Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

julysak
alaya1
Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))

žaba
no dovoľ.. dievčina v najlepšom veku.. tak ako ja..
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Stanislav 1975
Tweety
Stanislav 1975
Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...
mulo červený
0 1
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Žabinka
julysak
alaya1
Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Nech je po tvojom :

Voči mne žabka

(akurát škoda, že občas kváka )

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))

žaba
no dovoľ.. dievčina v najlepšom veku.. tak ako ja..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka
julysak
alaya1
Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))

žaba
no dovoľ.. dievčina v najlepšom veku.. tak ako ja..
Súhlasím so žabinkou...také 32-48 sú TOP...
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

julysak
Žabinka
julysak
alaya1
Stanislav 1975
alaya1
BXLmiami
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?
Nech je po tvojom :

Voči mne žabka

(akurát škoda, že občas kváka )

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))

žaba
no dovoľ.. dievčina v najlepšom veku.. tak ako ja..
OK

Tak vella mna : žabka

(už len keby nekvákala )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

julysak
Stanislav 1975
Tweety
Stanislav 1975
Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...
mulo červený
Zaklop a bude ti otvorené :-)
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Stanislav 1975
julysak
Stanislav 1975
Tweety
Stanislav 1975
Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...
mulo červený
Zaklop a bude ti otvorené :-)
Ja ?

Ku komunistom ???????????????????????????????

A čo si sa ty ? S koňom zrazil ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

julysak
Žabinka
A ak sa dobre pamätám, keď štrajkovali lekári, sestry ich podporovali.. To tiež o niečom hovorí.. Staré známe ..ja som lekár, kto je viac.. funguje.. bez urážky..
už nie baník ??????????
Nie - teraz letí "Ja som bankár, IT, politik - kto je viac?"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

julysak
Stanislav 1975
julysak
Stanislav 1975
Tweety
Stanislav 1975
Tweety
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...
mulo červený
Zaklop a bude ti otvorené :-)
Ja ?

Ku komunistom ???????????????????????????????

A čo si sa ty ? S koňom zrazil ?
S koňom? Slabota - aspoň s bujakom, ten má rohy i tvrdšie lebečné kosti .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

julysak
lujza.j
taiko
lujza.j
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....
Nemala si ondzit s "málozarábajúcim"
..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť
nooo, ale zas neni nad večný pokoj svatý
2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

srska
lujza.j
..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť
nooo, ale zas neni nad večný pokoj svatý
..presne tak, niet nad kludny zivot bez stresov..moja dcera mala to iste..i ked tie peniaze su potrebne pre rastuce deti, radsej sa uskromnili
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
julysak
lujza.j
taiko
lujza.j
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....
Nemala si ondzit s "málozarábajúcim"
..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť

Nechcel som ti to tak otvorene
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....tak si tak zatvorene.....
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

srska
lujza.j
..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť
nooo, ale zas neni nad večný pokoj svatý

vari sa len nechystáš ?
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

misoft
....tak si tak zatvorene.....
Jasne.
Ako podľa J.Leca :
Lepšie je mať dvoch otvorených nepriateľov, ako
jedného zatvoreného priateľa.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua - svätá pravda.
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

asedma
srska
lujza.j
..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť
nooo, ale zas neni nad večný pokoj svatý
..presne tak, niet nad kludny zivot bez stresov..moja dcera mala to iste..i ked tie peniaze su potrebne pre rastuce deti, radsej sa uskromnili
Takže mali peňazí dosť ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975
Nechcem nejako kydať alebo čo, ale ani sestričky niesú všetky TOP..., sú aj mrchy,že pacienti, najma starí ludia sú aj celý deň pokakaní a pod.- takže sestričky by som všeobecne neglorifikoval, ale jasné,že sú aj tam princezné...
Vôbec som nepochopil prečo tie sestričky stanovali pred úradom vlády. (Mimochodom aj moji zamestnanci povedali že sa čoskoro vyberú pred úrad vlády aby im vláda pridala)
Veď zdravotníctvo financujú zdravotné poisťovne ostatní všetci, včetne vlády sú len prispievatelia, takže čo tak ubrať z práva na zisk zdravotných poisťovní alebo tvrde požadovať aby zdravotné poisťovne viac prispievali na zdravotníctvo. Ak si ja musím zobrať úver(ak na to nemám) aby som pokryl zákonmi stanovené povinnosti, nech spravia to isté aj zdravotné poisťovne a fertig mariška.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať