Zavrieť

Porady

Daňové a odvodové tipy II.

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pozývam Vás na semináre spojené s prezentáciou novej knihy "Daňové a odvodové tipy II.".

Prihlášku
a ďalšie informácie nájdete v prílohe - súbor "prihlaska DaOT jun 2013.doc".

Ak sa nemôžete resp. nechcete zúčastniť na seminári, knihu si môžete objednať a bude Vám zaslaná poštou - objednávku nájdete v prílohe - súbor "objednavka DaOT.doc".

Knihu si môžete od začiatku júna 2013 kúpiť po celej SR v kníhkupectvách a samozrejme i v e-shopoch.

Pre Vašu informáciu - knihu môžete vyhrať na porada.sk - v tejto téme bude od pondelka 13. mája 2013 každý deň súťaž - ten, kto ako prvý zodpovie na jednoduchú otázku, získa knihu.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 10.05.13 at 18:44
Usporiadat
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Ak nemá nikto nič proti, tak pravidlá od zajtra upravujeme - tí, čo už knižku vyhrali sa zapojiť síce môžu - ale "mimo súťaž" a šancu tak dostanú aj ostatní Poraďáci.

Pripomínam, že súťaž bude pokračovať každý deň až do budúcej nedele (26.5.2013) ... a nasledujúci pondelok sa v Kaskádach už bude krstiť
4 0
Negoti Negoti

Negoti je offline (nepripojený) Negoti

wow......
chcela by som iba svoj názor napísať......prečo napr. neodmeníte novou publikáciou , resp. knihou tých poradcov, kt. dosahovali v hodnotení veľmi dobré výsledky???? počas obdobia podávania DP to tu "vrelo"......
pretože teraz sa tu dievčence "naťahujú" ......
Veronika by si ju hádam viac zaslúžila, pretože je jednou z poradkýň, kt. si ju ozaj zaslúži......i keď otázka znela "Viete, kto bude krstný otec?"......
podľa môjho názoru Veronika odpovedala prvá a správne........
4 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

To ružena .. veru je to komplikované ..
len napíšem môj názor - keďže otázka bola položená, že či živnostník musí platiť odvody - tak odpoveď by mala byť správna nie. Možnosť odpovede bola len: áno, alebo nie. Lebo odvody neplatí živnostník, ale osoba podľa odstavca 2.
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

však 56,35€
4 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Navrhujem, aby tí čo už knihu majú, sa ďalšej súťaže nezúčastňovali a nechali priestor iným.
3 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

juj, jaká to diskriminácia!
3 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Ružena
... tu je vidieť, aké sú naše zákony komplikované a odpoveď vlastne nie je až taká jednoduchá. Najlepšie to vystihol (la) Negoti - preddavky platí aj naďalej (ako samoplatiteľ), ak nemá poistenie z iného dôvodu (nie je súčasne zamestnanec, nie je poistenec štátu) - a preddavky neplatí, ak je poistený inak.

Knižku získava Negoti .- gratulujeme

- všetkým ostatným súťažiacim pripomínam, že súťaž pokračuej aj v ďalších dňoch a knižku môžete získať aj vtedy, ak sa umiestnite medzi prvou desiatkou najlepších odborníkov v téme Účtovníctvo, mzdy ...
hmm, ale v otázke bolo, že máme odpovedať len áno, alebo nie
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

V konečnom ten živnostník, hoci v inom statuse platí, takže ano či nie? Na takto položenú otázku sa nedá odpovedať len jedným slovom.
3 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Ďakujééém.... aj Mile123, že už raz vyhrala.. ))
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

402,50€x0,14% je 56,35
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Jéééj, to sa teším, darujem neveste, ani som to nečakala, odbehla som od sporáka, len som doplnila dievčatá.
3 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

meniť pravidlá počas prebiehajúcej súťaže - to sa mi veľmi nepáči. Odkedy je nová porada, je tak málo členov online a od zadania otázky po prvú odpoveď ubehne toľko času, že každý, kto chce má možnosť odpovedať.
2 0
marek32 marek32

marek32 je offline (nepripojený) marek32

4716
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

12 x 393 €
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

943,20 €
2 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Máte pravdu. Po konzultácií so šéfom sme sa rozhodli, že včerajšia súťaž bude mať dvoch víťazov - alenka11 i veronikasad získavajú knižku, veroniku poprosíme o zaslanie adresy, na ktorú zašleme knižku. A na tých poradcov sa pozrieme, dám vedieť, ďakujem za radu ,-)
2 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

nie
2 0
Negoti Negoti

Negoti je offline (nepripojený) Negoti

áno, v prípade, že nemá z iného titulu zdravotné poistenie.....
nie, ak je aj inak zdrav. poistený
2 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Mimochodom práve dnes sme z tlačiarní dostali prvú várku 1000 knižiek, od zajtra ich tak môžeme posielať.

A ak ste na Facebooku, možno Vás bude zaujímať toto aktuálne video:

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201259602239974
Naposledy upravil Richard : 21.05.13 at 12:35
2 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Áno, 145,94 eura.

Najrýchlejšia bola Mila123, avšak mimo súťaž (už knižku vyhrala), preto sa dnes víťazom stáva ewita888, gratulujem!

A tu je aktuálny zoznam doterajších výhercov:

Heni 2x
Pepa
tictac7
marek32
avalik
alenka11
veronikasad
Mila123
Negoti
mondes
ewita888
2 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

ewita888
Ďakujééém.... aj Mile123, že už raz vyhrala.. ))
Už som bola blízko.
2 0
Načítať ďalšie