Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

trisestri
jeden zakomplexovany zalozi 1000 nikov,aj tak kamaratov nenajde-nuz necudujem sa truhlici ktory su neomylne presvedceny o vlastnej genialite by mali hladat skor odbornu pomoc obzvlast ked si mylia urazanie vsetkeho okolo seba co ich nevychvaluje z vecnymi argumentami,ale co uz,ked porada im nahradza lekara a kontakt z vonkajsim svetom
Zadubený vyhodňar ani len netuší o čo ide

PS
A ešte stále chýba pár desiatok do 1000
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ale chlapci, no tak, nevaďte sa..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

julysak
Žabinka
Pred cestou na chalupu mi to nedalo, zastavila som sa vo firme, čo je s mačičkou, lebo včera sa z auta nenápadne stratila.. Pri poslednom aute, kde sa zdržiavala, som jej nechala misku s vodou.. Dnes ráno po mačičke ani stopy, a to som dva krát prešla okolo všetkých áut a mraučala som , a ticho bolo.. Ale z vody odbudlo.. Možno sa s nami chce skamarátiť, ale sa hanbí.., a takto s nami sranduje.. No nič, uvidím, čo bude nové v pondelok.. Krásny víkend vám všetkým prajem.
cica ?
slnko ?
v noci....né...že by splnový mesiac pleščal
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

slnkom sa voda asi neodparila, jednak v noci nesvietilo a miska bola v tieni.. tak myslím, že skôr tá cica..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zabinka
ale chlapci, no tak, nevaďte sa..
lujza.j
v noci....né...že by splnový mesiac pleščal
Zajtra bude pleščať! Ale ich to chytá už v predstihu
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Tu mu nohy trčia už dve hodiny a ništ, len dusno.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Tu mu nohy trčia už dve hodiny a ništ, len dusno.
tu to je asi pred dažďom....alebo pred búrkou...sunćo je fuč..mesác ešče nevidím....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

dopršalo.....7 kvapiek len hrom sa vybláznil. Tričká nehľadaj zajtra bikiny, možno naposledy v tomto roku

So šuťáka máme ordináciu, BXL má nočnú
Naposledy upravil pmajap : 22.06.13 at 18:51
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
dopršalo.....7 kvapiek len hrom sa vybláznil. Tričká nehľadaj zajtra bikiny, možno naposledy v tomto roku
nestraš....tričká nehľadám, ale štvoro štiat , ale už nemajú kde byť...jedny boli na vešiaku, troje zložené, ale kde som ich dala....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Žabinka
ale chlapci, no tak, nevaďte sa..
ani nestoji za to vadit sa s nim,nakradol si a aj tak je nestasny a chudak si tu neustale chodi riesit svoje komplexy-bavil som sa na nom teraz neviem ci ho nemam lutovat,jeho spravanie ukazuje ze je to chory,zakomplexovany clovek ktory si nevie uzivat zivota a jedine porada ho drzi pri zivote.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
u nás sa zlialo, aj zopár krúpov spadlo ale fajne sa ochladilo a dozrievajúce čerešne pekne umylo...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lapejko
u nás sa zlialo, aj zopár krúpov spadlo ale fajne sa ochladilo a dozrievajúce čerešne pekne umylo...
..a čo tvoj juniáles, nebodaj doma sedíš a na čerešničky hľadíš
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

u nás na sídlisku a túto sezónu pištia po večeroch mladé sovy, čo sú kade tade po stromoch....
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j
u nás na sídlisku a túto sezónu pištia po večeroch mladé sovy, čo sú kade tade po stromoch....
Aj v dedine, kde býva syn sedia na stromoch, aj 5 na jednom, sú nejaké premnožené.....
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
pmajap
dopršalo.....7 kvapiek len hrom sa vybláznil. Tričká nehľadaj zajtra bikiny, možno naposledy v tomto roku
nestraš....tričká nehľadám, ale štvoro štiat , ale už nemajú kde byť...jedny boli na vešiaku, troje zložené, ale kde som ich dala....
mami hledá šaty
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
pmajap
dopršalo.....7 kvapiek len hrom sa vybláznil. Tričká nehľadaj zajtra bikiny, možno naposledy v tomto roku
nestraš....tričká nehľadám, ale štvoro štiat , ale už nemajú kde byť...jedny boli na vešiaku, troje zložené, ale kde som ich dala....
mami hledá šaty
srsković ty si hovädisko
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.webnoviny.sk/slovensko/sn...48-clanok.html

...trošku nostalgie....
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

toto je nostalgia

2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

a čo toto
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

pmajap
a čo toto
vyzerá to nejaká krava
a stará
a hrdzavá
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať