Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

buchač
....hm ..........

Mne je síce jedno ...ALE aspoň sa z toho dá všeličo vydedukovať a samozrejme aj pomyslieť ...hlavne o tom charaktere , poslaní , atď ...
Pritom ide len a len o čistú prozaickú vec - skutočnosť , ktorá sa zvykne nazývať financie .
Hlavne ide o tie , ktoré sú na tom adekvátnom , primeranom = privátnom bankovom účte ....

1. Zuzana Ťapáková odvolaná z pozície generálnej riaditeľky TV Markíza....
2. Vilo Rozboril naznačil, že v prípade jej odvolania bude zvažovať určité kroky aj on sám.
...dôsledok ???

3. Modré z neba v stredu nebude...

http://www.aktuality.sk/clanok/23739...zajtra-nebude/

Modré z neba ?

FUJ

(charita sa robí za vlastné, nie za sponzorské)

Stačilo mi :
raz počuť : Pozrite si silný príbeh
a pustia reklamu

raz vidieť : pretŕčať sa tam priemera

ešte raz :

FUJ
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ide mi búrlivé ja som spoko
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pavol54
asedma
dnes ma nastvalo za ake rozne ceny predavaju mak
v bio predajni bola cena za 250gr. 3,60
na trznici v stanku so syrmi som kupila 250gr. za 2,80 a tesila som, ze lacnejsie som kupila, no presla som dalej a ujo so zeleninou ma domaci mak pol kg za 3 eura skoro ma porazilo, ale kupila som aj od neho..darmo mi sb vravel, musis pobehat cely rinek az potom kupuj..no co pozabudla som sa
ale najprv ochutnať, lebo raz som kúpil taký stuchnutý že mi bolo na grc a predavačka "však sa nikto nesťažoval okrem vás" Vieš prečo boli najdrahšie vydražené prvé stoly? lebo dražitelia vedeli že tam draho predajú všetko tak sa im to vráti
..ved mi daval ujo ochutnat, ale ja tomuto verim..to sb od neho kupuje papriku, rajciny, inak z Kyru je..a ten druhy je tmavsi asi moreny ochutnam zajtra a ked bude horky pojdem vratit pekne tetuske..
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

buchač
Tweety
Policajti nie sú doktori , oni neberú ohľad na jedinca , ich úlohou je spacifikovať jedinca ....

To áno, ale nie tak, že ho spacifikovaním zabijú.
Neviem, či by si s tým spacifikovaním súhlasil, keby to bol niekto z blízkych.
Tweety , vtáčatko ľúbezné ...

Nie raz sme na túto tému diskutovali doma .
Takže bez nejakých oných Ti poviem , že moje dievky boli náležite poučné , že ako sa majú správať ...

Ako sa vraví , každý je strojcom svojho šťastia .

P.S.:
Nevraviac o sebe , keď mám pri sebe kvér ...to by bolo iné tóčo , pokiaľ by som predložil tie náležité papiere ...
Netvrdím, že kukláči sú OK, že ich právomoci sú OK. Ale MAJÚ ich !!!!

Rozprával pred mesiacom spolužiak :
- leteli do Ameriky
- prestupovali v Londýne
- nejaká cestovka kúpila letenky naraz kope ľudí, čo sa ani nepoznali
- jednému z nich (lazníkovi) našli vo vrecku nejakú sprostú rozbušku
- komando zobralo tú kopu ľudí
- pobrali im pasy / odtlačky / DNA / možno aj moč
- zapísali do extra zoznamu
- povedali :americké víza a letenky použite akurát tak na špeciálne účely
- bez kávy/cigaretky - asi 4 hodiny
- naložili do lietadla smer Viedeň .
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j
ide mi búrlivé ja som spoko
a moj vnuk ma vyhadzuje z izby, bo rano skoro vstava, tak ziadna telka sa nepozera ani PC a idem do kuchyne co mi ine zostava..zapinam radijko
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

asedma
a moj vnuk ma vyhadzuje z izby, bo rano skoro vstava, tak ziadna telka sa nepozera ani PC a idem do kuchyne co mi ine zostava..zapinam radijko
...kúp si do kuchyne malú telku....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

asedma
pavol54
asedma
dnes ma nastvalo za ake rozne ceny predavaju mak
v bio predajni bola cena za 250gr. 3,60
na trznici v stanku so syrmi som kupila 250gr. za 2,80 a tesila som, ze lacnejsie som kupila, no presla som dalej a ujo so zeleninou ma domaci mak pol kg za 3 eura skoro ma porazilo, ale kupila som aj od neho..darmo mi sb vravel, musis pobehat cely rinek az potom kupuj..no co pozabudla som sa
ale najprv ochutnať, lebo raz som kúpil taký stuchnutý že mi bolo na grc a predavačka "však sa nikto nesťažoval okrem vás" Vieš prečo boli najdrahšie vydražené prvé stoly? lebo dražitelia vedeli že tam draho predajú všetko tak sa im to vráti
..ved mi daval ujo ochutnat, ale ja tomuto verim..to sb od neho kupuje papriku, rajciny, inak z Kyru je..a ten druhy je tmavsi asi moreny ochutnam zajtra a ked bude horky pojdem vratit pekne tetuske..
"čaba neblázni" že morený veď to by bolo trestné osivový mak predávať ako konzumný a kde by sa k nemu dostala a to by si mala aj na prstoch inak je viac druhov makov od bieleho až po celkom tmavý horký býva u priekupníkov a to sa pozná kto je kto
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
tak toto je uz cisty koniec. O chviu nam predaju aj vzduch, ktory dychame.
http://www.slatinka.sk/novinky/aktua...va-vyvoz-vody/

Problem uz sice spomenul bjutysmis a je zalozena aj samostatna tema, ale toto je tak dolezite, ze cim viac sa o tom bude hovorit, tym lepsie.
Vyzvu mozete (musite) podporit tuto https://docs.google.com/forms/d/1bnn...zGyKQ/viewform
4 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pavol54
asedma
pavol54
asedma
dnes ma nastvalo za ake rozne ceny predavaju mak
v bio predajni bola cena za 250gr. 3,60
na trznici v stanku so syrmi som kupila 250gr. za 2,80 a tesila som, ze lacnejsie som kupila, no presla som dalej a ujo so zeleninou ma domaci mak pol kg za 3 eura skoro ma porazilo, ale kupila som aj od neho..darmo mi sb vravel, musis pobehat cely rinek az potom kupuj..no co pozabudla som sa
ale najprv ochutnať, lebo raz som kúpil taký stuchnutý že mi bolo na grc a predavačka "však sa nikto nesťažoval okrem vás" Vieš prečo boli najdrahšie vydražené prvé stoly? lebo dražitelia vedeli že tam draho predajú všetko tak sa im to vráti
..ved mi daval ujo ochutnat, ale ja tomuto verim..to sb od neho kupuje papriku, rajciny, inak z Kyru je..a ten druhy je tmavsi asi moreny ochutnam zajtra a ked bude horky pojdem vratit pekne tetuske..
"čaba neblázni" že morený veď to by bolo trestné osivový mak predávať ako konzumný a kde by sa k nemu dostala a to by si mala aj na prstoch inak je viac druhov makov od bieleho až po celkom tmavý horký býva u priekupníkov a to sa pozná kto je kto
tak som ochutnala ten tmavo modrejsi, nazov ma modry mak z jarnej a nie je ani horky, ani potuchnuty...to moreny ani neviem co ma napadlo..inak kupila som raz v potravinach cesky zomlety mak, obsahoval tusim mletu ryzu, cukor a maku asi 60 perc., bol horky a mozno aj pomiesany s priemyselnym makom, ten siel do kosa..cesi mali makovu aferu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
lujza.j
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....
hmm, polovica prijmu je fakt moc to je pravda. Skoda ze sa nevedia dohodnut ako ludia. Deti tym trpia najviac. Ale to im asi dojde az ked bude neskoro a potom sa budu pytat, "ako sme mohli?" a "preco sme toto?" a "preco sme nie tamto?".
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Niekedy mam pocit ze niektorým ludom skodi sledovanie sudnej siene!!...alebo medialny marketing multi otca kollara....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
taiko
lujza.j
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e........zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....
Sudkyne vačšinou vyhovejú ženám..., tak to je...ženy držia spolu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanko,ale zas...odtál potál....!!! Zase ked ma z coho chlap nech plati su to jeho deti...ale ne tak,ze aby vyzil tak rodicia - dochodci dotovali....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nech vás úsmev nikdy neopúšťa...- a nezabúdajte !!!

0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

tak som rozmýšľala, neurobím verejnú zbierku????? chudák je.....

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...-nemoze-vyzit/
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak ho jeho Janička niečo stojí - zvyknutá bola na viac......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tak kedy sa to stalo?
Naposledy upravil srska : 03.10.13 at 22:59
info_idnes.jpg  
info_idnes_01.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať