Zavrieť

Porady

katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

žabík huspenina na 1*
my dnes pirohy so slaninkou a cibuľkou, polievka pórová
11 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

U nás polievka guľášová a halušky s tvarohom a slaninkou
10 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zeleninová polievka, fučka /pekná kaša/ s osmaženou cibuľou.
13 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

terezamaria
Zeleninová polievka, fučka /pekná kaša/ s osmaženou cibuľou.
mne ostali varené zemiaky, tak sa teším na zajtra, opražím si cibuľku k nim, plus kyslé mlieko.. mňam..
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vyberám a varím z mrazničky a špajze. Klobásu do leča, varenú slaninu s chrenom, z vývaru cesnačka, čučoriedky do jogurtu, drobky + kuracie stehná padli na paprikáš netradične s knedľou, vajíčka namiesto do halušiek uvarené do pomazánky + upražené semienka, zajtra buď zelená fazuľka, alebo kôprová omáčka, uvidím.
5 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
to čo, ide hladomor? rybie prsty, zemiaky, tatarka a zeleninová zo zbytkov mrazenej zeleniny, huby, podbitá
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

veď nie za deň Veľké zásoby, drahá elektrika.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kukučka
veď nie za deň Veľké zásoby, drahá elektrika.
tak tohej, ja varím na dreve. na tú moju 380 hučiacu platňu nemám náladu
tvarohové pirohy, polievka zovčera
3 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

navarené- dusená krkovička na cesnaku, zemiaky , kyslá kapusta zo suda, polievka frankfurtská
8 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Palacinky s tvarohom, ale niekoľko aj s džemom..polievka zeleninová.
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

polievka kuracia, aj na zajtra, varené zemiaky s opraženou cibuľkou a kyslým mliekom..
DSC_9404.JPG  
DSC_9420.JPG  
DSC_9413.JPG  
1/1
10 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zemiačky, tak 2 cm x 2cm, ako v slovnej úlohe. Teda nepravidelné tvary. Na sucho, tak 10, minút aby sa voda odparila z nich, potom podliať olejom, keď sa zapečú, pár kúskov slaninky a pár kúskov ( nie dva ) cesnaku.

Veľké šampióny naplnené bryndzou, tiež kúskom cesnaku, cez stopku prevesený plátok slaninky potretí horčicou. Medzi šampiónmi opiecť slaninku obrátiť a potrieť horčicou opiecť do chrumkava.

Jazyk mi vráví, že za ušami už bol, musím dať pozor, aby mi neušiel do?

Nedá sa to, stráviť musí sa to, nenechám, nestrávené si to. sito.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
polievka kuracia, aj na zajtra, varené zemiaky s opraženou cibuľkou a kyslým mliekom..
Žabík , nedá mi neopýtať sa, nemáš tú polievku sladkú, keďže máš v nej toľko mrkvy?
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dojedli sme lazane, tak dnes len špaldové kváskové orechové rožky a 1 tvarohový závin.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
Žabinka
polievka kuracia, aj na zajtra, varené zemiaky s opraženou cibuľkou a kyslým mliekom..
Žabík , nedá mi neopýtať sa, nemáš tú polievku sladkú, keďže máš v nej toľko mrkvy?
Majka, nie je sladká, to len tak vyzerá, že je veľa mrkvy.. je ich asi 6 ks, ale sú pozdĺžne rozkrájané..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
Tweety
Žabinka
polievka kuracia, aj na zajtra, varené zemiaky s opraženou cibuľkou a kyslým mliekom..
Žabík , nedá mi neopýtať sa, nemáš tú polievku sladkú, keďže máš v nej toľko mrkvy?
Majka, nie je sladká, to len tak vyzerá, že je veľa mrkvy.. je ich asi 6 ks, ale sú pozdĺžne rozkrájané..
Potom dobre, ja dávam tak 3-4 max., preto som sa pýtala.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Vývar z domácej sliepky so zeleninou a rezancami, pečená krkovička na zelenom korení, so šalviou a rozmarínom, zemiakové pyré, červený šalát.../červená kapusta, cvikla, červená cibuľa/ s kaparovo-balzamikovou zálievkou...dúfam, že bude i na zajtra, lebo som až teraz dovarila, nakoľko som dopoludnie strávila na zubnej pohotovosti.
9 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Palacinky na novej panvici..toľko som riešila či keramickú, ale nakoniec som kúpila kameninovú, či nejaká napodobenina..no nemecká. Spokojná som.
1489242699496.jpg  
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

teraz som ešte robila obed na zajtra.. ak by sme sa išli niekam vyvenčiť, aby som už nemusela stáť pri sporáku.. takže zajtra pečienková nedeľa, pre chlapca dusená pečeň na cibuľke, pre ostatných vyprážaná pečeň..
DSC_9434.JPG  
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

polievka kuracia, vyprážaná bravčová pečeň, zemiaková kaša, špeciálna tatárska omáčka.. koláčik jogurtový https://bonvivani.sk/recepty/jogurtovy-kolac
DSC_9469.JPG  
DSC_9442.JPG  
DSC_9465.JPG  
1/1
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať