Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
Tweety
Vyzerá to hrozivo ale veľmi pravdepodobne.
http://www.cas.sk/clanok/261768/vest...-az-mrazi.html
Ak by sa to stalo tak ako v tej fikcii, kde bol ale v tej chvíli potom Peter a prečo kryje vrahov ak sám vrah nie je?
Napadá mi iba jedna vec, že si sám naložil do nohavíc a nepomohol svojej rodine keď ich niekto vraždil, lebo sa bál o svoj kurací život...
Presne tak, je to sracka....tak sa lubi ze obetoval svoje holky....aj ked som si myslela ze ich on.....ale aj toto je realna verzia...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Je to záhada, telá nemali vnútorné orgány, jeho zatiaľ nikto neobvinil.......V dnešnej dobe je možné aj nemožné, toľko prešpekulovaného násilia až hrôza.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

taiko
lujza.j
Im to tam pekne j..e.....
obavam sa, ze ked nieco nasa civilizacia neurobi, budeme to mat o 100 rokov aj u nas
Takže sa chystáš dožiť 117 rokov ?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

dobry blog.
http://kocanova.blog.sme.sk/c/338650...u-pacient.html
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Toto sa tu prečo deje,už druhý krát mi zmizol príspevok.
Tak ešte raz.Víziu má dobrú ale je to vízia a presadzuje to uplne zle.A nedá si to vysvetliť,takže v konečnom dôsledku narobí viac škody ako úžitku.
Búši proti lekárom a absolutne nechápe,že jediný kto toto môže zmeniť sú poisťovne a teda ich klienti-pacienti.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza- mne ináč od začiatku pripadá čistý metrosexuál :-)) stačí sa pozrieť ako si pózuje na vlastných fotkách ...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

LukyKs
taiko
lujza.j
Im to tam pekne j..e.....
obavam sa, ze ked nieco nasa civilizacia neurobi, budeme to mat o 100 rokov aj u nas
Takže sa chystáš dožiť 117 rokov ?
No to nie,ale rozhodne sme zodpovední za spoločnosť v ktorej budú žiť naše vnučky a pravnučky.Ak to bude moslimská spoločnosť,tak chudery.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
No to nie,ale rozhodne sme zodpovední za spoločnosť v ktorej budú žiť naše vnučky a pravnučky.Ak to bude moslimská spoločnosť,tak chudery.
Radšej moslimská ako cigánska ( rómska ) ........
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Chýba mi smailík krčiaci nos.Koľko moslimov máš vo svojom okolí?Nevidím rozdiel.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, háveď ako háveď... akurát tá cigánska je do budúcna lepšie zvládnuteľná a nie je medzi nimi toľko teroristov, cigáni sa totiž boja o svoj život a takisto zbraní...
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

BXLmiami
LukyKs
taiko
lujza.j
Im to tam pekne j..e.....
obavam sa, ze ked nieco nasa civilizacia neurobi, budeme to mat o 100 rokov aj u nas
Takže sa chystáš dožiť 117 rokov ?
No to nie,ale rozhodne sme zodpovední za spoločnosť v ktorej budú žiť naše vnučky a pravnučky.Ak to bude moslimská spoločnosť,tak chudery.
Ako to psychicky zvládaš , keď máš na to vplyv o sile nula celá NIČ ?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Buchač, háveď ako háveď... akurát tá cigánska je do budúcna lepšie zvládnuteľná a nie je medzi nimi toľko teroristov, cigáni sa totiž boja o svoj život a takisto zbraní...
BXLmiami
Chýba mi smailík krčiaci nos.Koľko moslimov máš vo svojom okolí?Nevidím rozdiel.
Noooo .....
Nechcem nejak zabrdať do takejto problematiky ...

Ale jedno sa dá povedať s určitosťou !

Nuž , keď nič iné , tak história mi dáva za pravdu , kde sú dnes moslimovia a kde sú dnes cigáni ...

Samozrejme , že beriem hentú problematiku véééľmi všeobecne .
Tak ako sa nájdu dobrí cigáni ( je ich ale pomenej ) , tak isto sa nájdu aj tí zlí moslimovia ( tých je tiež menšina ) .
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kedysi mi prišli zaujímavé fotky moslimov s transparentami, škoda že to už neviem dohľadať, ale tie "odkazy" na nich moc priateľské voči ostatným neboli...
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

buchač
Nandrolon
Buchač, háveď ako háveď... akurát tá cigánska je do budúcna lepšie zvládnuteľná a nie je medzi nimi toľko teroristov, cigáni sa totiž boja o svoj život a takisto zbraní...
BXLmiami
Chýba mi smailík krčiaci nos.Koľko moslimov máš vo svojom okolí?Nevidím rozdiel.
Noooo .....
Nechcem nejak zabrdať do takejto problematiky ...

Ale jedno sa dá povedať s určitosťou !

Nuž , keď nič iné , tak história mi dáva za pravdu , kde sú dnes moslimovia a kde sú dnes cigáni ...

Samozrejme , že beriem hentú problematiku véééľmi všeobecne .
Tak ako sa nájdu dobrí cigáni ( je ich ale pomenej ) , tak isto sa nájdu aj tí zlí moslimovia ( tých je tiež menšina ) .
To by stelo : skrížiť ich
- kradli by s pichtolami v ruke - Jánošíkovci (realita)
- pracovali by s pichtolami v ruke - SBS (utópia)
- kradli by izraelcom - prílev zahraničných "investícií" (utópia)
- pracovali by pre izraelcov - mali by sme napojenie na Izrael a tým aj USA (utópia)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja by som len chcela vediet, kolki z odbornikov na ciganov tu na porade boli fyzicky raz v ciganskej osade napr. na vychode,lebo suhlasim s tym, co napisal Buchac.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja neobhajujem cigánov, ale chcel som tým upriamiť pozornosť na hrozbu moslimskej komunity...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Cigosov som mala za susedov...na poschodi dva byty,cize ja a oni....bolo ich hodne aj svabov.....nejaky ten rok su fuc......byt mi nevykradli,psa mi nezjedli....decko mi zachranili ked si rozrezala nohu.....ale aj tak to bola hroza....je pravda ze vedeli pre aku " firmu" robim.....dufam ze uz nikdy....moslimov duplom nie!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
lujza- mne ináč od začiatku pripadá čistý metrosexuál :-)) stačí sa pozrieť ako si pózuje na vlastných fotkách ...
Je to herec...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Cigosov som mala za susedov...na poschodi dva byty,cize ja a oni....bolo ich hodne aj svabov.....nejaky ten rok su fuc......byt mi nevykradli,psa mi nezjedli....decko mi zachranili ked si rozrezala nohu.....ale aj tak to bola hroza....je pravda ze vedeli pre aku " firmu" robim.....dufam ze uz nikdy....moslimov duplom nie!
Takych socializovanych si mala-). To je slaby odbar, moja mila, to mi ver.-))

Moslimov v okoli nemam, mala som tu cest v Turecku, ked som sa prisposobila ich mentalite a neprovokovala som v minisukni s vlasmi po pas a este blond, tak som mala pokoj, ale pravda je, ze su velmi "temperamentni", to hej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať