Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Anik
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/136178...aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ako som predpokladal-stranka a aplikacia bločkovej loterie nefunguju
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
trisestri
ako som predpokladal-stranka a aplikacia bločkovej loterie nefunguju
ti neschopni asocialni-pseudodemokraticki zufalci mohli urobit aj samostatnu loteriu, s otazkou, ci blockova loteria bude fungovat. Na tej by mozno zarobili viac , ako na samotnej blockovej blamazi.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

trisestri
ako som predpokladal-stranka a aplikacia bločkovej loterie nefunguju
obcas funguje ... idu vam otvorit VOP pri registracii?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
taiko
Anik
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/136178...aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.....
..

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

u nas len sen.
6 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pepsikova
taiko
Anik
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/136178...aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.....
..

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
Nuz ved hej, ale lepsie aspon kricat ako byt uplne ticho. Mozno kym sa to neprevalilo, tak sa tomu nevenovala ergo nemala tie dokazy. Bohvie.
V kazdom pripade, to uz momentalne nie je na nich v parlamente. Je to na ludoch aby nieco zmenili. Len sme si velmi zvykli, ze za nas vsetko vyriesi vsemocny stat, ci nebodaj najaky fuhrer
Naposledy upravil taiko : 16.09.13 at 12:22
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova
taiko
Anik
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/136178...aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.....
..

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
Jasné,že sa nič nestane,väčšinu v parlamente majú Tvoji.Takže niečo sa stane,len ked oni budú chcieť.No a kedže sú to len hovorcovia,tak chcú to,čo im napíslai a rozkázali šefovia.
A aby si rovno nezačala s Miklošom,tak on bol hovorcom tiež.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sorry - moja chyba (asi tým, že som čumel do monitora po polnoci). Ale aj tak - skúste sa dostať na stránku https://narodnablockovaloteria.tipos...itulna-stranka - nemáte šancu. Ráno som pozeral "TeleRáno" a už tam spomínali, že sú problémy.
Ja som sa teraz na ňu dostal asi na piaty pokus - stále "Čas vypršal". A to je len úvodná stránka. Na ďalšie podstránky - tá istá anabáza. Jednoducho - nestíha (kua, ale sa našlo bločkov )
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Však Markiza masíruje ľudí už mesiac,človek aby ju ani na chvíľu nepustil,lebo tú bločkovú lotériu pichnu aj do receptu na zmrzlinu.Holt Borec vo vedení pracuje v prospech bratovej tlupy.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

bločkova blamaz
-inak tupci z markizi to zabili vetou že vyhrat bude jednoduche,asi matiku ich na skole neucili o logike a teorii pravdepodobnosti uz ani nehovoriac
tipujem ze aplikacia bude fungovat najskor pred Vianocami
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

pepsikova
taiko
Anik
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/136178...aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.....
..

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
A tá argumentácia :

- Miklošovci darovali Nemcom (štát stratil desiatky miliárd)
- Nemci to úplne vybrakovali
- Nemci to teraz predali EPH

To ako EPH je blbé a kúpilo vybrakované ??? , čo nebude výnosné ??
Nakoniec to predajú Rusom

A anyzaboha povedať z čoho budú kryť tú stratu na predaji s umelo udržanými nízkymi cenami pre domácnosť

Logoicky : z daní (aj z daní tých, ktoprým natlačil kaleráby do hlavy, že ich vlastne chráni)
A kedže sa vraví , že zo 100 centov vybraných na daniach sa 60 centov spotrebuje na "prevádzku prerozdeľovania" , tak to bude o + 100 až 150% drahšie, ako keby si to zaplatili ľudia sami

A za toto ho bude Stano ešte aj oslavovať
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
trisestri
bločkova blamaz
-inak tupci z markizi to zabili vetou že vyhrat bude jednoduche,asi matiku ich na skole neucili o logike a teorii pravdepodobnosti uz ani nehovoriac
tipujem ze aplikacia bude fungovat najskor pred Vianocami
Kiez by nefungovala nikdy, aspon sa menej ludi dozvie aki sme tu na Slovensku tupci a cim a kym vsetkym sa dame polahky zmanipulovat. Ludia si ani neuvedomuju, ze ich tou loteriou vsetkych urazaju. Svojou olitikou urobili zo vsetkych podnikatelov a zivnostnikov lotrov a teraz akoze umoznia ludom proti tymto "lotrom", ktori okradaju nase krasne socialno-demokraticke Slovensko, bojovat blockovou loteriu. Pricom zisk (zatial iba teoreticky) aj tak skonci vo vackoch kamaratov.
Ina vec by bola, keby sa dopredu povedalo naco bude zisk z loterie pouzity. T.j. dan+dph zo zaregistrovanych blockov pojde na nemocnicu, cestu, ci domov dochodcov.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
misoftík, nič v zlom, ale nechápem tvoju výčitku-prečo by akože sa nemali z tej výhry platiť dane??? však to je normálna výhra, ja rád zaplatím daň, ked tých 10.000 vyhrám a možno som blbec, ale ja sa do toho zapojím, prečo nie???nevidím na tom nič zlé...
Ale veď to vyplácajú aj z tvojich, mojich peňazí - z DPH - teda dane, ktorú sú povinní platiť všetci, keď niečo kúpia. Prakticky len vrátia odrobinky z toho, čo nasosali (teda z daní - a je trochu na hlavu postavené platiť dane z daní). To skôr by sa tí hore mali uskromniť (zbožné to želanie, ale utopistické ) apotom by nemuseli byť ani také DPH, ani bločková lotéria.
A že vyhráš (ak vyhráš) 10000€ - to je ako keby slepé kura zrno našlo.

Jediným cieľom tej ich lotérie je jedno - menej práce pre daňových kontrolórov - ak nejaký bloček vyhrá, overia si to - ostatné sa neoverujú (len kontroluje DKP). Takže nemusia vykonať mesačne 150kontrol daňových subjektov, stačí im vykonať kontroly na základe práve vytiahnutých výherných bločkov - a BINGO! - už len cca 10-11 kontrol raz za dva týždne.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zisk z loterie nebude takmer žiadny-aj tak ludia do nej vkladaju blocky od subjektov ako hypermarkety a pod,ktore ich bezne vydavaju-jedine by bolo mozne ze by narastol z prijem z titulu obmedzenia nakupnej turistiky,ale ani tomu velmi neverim-ale silno pochybujem ze to splni ten zamer ktory bol deklarovany a to obmedzenie platieb bez vydavania blockov
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Tipos to nezvláda
http://www.topky.sk/cl/10/1361802/Bl...c-sutaziacich-
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami
Však Markiza masíruje ľudí už mesiac,človek aby ju ani na chvíľu nepustil,lebo tú bločkovú lotériu pichnu aj do receptu na zmrzlinu.Holt Borec vo vedení pracuje v prospech bratovej tlupy.
Však študoval aj v Londýne, aj v Bruseli, naučil sa, ako a čo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami
pepsikova
taiko
Anik
myslím, že každý komentár je zbytočný
http://www.topky.sk/cl/100535/136178...aj-ministrovi-
fuuha, viem ze su to zatial len slova, ale veru mi husia koza naskocila. Zeby?.....
..

..achjaj!..keby sa neprevalil odkup SPP, tak čuší ako doteraz!..vykrikovať, že "mám dosť dôkazov"-to predsa dokáže každý z jej spolusediacich!..to, že povedala, že ľudia sa boria s existenciou, nepovedala prvá,boli aj pred ňou odvážlivci!..a nič sa nestalo...a ako to tak vidím, ani sa nestane...
Jasné,že sa nič nestane,väčšinu v parlamente majú Tvoji.Takže niečo sa stane,len ked oni budú chcieť.No a kedže sú to len hovorcovia,tak chcú to,čo im napíslai a rozkázali šefovia.
A aby si rovno nezačala s Miklošom,tak on bol hovorcom tiež.
..

..moji?..jááj, keby tam boli všetci moji, alebo aspoň takí, ako ja spolovice!..predčasom tam boli "ich"..a nič!..predpredtým tiež "oných"..lebo na chybe je vždy ten, kto je pri koryte,lebo má väčšiu moc, ako ten "ich"..škoda sortírovať na moji, tvoji, ich...akoby si nevedela, ako sa vykrikovalo za minulej vlády, komu sa čo nepáčilo...
..ja som len zvedavá, čochvíľa budú nové voľby, referencie všetci poznáme, aj návrh na prezidenta je už tu,aký bič plesne a na koho...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

novinka od lg

0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova
ž.
..

..moji?..jááj, keby tam boli všetci moji, alebo aspoň takí, ako ja spolovice!..predčasom tam boli "ich"..a nič!..predpredtým tiež "oných"..lebo na chybe je vždy ten, kto je pri koryte,lebo má väčšiu moc, ako ten "ich"..škoda sortírovať na moji, tvoji, ich...akoby si nevedela, ako sa vykrikovalo za minulej vlády, komu sa čo nepáčilo...
..ja som len zvedavá, čochvíľa budú nové voľby, referencie všetci poznáme, aj návrh na prezidenta je už tu,aký bič plesne a na koho...[/QUOTE]
Vôbec čo čakáš? O akom biči hovoríš? Predsa ficko bude obojjediný, ktorý síce zo strany vystúpi oficiálne, ale neoficiálne ju bude aj tak viesť. A komunisti budú zase rozlezení všade.Dedkom a babkám fickám bude medové motúzy ťahať popod nos. Však naše vnúčatá to zaplatia. Aj Tvoje vnúča bude pykať za takéto vládnutie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať