Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aj takí sa chytia
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Pekný piatok Vám priatelia
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

nepridal sa mi obrázok, tak opakujem
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

...čo vám to pripomína?.. http://www.topky.sk/cl/11/1362245/Sl...-spinave-deti-
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

nooo neporazilo by Vás?...asi z tohto fóra ale aj z FB odídem. Nebaví ma , že sa mi obrázky do alba aj keď sa mu ukážu (5 x som skúšala a nič). Ale ani sem sa mi po odlkikaní (vidíte, že je tam 2x) Odpovedať nepridá!
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Heh, takže pádim smer Miláno..., neviem kto vás tu bude potajomky do stredy sledovať ako si tu žijete...
na rozlúčku posielam darček...,vypočujte si to a zamyslite sa ...


0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Zitulda
nooo neporazilo by Vás?...asi z tohto fóra ale aj z FB odídem. Nebaví ma , že sa mi obrázky do alba aj keď sa mu ukážu (5 x som skúšala a nič). Ale ani sem sa mi po odlkikaní (vidíte, že je tam 2x) Odpovedať nepridá!
to mas obrazok ulozeny vo wordovskom subore ... musis ulozit ako obrazok - napr. jpg

klik na obrazok pravym tlacitnom na mysi a dat ulozit ako obrazok ... ten novy subor s koncovkou .jpg ti uz zobrazi)
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Uži si to.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zitulda
nooo neporazilo by Vás?...asi z tohto fóra ale aj z FB odídem. Nebaví ma , že sa mi obrázky do alba aj keď sa mu ukážu (5 x som skúšala a nič). Ale ani sem sa mi po odlkikaní (vidíte, že je tam 2x) Odpovedať nepridá!
Zitka aj tebe pekny piatok.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Podávam jarmočné hlásenie.. Ochutnala som levický otelák, pukanský, topolčiansky burčiak, modranský a pezinský, mne najviac chutil levický.. Ešte som si kúpila lokšu s kačacou pečienkou.. Stretla som známych, ktorých stretnem každoročne len na jarmoku.. Tak som spokojná..
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
No čo - šak aj tu máme Šéfíld:


0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabinka
Podávam jarmočné hlásenie.. Ochutnala som levický otelák, pukanský, topolčiansky burčiak, modranský a pezinský, mne najviac chutil levický.. Ešte som si kúpila lokšu s kačacou pečienkou.. Stretla som známych, ktorých stretnem každoročne len na jarmoku.. Tak som spokojná..
a bačkory si si nekúpila?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá dnes som natrafila na tieto sviečky....TOP, krásne voňajú....len cena.....ako darček ak niekto obľubuje.....veľa vôni na výber...ja som si kúpila iba také tie do vonnej lampy...také malé kúsky....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tie fotky si kde vyhrabal? Dnes sú v osadách murované domy, na každom zopár satelitov atď. Aspoň v osadách naokolo.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Žabinka
Podávam jarmočné hlásenie.. Ochutnala som levický otelák, pukanský, topolčiansky burčiak, modranský a pezinský, mne najviac chutil levický.. Ešte som si kúpila lokšu s kačacou pečienkou.. Stretla som známych, ktorých stretnem každoročne len na jarmoku.. Tak som spokojná..
a bačkory si si nekúpila?
papučky mi dáko nepadli do oka.. moja predstava bola trošku iná.. boli také isté ako predávajú denne v stánku pred priorom.. a ja som chcela také krajšie, prešívané a pestrejšie.. veď bude vianočný jarmok, počkám si..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Tie fotky si kde vyhrabal? Dnes sú v osadách murované domy, na každom zopár satelitov atď. Aspoň v osadách naokolo.
no šak slovenské Méchikosity - Letanovce.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Žabinka
Podávam jarmočné hlásenie.. Ochutnala som levický otelák, pukanský, topolčiansky burčiak, modranský a pezinský, mne najviac chutil levický.. Ešte som si kúpila lokšu s kačacou pečienkou.. Stretla som známych, ktorých stretnem každoročne len na jarmoku.. Tak som spokojná..
a mne nic,len nadarmo slinky preglgam
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
witch
Jaj sorry, odoslala som skôr, než som napísala :-). Nahnevalo ma, že médiá nerešpektujú už vôbec nič:
http://omediach.blog.sme.sk/c/337851..._campaign=blog
....a keď nejaký " novinár " dostane na ciferník od nejakého príslušníka rodiny , tak sa ešte čuduje a následne má horúcu reportáž s pokračovaním a pitvaním na niekoľko dní ......

Také niečo sa udiať v Amerike , rodina by v prípade podania na súd vysúdila ťažké love ...
Media len radi plnia volu "konzumentov". Nasinec sa velmi rad pozrie na nestastie toho druheho, aby si pomlaskal ako je na tom este dobre a aby ho mohol polutovat a navodit si tym lepsi pocit a dojem vlastnej nadranenosti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Media len radi plnia volu "konzumentov"..
Spomínaš média ...
Tak v tejto súvislosti by som spomenul aj tie Farmy , Vyhulených a či BRATISLAVA Deň a Noc ....
Na grcku je to ... ale " konzumenti " si to pýtajú ....

Teraz akurát pozerám na pol očka reprízu " Česko Slovensko má talent " ...
Kriste Pane , to tiež svedčí o tej kultúre národa , o sebakritike poniektorých účastníkov ...za každú cenu sa dostať na výslnie ...
Niekedy na smiech a niekedy na plač , tie " výkony " ...ľutovanie nepomôže , neuvedomuje si nie jeden , že je tam proste za debila , ktorého si porota z neho robí ....
Ale " konzumenti " si to pýtajú .....
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať