Zavrieť

Porady

pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

EVKA PRELOŽ , ci pana nerozumiem
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnes len 4 ks placky, nie domáce, obchodové mrazené, ale doma opečené.. a kačka nebude, lebo keď som ich v obchode videla, hneď mi bolo jasné, prečo sú v akcii.. to len také holúbätá, po rozmrazení by z nich ostala polovička..
DSC_1767.JPG  
4 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pmajap
EVKA PRELOŽ , ci pana nerozumiem
Maji, včera ma naštvali deti, muž a svokra - tá úplne do vývrtky...tak som zo srandy napísala,že RP /rozvodové papiere/ sú prichystané
..samozrejme som si robila žarty s tými RP...ale vytočená som bola až-až
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

evuš
pmajap
EVKA PRELOŽ , ci pana nerozumiem
Maji, včera ma naštvali deti, muž a svokra - tá úplne do vývrtky...tak som zo srandy napísala,že RP /rozvodové papiere/ sú prichystané
..samozrejme som si robila žarty s tými RP...ale vytočená som bola až-až
evuška, nemôžeš sa nechať vytočiť.. treba zhlboka dýchať a myslieť na niečo krásne.. mne sa to celkom darí v poslednej dobe..
3 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Žabinka
evuš
pmajap
EVKA PRELOŽ , ci pana nerozumiem
Maji, včera ma naštvali deti, muž a svokra - tá úplne do vývrtky...tak som zo srandy napísala,že RP /rozvodové papiere/ sú prichystané
..samozrejme som si robila žarty s tými RP...ale vytočená som bola až-až
evuška, nemôžeš sa nechať vytočiť.. treba zhlboka dýchať a myslieť na niečo krásne.. mne sa to celkom darí v poslednej dobe..
Jaj, Danka, ja som nervák....ale včera to bolo už na prášky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
Žabinka
evuš
pmajap
EVKA PRELOŽ , ci pana nerozumiem
Maji, včera ma naštvali deti, muž a svokra - tá úplne do vývrtky...tak som zo srandy napísala,že RP /rozvodové papiere/ sú prichystané
..samozrejme som si robila žarty s tými RP...ale vytočená som bola až-až
evuška, nemôžeš sa nechať vytočiť.. treba zhlboka dýchať a myslieť na niečo krásne.. mne sa to celkom darí v poslednej dobe..
Jaj, Danka, ja som nervák....ale včera to bolo už na prášky
evuš
Žabinka
evuš
pmajap
EVKA PRELOŽ , ci pana nerozumiem
Maji, včera ma naštvali deti, muž a svokra - tá úplne do vývrtky...tak som zo srandy napísala,že RP /rozvodové papiere/ sú prichystané
..samozrejme som si robila žarty s tými RP...ale vytočená som bola až-až
evuška, nemôžeš sa nechať vytočiť.. treba zhlboka dýchať a myslieť na niečo krásne.. mne sa to celkom darí v poslednej dobe..
Jaj, Danka, ja som nervák....ale včera to bolo už na prášky
Evka ty nesi moja zabludena sestra
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Dančiakov zapečený "chlieb" a sriedka zapečená so zvyškom plnky
20151106_144429.jpg  
20151106_143241.jpg  
1/1
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Cícerová kaša so škvarkami, uhorka, čípoš paprika. Mňam.
Cícerová kaša 011.jpg  
Cícerová kaša 012.jpg  
Cícerová kaša 014.jpg  
1/1
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zemiakový perkelt s opečenými párkami. Vyprážaný karfiol -pečený v rúre, varené zemiaky, tatarka.
6 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Chrapne
20151106_204757.jpg  
20151106_203637.jpg  
1/1
6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Zajtra:bryndzová polievka (na želanie),vyprážané kuracie rezne,zemiakový šalát (prekvapko pre dcéru).Je v Ždiari na súťaži záchranárov a prídu s partiou na obed
9 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Dnes narýchlo, pečené jaternice a klobása,varené zemiaky alebo chlieb, kyslá kapusta, sterilizované uhorky
9 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Pečené morčacie krídla,ryža,jabľčkový dom.kompot
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

rezne pečené v trúbe dokonalé.....
8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hovädzia polievka s rezancami, pečená krkovička, zemiaky, zeleninový šalát.
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Netradične v nedeľu rascovo-vajíčková polievka, zapekané bravčové mäso, zemiakové pyré, čalamáda...ako dezert iba čokoládový puding so šľahačkou a ovocím
7 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Zajačia polievka od susedov, pečené morčacie prsia, plnka z kuracích pečienok, zemiaková kaša, hruškový kompót
7 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Na chrapňu som ako na slovo už dávno zabudla, mama ho používala v úplne inom význame, nie ako jedlo, na googli je iba tu. Mama nebola od Tisovca. Ani vzdialene.
http://www.tisovec.com/slovnik/word/tsv/chrap%C5%88a
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

nie sú to fánky,na chrapne sa robí tuhé cesto ako na rezance, vyvaľká sa na úplne priesvitné, nareže v strede a pokrčené smaží v malej panvici, po usmažení je to ešte krehkejšie ako vianočné oblátky. Posýpa sa práškovým cukrom. Našla som len novší recept s olejom, na druhý krát ho nedám, cesto smažené na oleji by v sebe nemalo mať olej, nasaje potom veľa zo smaženia. Robí sa to len výnimočne pri narodení dieťaťa, vraj aby rodička mala mlieko
Na 1 vajce, 10 dg hladkej múky a malá lyžička rumu a cukru, vymiesi sa na cesto.
3 1
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka so zeleninou a rezancami, obrátené hovädzie rezne, dusená ryža, losos s koprovou omáčkou, varené zemiaky, šalát z čínskej kapusty, po obede tiramisu.
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať