Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft
Kua - prídem si ja z obchodu a moja 3/4 zahlási - Voda netečie.
Kukám dole - oznam žiadny, na okolí žiadna aktivita, žiadna voda nevyviera, žiadne opravárske čaty - zase niekto bez oznámenia odstavil vodu (teplú i studenú). Ak by to bola porucha, aspoň niečo by tieklo, ale tu NIČ!
Teraz ani navariť, anui umyť, ani to ho*no spláchnuť!
Nuž môj, tak len znovu do obchodu, tam sa v...ať, kúpiť vodu, náplň do chemického WC najlepšie banánovú a cestou v lekárni bársčo na ňervy
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Však sme všetci chééémia, všetci, nie nažratí, všetci, nie všetci posratí... Na niečom takom funguje hierarchia, Ak niečo padá z hora, hore nepadne. Kto je pod tým, a je to hovno, nemusí byť byť posratý.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- už som sa....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Bazár - nedávaj sem reklamy na svoje stránky! Toto je v Porade neprípustné!
Povedal by som, povedal: ... na P?orade je to neprípustné Ale prípustné je, že je to tu ako bazár. Trh so všetkým ako v oriente.

U nás? Už len trh, čo ponúka všetky veci z domácnosti, nepotrebné a tiež nepotrebný sortiment z orientu, východu, Číny ... Rady z domácich, môžu byť tiež z Číny, alebo v Číne zabalené ...

Takže žiadna reklama, len biznis ...

Ale vyskakuje. Možno sa niekto chytí, ako ich chytajú šmejdi, dôchodcov, no nie len dôchodcov. Ale nemá to také tragické dôsledky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

no, niet co dodat....

http://slovensko.co.uk/odchod-do-doc...bol-schvaleny/
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No aj tam sú rozdiely. Jeden dostane 11515 € a iní zase 12,5 € alebo aj 14 € mesačne
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Aj zvieratá zomierajú lepšie ako pacienti v našich nemocniciach

Čítajte viac: http://pokus.blog.sme.sk/c/337330/Aj...#ixzz2eyvcPedt

Čo sa týka toho vetrania, môžem verejne napísať - mám osobnú, veľmi nepríjemnú skúsenosť z novembra m.r. z kožného oddelenia bojnickej nemocnice, kde som bola hospitalizovaná.

Službukonajúca nočná sestra, uprostred noci vletela do izby podať infúzie, rozcapila okná dokorán. Na moju prosbu, aby s otvorením okna počkala, kým si aspoň prezlečiem spotený vrchný diel pyžama nereagovala. Infúziu som si v spotenom pyžame pichnúť nedala, keď som jej povedala, že sa pôjdem sťažovať - vraj nech sa páči ... Okno bolo počas celého podávania infúzie otvorené ...

Že je na kožnom oddelení neprijemný zápach z rôznych mastí a vetrať treba (čo sme aj pravidelne robili) - ale takýmto spôsobom ?
Naposledy upravil veronikasad : 15.09.13 at 18:25
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nasrdili ma včera a dnes dve veci:
Včera: pre neschopnosť tej ovce Zvolenskej nevzlietol vrtulník z Bratislavy, z Nitry pre istotu odvolali zo zásahu, keď ho fakt potrebovali, zasahoval inde - výsledok žena, ktorá havarovala nedostala šancu, aby sa lekári pokúsili jej zachrániť život - zomrela v sanitke pri prevoze do Bratislavy.
T.z. - ministerka svojou nekompetentnosťou a nechopnosťou zapríčinila smrť človeka, za toto by mala z ministerského kresla vypadnúť a postaviť sa pred súd!
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:
- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov
http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" strany v tomto štáte - strany

Takže ďalší odrb na obzore.
Naposledy upravil misoft : 16.09.13 at 00:15
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

misoft
Nasrdili ma včera a dnes dve veci:
Včera: pre neschopnosť tej ovce Zvolenskej nevzlietol vrtulník z Bratislavy, z Nitry pre istotu odvolali zo zásahu, keď ho fakt potrebovali, zasahoval inde - výsledok žena, ktorá havarovala nedostala šancu, aby sa lekári pokúsili jej zachrániť život - zomrela v sanitke pri prevoze do Bratislavy.
T.z. - ministerka svojou nekompetentnosťou a nechopnosťou zapríčinila smrť človeka, za toto by mala z ministerského kresla vypadnúť a postaviť sa pred súd!
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:
- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov
http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" strany v tomto štáte - strany

Takže ďalší odrb na obzore.
A čo by si chcel ?
Nažalovať?
A za to čistú odmenu ????????????
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

K tej helikoptére iba toľko, že ak to číta aspoň trochu človek čo do lietajúcich strojov iba troška vidí, každému sa nožík v kapse otvára...

1. Hydraulika funguje vždy pokiaľ sa točí hlavný rotor
2. Pilot riadne zazmätkoval, pretože "možno nebol" dostatočne skúsený s manuálnym riadením helikoptéry a vydal pokyn veliteľovi, ktorý ho MUSEL vykonať a teda odrezal svojho vojaka.
3. Situácia, kedy odrezanie dospelého človeka z lana zachráni vrtuľník MI-17 s posádkou pred pádom neexistuje, nakoľko hmotnosť je tak malá vrátane odporu vzduchu že je to smiešne.
4. Ak už bol ten pilot taký dezorientovaný, mohol toho vojaka trochu povoziť dlhšie na lane /podľa mňa by to pilot dostal pod kontrolu, tak ako to aj dostal po odrezaní pod kontrolu/, napokon či ho odreže v 30 metroch alebo v 3 kilometroch je pre vojaka takmer to isté, teda smrť.

Mimochodom čítal som článok kde bolo uvedené že odrezanie prebehlo preto, že vrtuľník nekontrolovane stúpal čo je úplná blbosť a ak to novinár myslel vážne, tak to len potvrdzuje že pilot si naložil do nohavíc a vydal nezmyselný pokyn, ktorý nemá právo nikto hodnotiť a posudzovať v tej chvíli a musí sa bezodkladne vykonať, tak sú vojaci vycvičení...
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

sito
Však sme všetci chééémia, všetci, nie nažratí, všetci, nie všetci posratí... Na niečom takom funguje hierarchia, Ak niečo padá z hora, hore nepadne. Kto je pod tým, a je to hovno, nemusí byť byť posratý.
... trefné ... no smutné ...

... sitečko ... niečo veselšie ... by načim ...
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

misoft
Nasrdili ma včera a dnes dve veci:
Včera: pre neschopnosť tej ovce Zvolenskej nevzlietol vrtulník z Bratislavy, z Nitry pre istotu odvolali zo zásahu, keď ho fakt potrebovali, zasahoval inde - výsledok žena, ktorá havarovala nedostala šancu, aby sa lekári pokúsili jej zachrániť život - zomrela v sanitke pri prevoze do Bratislavy.
T.z. - ministerka svojou nekompetentnosťou a nechopnosťou zapríčinila smrť človeka, za toto by mala z ministerského kresla vypadnúť a postaviť sa pred súd!
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:
- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov
http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" strany v tomto štáte - strany

Takže ďalší odrb na obzore.
... možnože nám znovelizujú aj zákon o dani z príjmu, či zákon o zdravotnom poistení ... a všetky finančné výhry budú od dane a odvodov oslobodené ... len o vecných výhrach zatiaľ nikto nič verejne neprisľúbil ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft
Nasrdili ma včera a dnes dve veci:
Včera: pre neschopnosť tej ovce Zvolenskej nevzlietol vrtulník z Bratislavy, z Nitry pre istotu odvolali zo zásahu, keď ho fakt potrebovali, zasahoval inde - výsledok žena, ktorá havarovala nedostala šancu, aby sa lekári pokúsili jej zachrániť život - zomrela v sanitke pri prevoze do Bratislavy.
T.z. - ministerka svojou nekompetentnosťou a nechopnosťou zapríčinila smrť človeka, za toto by mala z ministerského kresla vypadnúť a postaviť sa pred súd!
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:
- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov
http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" strany v tomto štáte - strany

Takže ďalší odrb na obzore.
misoftík, nič v zlom, ale nechápem tvoju výčitku-prečo by akože sa nemali z tej výhry platiť dane??? však to je normálna výhra, ja rád zaplatím daň, ked tých 10.000 vyhrám a možno som blbec, ale ja sa do toho zapojím, prečo nie???nevidím na tom nič zlé...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
alaya1
Potesil ma emailik s tymto obrazkom. Toto je moj sen, dufam, ze sa mi v zivote raz podari mat taketo lodzie plne kvetov- raj na zemi.
to hej, len toho bordelu, čo z toho napadá
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanko, neštudovala som zákon o bločkovej lotérii, ale platí § 9 odst. 2, písm. l) Zákona o DzP

Od dane sú oslobodené
...
l) výhry v lotériách a iných podobných hrách prevádzkovaných na základe povolenia vydaného podľa osobitných predpisov, 56) a obdobné výhry zo zahraničia
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
...
Dnes: pozrel som sa na tú bločkovú lotériu - čítam informácie a tu čo nevidím - blbosti!
Financminister verejne prehlásil, že všetky výhry sú od daní oslobodené - no výsledok bude iný:
- Musím zaplatiť daň z výhry?
Len v prípade, že hodnota výhry presiahne 165,97 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov
http://www.blockovaloteria.sk/informacie/#infos

Takže ak niekto vyhrá viac ako 165,97 € - bude platiť tak, či tak dane!
Teda ďalší podvod z dielne "najlepšej" strany v tomto štáte - strany

Takže ďalší odrb na obzore.

pozor na to kam sa registrujes ... ta stranka, z ktorej si citoval je sukromna stranka ... je to tam aj napisane

Upozornenie: nie sme národná bločková lotéria
. Vznikli sme oveľa skôr. U nás môžete za bezplatné vloženie ľubovolného bločku vyhrať symbolické ceny ako napríklad tričká alebo elektroniku. Budeme veľmi radi ak svoje bločky vložíte aj do našej lotérie, avšak Národná bločková lotéria ktorú prevádzkuje Tipos a.s. funguje na úplne inej web stránke.

....................


oficialna stranka je: https://narodnablockovaloteria.tipos...o-hrat-loteriu

a tam je uvedene:

Ak vyhrám, musím zaplatiť daň z príjmu ?

Nie, výhry v Národnej bločkovej lotérii sú oslobodené od dane z príjmu a aj od povinnosti zasielať priznanie z príjmu do zdravotnej poisťovne.
Naposledy upravil avalik : 16.09.13 at 08:11
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad
Stanko, neštudovala som zákon o bločkovej lotérii, ale platí § 9 odst. 2, písm. l) Zákona o DzP

Od dane sú oslobodené
...
l) výhry v lotériách a iných podobných hrách prevádzkovaných na základe povolenia vydaného podľa osobitných predpisov, 56) a obdobné výhry zo zahraničia
jáj, Veronika, máš pravdu- misoft ma tu celého domotal...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Keby som vyhral tú desinu od Fica, všetkých by som vás pozval na Red Bull-a s vodkou, mňamky...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

z tohto chlapca z Košíc som nadšený- je to talent..., východ je východ-kvalitka

0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/136178...aj-ministrovi-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať