Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
lujza.j
Stanislav 1975
kúpili sme včera v Tescu, vakuovo balenú údajne ÚDENÚ slaninu, teraz som si išiel s chutou dať, ja to milujem-odbalím to a to surové maso, ani chuť to nemá po údenom...,asi sa im to nechcelo údiť...
Stanko preco kupujes taketo humuse....mi nehovor ze nemas kontakt.....moznost kupit domacu.....
lujzi všetko berem domáce aj kury, aj med, aj vajíčka, také obrovské s 2 žltkami, ale bohužial čo sa týka sviniek, tak jeden dedko, čo ma zásoboval, na jar zomrel a odvtedy nemám dodávateľa sviňaciny...
Ked budes mat cestu....na Dullovom masarstvo.....ma tetka mojej skorosvagrinkej....klobasky maju fajne....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
Stanislav 1975
lujza.j
Stanislav 1975
kúpili sme včera v Tescu, vakuovo balenú údajne ÚDENÚ slaninu, teraz som si išiel s chutou dať, ja to milujem-odbalím to a to surové maso, ani chuť to nemá po údenom...,asi sa im to nechcelo údiť...
Stanko preco kupujes taketo humuse....mi nehovor ze nemas kontakt.....moznost kupit domacu.....
lujzi všetko berem domáce aj kury, aj med, aj vajíčka, také obrovské s 2 žltkami, ale bohužial čo sa týka sviniek, tak jeden dedko, čo ma zásoboval, na jar zomrel a odvtedy nemám dodávateľa sviňaciny...
Ked budes mat cestu....na Dullovom masarstvo.....ma tetka mojej skorosvagrinkej....klobasky maju fajne....
:-)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alaya1
Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))
ďakujem za info...:-)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nechcem nejako kydať alebo čo, ale ani sestričky niesú všetky TOP..., sú aj mrchy,že pacienti, najma starí ludia sú aj celý deň pokakaní a pod.- takže sestričky by som všeobecne neglorifikoval, ale jasné,že sú aj tam princezné...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Stanislav 1975
alaya1
Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))
ďakujem za info...:-)
Tak na didžinu to uz nie je-))
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alaya1
Stanislav 1975
alaya1
Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))
ďakujem za info...:-)
Tak na didžinu to uz nie je-))
Heh, ja som bol minule kamošovi, jednému spevákovi pomáhať točiť jeden klip a mal tam taký komparz spomedzi fanúšikov- o oni na mňa stále,že UJO...jaká hanba...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

V čom bola tá hanba?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975
Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety
Stanislav 1975
Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale klip vyšiel celkom dobre- až na to že sa to natáčalo o 3 v noci :-)


0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Stanislav 1975
Nechcem nejako kydať alebo čo, ale ani sestričky niesú všetky TOP..., sú aj mrchy,že pacienti, najma starí ludia sú aj celý deň pokakaní a pod.- takže sestričky by som všeobecne neglorifikoval, ale jasné,že sú aj tam princezné...
veď to sa nedá paušalizovať, aj medzi sestrami, aj medzi lekármi, aj medzi učiteľmi aj medzi všetkými sú aj takí aj takí.. dúfam, že z môjho názoru nevyplýva, že nadŕžam sestrám.. to určite nie.. ja som len niečo konštatovala, ako sa to javí mne.. ale je mi jasné, že háčik je v niečom inom, a to ešte dlhú dobu nebude vyriešené.. tak ako sestry, sú nespokojní učitelia, úradníci, dôchodcovia, mladé rodiny.....
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stando, v klipe mi vadia vulgarizmy. Takáto muzika nie je pre mňa.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety
Stanislav 1975
Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
A čo sa plašíš, ak nemá pravdu

A čo hubuješ, ak má pravdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
taiko
lujza.j
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....
Nemala si ondzit s "málozarábajúcim"
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

BXLmiami
Žabinka
Dovolím sa vyjadriť k tomuto úryvku z článku:
Na strane sestričiek však nestoja lekári. Novému Času sa ozvalo viacero z nich, ktorých požiadavky sestier poburujú. „Ich požiadavky sú prehnané a neadekvátne. Je možné, aby mali sestry rovnaké platy ako lekári? Sestry vykonávajú pomocné práce podľa pokynov lekára. Lekár je zodpovedný za život pacientov,“ povedala doktora, ktorá si neželala byť menovaná.
Ja som pracovala aj na pôrodnickom oddelení, aj na chirurgii.. A tých pôrodov, ktoré odvádzali sestry bez asistencie lekára (...volajte ma len v akútnom prípade...) bolo neskutočne veľa, a koľkokrát si sestra počínala lepšie ako samotný lekár.. to sa týka samotného pôrodu, ako aj šitia.. čo sa týka chirurgie, tu to tak fungovalo hlavne v nočných službách.. nedajbože zobudiť spiaceho lekára..
Ja by som sa nevrátila do súčasného zdravotníctva ani za nič, vďakabohu za moje dávne rozhodnutie zmeniť profesiu..
Tým však nevravím, že to platí paušálne, len ma prekvapuje, ako sa takto môžu lekári stavať v podstate k svojim pracovným partnerom.
To je mediálne štvanie nič viac.Nemocniční lekári neriešia,rozhodne nebudú vystupovať proti sestrám.Problém je v sukromných ambulanciách a síce v tom,že zákon prikazuje sestru na plný uvazok či ju potrebujem alebo nie.No a teraz aj plat,bez toho aby sa uvoľnili limity,čiže prijmová stránka.
Takže jednoznačne je to proti zdravému rozumu.
A nedá mi ale vrátim sa k tomu spiacemu lekárovi.Ty si chodila na smeny,lekár prišiel do práce ráno ,pokračoval v noci a následne pracoval celý další deň.V práci 32 hodín.
Kua

To je aj riziko (alebo málo náročná práca ) ísť k lekárovi, čo 29 hodín nespal a má ti zachrániť zdravie

šoféri majú tachograf :
3 hodiny za volantom a prestávka
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Žabinka
A ak sa dobre pamätám, keď štrajkovali lekári, sestry ich podporovali.. To tiež o niečom hovorí.. Staré známe ..ja som lekár, kto je viac.. funguje.. bez urážky..
už nie baník ??????????
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

alaya1
Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))

žaba
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Stanislav 1975
Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Načo lezieš tam , kde ti nadávajú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať