Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

misoft
potešilo ma (trochu) - zobrali si na koberček tú ovcu s plyšovou ovcou, aby vysvetlila tie záchranárske vrtuľníky a ich nelicencie. Krútila sa ako taká ona ...... - je to fakt poriadna ovca - blonďatá a sprostá!
uff...uff....bleda tvar mluví dobre.....,ale aky nevinny xicht vie ovecka produkovat...kolko hodin treningu pred zrkadlom ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Toto ma nahnevalo http://aktualne.atlas.sk/slovensku-p...ko/spolocnost/, píšu tam, citujem:
Aj samotné ministerstvo priznáva, že mu starosti robia najmä nákupy na Žitnom ostrove, kde má Slovensko zásoby pitnej vody - najväčšej strategickej suroviny krajiny.

To už si ideme predávať aj rodnú zem a vodu? Práve zdroje pitnej vody ma trápia, bez vody sa žiť nedá. To by bola velezrada.
A to že sa tu všetko popredalo nie je velezrada? ale predaj pôdy to už by malo byť? SPROSTÉMU NÁRODU NECH NIČ NEPATRÍ. Každý má možnosť prísť za vlastníkmi pôdy a povedať že tú pôdu od neho kúpi. To až potom zistíme keď už ani pôda nebude naša akí zlatí boli komunisti
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

vrcholom bude hláška, že predať žitný ostrov je vo všeobecnom záujme
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

inak priatelia, ako vravia švédi - skål :-) svätotovavřinecké mi padlo dobre
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska
vrcholom bude hláška, že predať žitný ostrov je vo všeobecnom záujme
Každý m2 niekomu patrí a najhoršie ak sa dostal nejakému prešibanému právnikovi
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no daj v takejto situácii gól

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
prekvapilo - z 5 000 000 obyvatelov Slovenska prihlasenych 90 clenov Porady.
Vydeľ minimálne štyrmi ...dostaneš približný ( fakt len približný ) počet domácnosti ...
Odpočítaj dôchodcov ...nemajú záujem ( teda väčšina - 99 % ) ,
Odpočítaj deti ...tie sa ihrajú inde .
Odpočítaj puberťákov ...tí sú na fejse .
Odpočítaj cigánov - všetkých , nakoľko to je " osobitná " kasta ...
Odpočítaj ešte iných , ktorí nemajú ani páru o Porade
Odpočítaj tiež tých , čo majú iné priotity ( fóra ) na nete
Ber do úvahy aj to , že idú tie " zprávy - novinky " akurát ...

Aký vyjde výsledok ?

Takze sme este v pluse-))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
Dušan, z ktorej poisťovne ? Lebo mám pred sebou RZZP klienta, kde sa píše "Vzhľadom na to, že Váš nedoplatok z RZ nedosiahol 5,00€, nie ste povinný nedoplatok (0,05€) v zmysle § 19 odst. 17 uhradiť".
To je i tak jedno - každá to posiela - ale synátorovi povedala, že je to len evidenčné, aby sa tým nezaťažoval (i keď neviem, načo ten text - asi to majú niekde v PC ako koncept napísané a len meno a sumu doplnia - no už nekontrolujú, čo píšu). Do 5€ sa s tým nemusí zaoberať - to mu povedala pri odchode.

Len to čelóveka naserká, keď takúto vec napíšu, no nekontrolujú po sebe.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bol som teraz vonku pred chalupou ...
Jelenej zverine už začína sexuálne obdobie ...
Samcov už z diaľky celkom pekne počuť ...
Paráda ....
Keď prídu bližie k dedinke , psi sa môžu zblázniť ....
Akurát je potrebné dávať pozor na cestu po zotmení , nakoľko vtedy majú všetko na háku ...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jahnátkova jedenástka
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alaya1
prekvapilo - z 5 000 000 obyvatelov Slovenska prihlasenych 90 clenov Porady.
a čuduješ sa, však z Porady je stoka- ja si pamatám časy, keď bolo na Porade prihlasených 850 ľudí ..., a to je fakt- nevymýšľam si...
A tí, čo hovoria,že nemám pravdu- nemajú poňatie...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 26.09.13 at 08:07
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska
pred tromi rokmi to začínalo a cena za 2 izbovú vilku bola 120 000 evri. 35 km od agadiru - uzavretá village na 28 hektároch.

dnes sa tam už zabávajú francúzski dôchodcovia
teraz ako sme boli v Miláne, tak kamarát tam troška behal po okolí a získaval info - chce kúpiť nejaký zámoček v okolí jazera pri Come- má ponuku- zámoček- 9 miestností, nádvorie,vežičky , 35 ha vinohrad za 200.000 eur...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska
inak priatelia, ako vravia švédi - skål :-) svätotovavřinecké mi padlo dobre
nieje nad dobre presladený ribýzlak...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanley, a Ty si prosím Ťa ten váš záťah v Miláne prežil ?? A túžiš ešte aj po presladenom ríbezláku ???
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš
Stanley, a Ty si prosím Ťa ten váš záťah v Miláne prežil ?? A túžiš ešte aj po presladenom ríbezláku ???
Evuš, bolo suprovo, pobehali sme pamiatky ten obrovský dom DUOMO, La Scalu, kostol vdaky panny márie, boli sme na takej výhliadkovej 110 metrovej veži a vela ďalších, boli sme na fubale , 50 tisíc divákov bolo, predtým sme boli za 14 euro na obhliadke komplet celého štadiona...super bolo...reštiky povymetané, len mi bolo smutno že na letisku v Bergame som musel vyhodiť komplet celú flašku hruštičky, Jelínka- hovoril som policajtom na letisku ,že to mám lieky ale neuverili mi :-(((
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Lieky na meno, prečo ti neuveril? Mal si mu dať okoštovať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka
Lieky na meno, prečo ti neuveril? Mal si mu dať okoštovať.
že len 1,5 dcl možem zobrať :-((( a nie v sklenej flaške...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
evuš
Stanley, a Ty si prosím Ťa ten váš záťah v Miláne prežil ?? A túžiš ešte aj po presladenom ríbezláku ???
Evuš, bolo suprovo, pobehali sme pamiatky ten obrovský dom DUOMO, La Scalu, kostol vdaky panny márie, boli sme na takej výhliadkovej 110 metrovej veži a vela ďalších, boli sme na fubale , 50 tisíc divákov bolo, predtým sme boli za 14 euro na obhliadke komplet celého štadiona...super bolo...reštiky povymetané, len mi bolo smutno že na letisku v Bergame som musel vyhodiť komplet celú flašku hruštičky, Jelínka- hovoril som policajtom na letisku ,že to mám lieky ale neuverili mi :-(((
Ta Ty si jaký DILINO .....!!!

Pokiaľ si matne spomínam , tak ste šli partia ...šak každý by dal poriadneho loka a carabinieri by len čumeli ...

Spomínam v tejto súvislosti na jeden film s Sophia Loren - Mortadella ...
Obsah filmu Mortadela
Sophia Lorenová v roli půvabné Maddaleny,
...
Naplněna očekáváním a vyzbrojena úctyhodným svatebním darem, jímž je několikakilogramová mortadela, přicestuje do svobodné země. Hned po příletu ale narazí na nemilé překvapení v podobě přísných celníků nevraživě hledících na italskou delikatesu, která musí být podle zdravotnických předpisů ihned zabavena. Paličatá Italka se ovšem národní pochoutky jen tak nevzdá a nesmyslnému nařízení se odmítne podřídit.
http://www.fdb.cz/film/mortadela-la-mortadella/36945

...spráskala ju skoro celú na letisku ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš
Stanley, a Ty si prosím Ťa ten váš záťah v Miláne prežil ?? A túžiš ešte aj po presladenom ríbezláku ???
Heh a ešte na štadione robili pri vstupe, osobné prehliadky, tak omakávali od hora dole- tak som sa postavil k takej žene karabinierke do radu ale povedala, že musím ísť k chlapovi...:-((((,že ona má len ženy na starosti, to mi dost pokazilo dojem z futbalu :-))) a navyše mi zobral zapalovač a zahodil do koša- doteraz som nepochopil, čo tým sledoval karabinier...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať