Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona
Stanislav 1975
Jirko Krytinár je dobrý keketisko- TOP :-))))))))
Si videl tie jeho "hambate"fotky?
Brrr, otras !!!!
Ale na to že má len 130 cm výšku, tak pipíka celkom velkého...-to ma dosť prekvapilo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

dúfam,že sa na mňa lujza nenahnevala, za ten včerajšok, to by som bol smutný z toho :-(
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ups, aj to sa stáva
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesil ma emailik s tymto obrazkom. Toto je moj sen, dufam, ze sa mi v zivote raz podari mat taketo lodzie plne kvetov- raj na zemi.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
dúfam,že sa na mňa lujza nenahnevala, za ten včerajšok, to by som bol smutný z toho :-(
Stanko ja čo si pipi...to už musí byť vec začo sa ja nahnevám.....
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Potešila ma sms-ka od dcéry, že šťastne dorazili autobusom do cieľovej stanice do Záhrebu.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tak dnes som sa dopočul,že ten netvor, tá zrúda, čo mala byť dávno popravená - sa cíti byť nevinná??? ((, tá Rezešová načisto zošalela, ako je možné, že v jednom právnom štáte, má táto zrúda vlastne nárok na advokáta???? To už fakt nikto nemyslí na nevinné obete takýchto alkoholických, cynických netvorov ???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975
Tak dnes som sa dopočul,že ten netvor, tá zrúda, čo mala byť dávno popravená - sa cíti byť nevinná??? ((, tá Rezešová načisto zošalela, ako je možné, že v jednom právnom štáte, má táto zrúda vlastne nárok na advokáta???? To už fakt nikto nemyslí na nevinné obete takýchto alkoholických, cynických netvorov ???
..

..Staník, tak táto ohava ma nesejeduje!..okato je, že už ani nepila pred a počas jazdy, advokáti sú očividno podplatení!..svynajenna, ale ved ona ani po kanáloch nebude môcť chodiť, nikde to pre ňu nebude bezpečné, ak ju pustia!..na to by ju mali upozorniť!..

..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

U tej fifleny to bolo jasné už na začiatku - podľa toho, ako sa to vyšetrovalo. Skutok sa nestal, istotne boli opití tí uhorení chudáci, ktorí proti "nešťastnej" vygumovanej blondíne cúvali rýchlosťou 160 km/h. Dostane pokutu 5000€ (pre ňu ju to malina), zákaz šoférovať na 12 mesiacov a richtig!

U toho voj. policajta - tam je to ošemetné - stále vyšetrujú, ale je otázka - skontrolovali aj to lano? Skontrolovali, či bol na ňom zaistený? Všetko sú dohady (a tuším niekto to chce ututlať).
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova
takýchto alkoholických, cynických netvorov ???
..

..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..[/QUOTE]

A čuduješ sa? Veď helikoptéra má väčšiu cenu ako ľudský život, či nie? U vojska bol iba číslo, človek až ma poslednom mieste.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft
U tej fifleny to bolo jasné už na začiatku - podľa toho, ako sa to vyšetrovalo. Skutok sa nestal, istotne boli opití tí uhorení chudáci, ktorí proti "nešťastnej" vygumovanej blondíne cúvali rýchlosťou 160 km/h. Dostane pokutu 5000€ (pre ňu ju to malina), zákaz šoférovať na 12 mesiacov a richtig!

U toho voj. policajta - tam je to ošemetné - stále vyšetrujú, ale je otázka - skontrolovali aj to lano? Skontrolovali, či bol na ňom zaistený? Všetko sú dohady (a tuším niekto to chce ututlať).
Určite sa to ututle. Aj havárku zmažú z vyšetrovania. Naposledy zistia, že ona tam vôbec nebola a chúďa nemala byť vôbec v base. Čo jej stále niekto ubližuje?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova
Stanislav 1975
Tak dnes som sa dopočul,že ten netvor, tá zrúda, čo mala byť dávno popravená - sa cíti byť nevinná??? ((, tá Rezešová načisto zošalela, ako je možné, že v jednom právnom štáte, má táto zrúda vlastne nárok na advokáta???? To už fakt nikto nemyslí na nevinné obete takýchto alkoholických, cynických netvorov ???
..

..Staník, tak táto ohava ma nesejeduje!..okato je, že už ani nepila pred a počas jazdy, advokáti sú očividno podplatení!..svynajenna, ale ved ona ani po kanáloch nebude môcť chodiť, nikde to pre ňu nebude bezpečné, ak ju pustia!..na to by ju mali upozorniť!..

..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
to neviem pepsi, čo s tým vojakom bolo, ako, čo prečo, načo- ale súhlasím s misoftom,že sa to nejako ututláva- vobec by ma neprekvapilo,keby nakoniec prehlásili, že to bola samovražda- mna už v tomto štáte neprekvapí absolútne nič...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Možno zaujme aj vás http://pokus.blog.sme.sk/c/337301/Mo...ny-sposob.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova
..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
...čo sa stalo ???
Proste drbol ...
misoft
U toho voj. policajta - tam je to ošemetné - stále vyšetrujú, ale je otázka - skontrolovali aj to lano? Skontrolovali, či bol na ňom zaistený? Všetko sú dohady (a tuším niekto to chce ututlať).
Lano má svoju nosnosť v údajoch a tá je ešte aj predimenzovaná , čiže lano s údajom o nosnosti 300 kg v pohode udrží 450 kg ...
Kontrola lana ??? ....nuž predpokladám , že nejaký inštruktor to aj urobil ...
Lenže v prvom rade by si to mal skontrolovať každý sám .
wagner
A čuduješ sa? Veď helikoptéra má väčšiu cenu ako ľudský život, či nie? U vojska bol iba číslo, človek až ma poslednom mieste.
Pozor na jedno .
Každé cvičenie má určité % ( promile ) plánovanej úmrtnosti .

Nejde o cenu helikoptéry , vonkoncom nie .
Ako bolo povedané - vysvetlené v médiách , tu ide o to , že v určitých prípadoch sa obetuje jeden jedinec , aby nedošlo k ešte horším následkom .
Veď ak tá mašina je neovládateľná práve tým vonkajšimi okolnostiami , tak sa nedá proste nič robiť...v mašine je predsa viacero vojakov ..........................

Letecká záchranka je niečo podobné ...

Vezmime si , že by helikoptéra dostala balanc následom rozkývania lanom , na ktorom visí jeden človek .
No v helikoptére sú viacerí ....
Helikoptéra letí nad mestom ...
Pilot - osádka sa musí rozhodnúť !
Odrežem - jeden spadne .
Neodrežem - spadne celá mašina , zahučia v nej všetci a tým pádom na zem a následným výbuchom paliva v tej zastavanej oblasti príde o život nie jeden človek ....

Teraz ako ?????
Nechcel by som byť ale na mieste toho , čo UTON v ruke drží ....
Ťažká voľba , fakt ťažká ....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pepsikova
..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
...čo sa stalo ???
Proste drbol ...
misoft
U toho voj. policajta - tam je to ošemetné - stále vyšetrujú, ale je otázka - skontrolovali aj to lano? Skontrolovali, či bol na ňom zaistený? Všetko sú dohady (a tuším niekto to chce ututlať).
Lano má svoju nosnosť v údajoch a tá je ešte aj predimenzovaná , čiže lano s údajom o nosnosti 300 kg v pohode udrží 450 kg ...
Kontrola lana ??? ....nuž predpokladám , že nejaký inštruktor to aj urobil ...
Lenže v prvom rade by si to mal skontrolovať každý sám .
wagner
A čuduješ sa? Veď helikoptéra má väčšiu cenu ako ľudský život, či nie? U vojska bol iba číslo, človek až ma poslednom mieste.
Pozor na jedno .
Každé cvičenie má určité % ( promile ) plánovanej úmrtnosti .

Nejde o cenu helikoptéry , vonkoncom nie .
Ako bolo povedané - vysvetlené v médiách , tu ide o to , že v určitých prípadoch sa obetuje jeden jedinec , aby nedošlo k ešte horším následkom .
Veď ak tá mašina je neovládateľná práve tým vonkajšimi okolnostiami , tak sa nedá proste nič robiť...v mašine je predsa viacero vojakov ..........................

Letecká záchranka je niečo podobné ...

Vezmime si , že by helikoptéra dostala balanc následom rozkývania lanom , na ktorom visí jeden človek .
No v helikoptére sú viacerí ....
Helikoptéra letí nad mestom ...
Pilot - osádka sa musí rozhodnúť !
Odrežem - jeden spadne .
Neodrežem - spadne celá mašina , zahučia v nej všetci a tým pádom na zem a následným výbuchom paliva v tej zastavanej oblasti príde o život nie jeden človek ....

Teraz ako ?????
Nechcel by som byť ale na mieste toho , čo UTON v ruke drží ....
Ťažká voľba , fakt ťažká ....
To si teraz strelil to "plánované % úmrtnosti" je len v hlavách "odborníkov" do roka som ich absolvoval niekoľko dokonca som prežil cvičnú mobilizáciu motostrelenej divízie s dalekým presunom to znamená 600 km cez celú ČSSR ale ani raz v žiadnom písomnom ani ústnom vyjadrení sa nikto nezmienil o plánovaných úmrtiach a vrecia odsunové(na mŕtvych) a ostrá munícia bolo jediné čo ostalo v kasárňach. Inak súhlas to isté aj s autom ak hrozí na ceste kolízia musí vodič rozhodnúť či do járku alebo do autobusu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua - prídem si ja z obchodu a moja 3/4 zahlási - Voda netečie.
Kukám dole - oznam žiadny, na okolí žiadna aktivita, žiadna voda nevyviera, žiadne opravárske čaty - zase niekto bez oznámenia odstavil vodu (teplú i studenú). Ak by to bola porucha, aspoň niečo by tieklo, ale tu NIČ!
Teraz ani navariť, anui umyť, ani to ho*no spláchnuť!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Podľa frekvencie článkov o zdravotníctve na Sme usudzujem,že sa niečo v zdravotníctve zase chystá.Alebo im klesla cena za reklamu a musia napraviť čítanosť.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

[QUOTE="buchač"]
pepsikova
..mňa skôr sejeduje to rozrezané-nerozrezané lano a dedukcie, čo sa stalo tomu chudákovi pri zlaňovaní..tolko verzií jednej smrti,hrôza!..
...čo sa stalo ???
Proste drbol ...

V AT dávali dokument, kde sa horolezci domáhali skúšok pevnosti na lanách, veľmi veľa horolezcov zahynulo, tým, že sa im pretrhlo lano. A to sú iná kvalita ako laná používané našimi vojakmi. Výsledkom bolo, že len jedno- jediné sa pri väčšej záťaži (pád z piatich metrov) nepretrhlo. A skúškami prešli úplne nové laná !!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať