Zavrieť

Porady

lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre mna mraziť...znamena...že to bude po rozmrazené také isté +-...a huspenina taka nie takže u mňa ..pre mna sa neda....chapendos?!
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
pre mna mraziť...znamena...že to bude po rozmrazené také isté +-...a huspenina taka nie takže u mňa ..pre mna sa neda....chapendos?!
Kto ťa tu nechápe? Mne si to? Lui, každý máme subjektívny názor.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

babka - ježibabka
Dáša_
Otázka k huspeniny, o ktorej tu bola reč. Skúšali ste ju niekto zavárať? Mrazenie sa nám neosvedčilo, tak rozmýšľame nad takýmto uchovaním. Len neviem, čo to nie je moc odvážna myšlienka.
Skúsenosť nemám. Ale niekedy sme brali denník Sme. Tam bývala veľmi dobrá príloha o všeličom možnom. Mám odtiaľ vystrihnutých dosť zaujímavých receptov a iných vecí. Jeden pán tam písaval o rôznych zabijačkových špecialitách a bola tam spomenutá aj huspenina v pohári na odloženie na horšie časy. Tak asi sa to dá. Pán je ináč vinár, meno mi je povedomé, snáď si niekedy spomeniem. Skús gúgliť, možno sa pošťastí.
Babi myslíš pána Fedora Malíka? Lebo to je teda vinár, či aj huspeninár - netuším...
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Oliwa áno je to on. Dával aj zabíjačkové špeciality.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchimu som to....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tóóóľko ste tu provokovali s tými huspeninami a údenými kolenami, že som neodolala a včera jenno kúpila ... ale na kapustnicu... prišla mi na chuť taká silvestrovská... posledná kyslá kapusta zo súdka, veľaveľaveľa hríbov/dubákov a už to voní po celom dome... cítim až sem... normálne Pavlovov reflex... bude na zajtra aj napozajtra... a robí sa cesto na pizzu... sú prázdniny, tak suplujem aj školskú jedáleň...
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Tóóóľko ste tu provokovali s tými huspeninami a údenými kolenami, že som neodolala a včera jenno kúpila ... ale na kapustnicu... prišla mi na chuť taká silvestrovská... posledná kyslá kapusta zo súdka, veľaveľaveľa hríbov/dubákov a už to voní po celom dome... cítim až sem... normálne Pavlovov reflex... bude na zajtra aj napozajtra... a robí sa cesto na pizzu... sú prázdniny, tak suplujem aj školskú jedáleň...
a podávaš obedy aj pre verejnosť? školské jedálne to robia.. prišla by som na silvestrovskú kapustnicu..
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Je síce pravda, že "studelinu" varím len pre seba a nie pre regiment, ale 4 hodiny nikdy. Strčím do tlakáča a keď pekne vonia, hotovo. Uvarím hocikedy, takže ma ani nikdy nenapadlo ju mraziť. Nabudúce stopnem čas.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Je síce pravda, že "studelinu" varím len pre seba a nie pre regiment, ale 4 hodiny nikdy. Strčím do tlakáča a keď pekne vonia, hotovo. Uvarím hocikedy, takže ma ani nikdy nenapadlo ju mraziť. Nabudúce stopnem čas.
Ja som ju varila dost dlho, aj viac ako 4 hodiny na velmi miernom ohni, nebolo vela vody, akurat prekrylo maso, nozicky, kolena a kozu so zeleninou. Len to ostalo riedke, pritom vyvar mam vacsinou rosolovity.. Ja maso nejem, ale muz chcel.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabinka
Oliwa
Tóóóľko ste tu provokovali s tými huspeninami a údenými kolenami, že som neodolala a včera jenno kúpila ... ale na kapustnicu... prišla mi na chuť taká silvestrovská... posledná kyslá kapusta zo súdka, veľaveľaveľa hríbov/dubákov a už to voní po celom dome... cítim až sem... normálne Pavlovov reflex... bude na zajtra aj napozajtra... a robí sa cesto na pizzu... sú prázdniny, tak suplujem aj školskú jedáleň...
a podávaš obedy aj pre verejnosť? školské jedálne to robia.. prišla by som na silvestrovskú kapustnicu..
Žabka, kľudne, môžeme spraviť bártrový obchod... vyčenčujem kapustnicu za tanier huspeniny... teda ak Ti nejaká ešte zostala...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Žabinka
Oliwa
Tóóóľko ste tu provokovali s tými huspeninami a údenými kolenami, že som neodolala a včera jenno kúpila ... ale na kapustnicu... prišla mi na chuť taká silvestrovská... posledná kyslá kapusta zo súdka, veľaveľaveľa hríbov/dubákov a už to voní po celom dome... cítim až sem... normálne Pavlovov reflex... bude na zajtra aj napozajtra... a robí sa cesto na pizzu... sú prázdniny, tak suplujem aj školskú jedáleň...
a podávaš obedy aj pre verejnosť? školské jedálne to robia.. prišla by som na silvestrovskú kapustnicu..
Žabka, kľudne, môžeme spraviť bártrový obchod... vyčenčujem kapustnicu za tanier huspeniny... teda ak Ti nejaká ešte zostala...
už je po huspenine.. len sa tak po nej zaprášilo..
2 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tú mínusku som Ti nedala ja...
Kým si hútala, či sa dá/nedá zamraziť, spolubývajúci problém vyriešili...
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..kto povedal, že v nemocnici zle varia...a je to ešte aj chutné...iba dúfam, že nemá vtáčiu chrípku..
1487762864091.jpg  
7 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

si pacientom a či zamestnancom?
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..pchá..pacientom..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Valcake
..kto povedal, že v nemocnici zle varia...a je to ešte aj chutné...iba dúfam, že nemá vtáčiu chrípku..
Jemu je to už aj tak jedno...
Tak teda dobrú chuť! A tanier vrátiť... majú ho označený...
Ale prečo len ten s kuraťom?
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Oliwa
Valcake
..kto povedal, že v nemocnici zle varia...a je to ešte aj chutné...iba dúfam, že nemá vtáčiu chrípku..
Jemu je to už aj tak jedno...
Tak teda dobrú chuť! A tanier vrátiť... majú ho označený...
Ale prečo len ten s kuraťom?
..hlboké im už čmajzli predchádzajúci pacienti, museli narýchlo dokúpiť..
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Polievka fazuľová na sladko s údeninou, zemiaková baba na plechu, kokosový rýchly koláč.....č.4....http://www.napadynavody.sk/13-vynika...ciky-kto-p1467
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pečené domáce jaterničky, kapustovo -paprikový šalát, chlieb.
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Bravčový guláš s pečivom.
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať