nevymazal...
nevidím dobré ženy ako napr. pepsikova, Kazu, lujzu a podobne a nahradili ich všelijaké čudné kopretinky...-nevidím dobrú poraďáčku- vidím len ako niektoré leštia si svoj chochol...
jediný,kto si tu niečo leští,si ty
ty si tu jedna z najfalošnejších osob aké tu kedy boli- čo vyskakuješ,že ja niečo mažem? včera som tu bol pred polnocou a dneska som sem nakukol až teraz,tak tu netrep hlúposti...
S wagner si možte podať ruky...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stanislav 1975
kopretinka
Stanislav 1975
Ja neviem, nemám rád všelijaké tie kopretinky a pod.- píšu čo vymazávam príspevky a ja som nič nevymazal...
nevidím dobré ženy ako napr. pepsikova, Kazu, lujzu a podobne a nahradili ich všelijaké čudné kopretinky...-nevidím dobrú poraďáčku- vidím len ako niektoré leštia si svoj chochol...
jediný,kto si tu niečo leští,si ty
ty si tu jedna z najfalošnejších osob aké tu kedy boli- čo vyskakuješ,že ja niečo mažem? včera som tu bol pred polnocou a dneska som sem nakukol až teraz,tak tu netrep hlúposti...
S wagner si možte podať ruky...
ja som najfalošnejšia? och,ty vzor pravdovravnosti :-D
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kopretinka
Stanislav 1975
kopretinka
Stanislav 1975
Ja neviem, nemám rád všelijaké tie kopretinky a pod.- píšu čo vymazávam príspevky a ja som nič nevymazal...
nevidím dobré ženy ako napr. pepsikova, Kazu, lujzu a podobne a nahradili ich všelijaké čudné kopretinky...-nevidím dobrú poraďáčku- vidím len ako niektoré leštia si svoj chochol...
jediný,kto si tu niečo leští,si ty
ty si tu jedna z najfalošnejších osob aké tu kedy boli- čo vyskakuješ,že ja niečo mažem? včera som tu bol pred polnocou a dneska som sem nakukol až teraz,tak tu netrep hlúposti...
S wagner si možte podať ruky...
ja som najfalošnejšia? och,ty vzor pravdovravnosti :-D
Ja energiu nemíňam, na to aby som niekoho bezdovodne preklínal-pokial si na mňa nezačala útočiť,tak som ťa ani nevímal
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Potešilo ma: pozrela som si krásnu Tančiareň aspoň v telke a mala som chuť ešte na niečo poučnozábavné od Dušeka a našla som toto:

1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka
Vnímajme...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dítě má pravdu

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Éj, ale je tu VESELO!

0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

http://csmatalent.joj.sk/csmt4-vystu...av-sykora.html .... dojímavý príbeh ... a neskutočný hlas ... noo, držím mu palce ...
2 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja


... tak toto ma ozaj pobavilo ... zlodej prepadol predajňu ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://m.topky.sk/cl/11/1363430/Na-m...nechybaju-vam-
....nebola som tam.....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

čo trápi duchovného
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Im to tam pekne j..e.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Im to tam pekne j..e.....
obavam sa, ze ked nieco nasa civilizacia neurobi, budeme to mat o 100 rokov aj u nas
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vyzerá to hrozivo ale veľmi pravdepodobne.
http://www.cas.sk/clanok/261768/vest...-az-mrazi.html
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Toto bola asi taká hlboká myšlienka až sa dobrovoľne stratila.A dalšia hlboká ma nenapadá :-DDD
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
lujza.j
Im to tam pekne j..e.....
obavam sa, ze ked nieco nasa civilizacia neurobi, budeme to mat o 100 rokov aj u nas
Ale tam u Vás už začali trochu robiť poriadok Poliaci,nie?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Vyzerá to hrozivo ale veľmi pravdepodobne.
http://www.cas.sk/clanok/261768/vest...-az-mrazi.html
Ak by sa to stalo tak ako v tej fikcii, kde bol ale v tej chvíli potom Peter a prečo kryje vrahov ak sám vrah nie je?
Napadá mi iba jedna vec, že si sám naložil do nohavíc a nepomohol svojej rodine keď ich niekto vraždil, lebo sa bál o svoj kurací život...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať