Zavrieť

Porady

katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

krúpová polievka, pečené kuracie stehná, zemiaky , kompót slivkový
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kuracia polievky, pokus o grilovanú panenku (no musím sa ešte veľa učiť, veľa učiť...), ryža, dusená zelenina od včera. A ako dezert keksy natreté plnkou z mascarpone, bielej čokolády a vyšľahanej šľahačky.
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačia polievka, pečená morka s gaštanovou plnkou, cviklový šalát, Spartakus torta, mandlová torta s mascarpone a čučoriedkami. Slávnostnejší obed pre MM, mal okrúhliny a na väčšiu oslavu sa necíti- zdravotne.
9 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Dáša_
kuracia polievky, pokus o grilovanú panenku (no musím sa ešte veľa učiť, veľa učiť...), ryža, dusená zelenina od včera. A ako dezert keksy natreté plnkou z mascarpone, bielej čokolády a vyšľahanej šľahačky.
A čo sa Ti nepodarilo na nej??
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

evuš
Dáša_
kuracia polievky, pokus o grilovanú panenku (no musím sa ešte veľa učiť, veľa učiť...), ryža, dusená zelenina od včera. A ako dezert keksy natreté plnkou z mascarpone, bielej čokolády a vyšľahanej šľahačky.
A čo sa Ti nepodarilo na nej??
na obed som dala na slabo rozpálenú panvicu - takže to pustilo moc šťavy a vlastne sa to dusilo, nie grilovalo. Večer som si už dala pozor. V podstate na suchej panvici sa to podarilo lepšie
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja panenku robím s trochou oleja na grilovacej panvici, samozrejme musí byť rozpálená...
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

evuš
Ja panenku robím s trochou oleja na grilovacej panvici, samozrejme musí byť rozpálená...
tak, tak. len som to dlho predlho neribila, tak som zabudla. Snad do budúceho razu budem vedieť.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Stále som pažravá...len neviem kde sa to vo mne stráca..cestou do obchodu som dostala chuť na zemiakový šalát a mäso-tak som uvarilaza vandel šalátu a pečené kurča so slaninkou
IMG_20170306_191822.jpg  
IMG_20170306_184354.jpg  
IMG_20170306_184713.jpg  
1/1
10 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

"veľká noc" - slovenská šunka na stole v ďalekej cudzine
šunka.jpg  
3 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes bolo stravovanie v reštaurácii - husací vývar s maslovými haluškami, námornícke mäso s tarhoňou a k tomu mala byť aj kyslá uhorka ale až teraz mi došlo že nám ju nedali
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Včera ukrajinský boršč, dnes bryndzové halušky so slaninkou.
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

napadlo mi dnes ráno, že dlho sme nemali lečo..
DSC_9378.JPG  
8 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

sa rozhodujem medzi bryndzovými haluškami a špagetami s paradajkovou omáčkou. Uvidíme, čo si vyberie junior
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fazuľová s údenými rebrami a lečkami, kuracie steaky, pečené zemiaky, rapadajkový šalát.
7 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

U pekára som kúpila mozgy tak budú s vajcom a cibuľou. K tomu chlieb a kuknem, či mám ešte v skrinke pivo. Ak nie, bude dobrá aj voda z vodovodu.
6 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Gulášová polievka,chlieb :-) a bublanina s lesným ovocím ku kávičke
IMG_20170309_142943.jpg  
10 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Lasane Bolognese.
6 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Špagety Bolognese.
7 1
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

sosovicova polievka, a hliva ustricova s kolienkami
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

včera som robila huspeninu, vydarila sa lepšie (chuťovo) ako minulá.. tú trochu mastného som zobrala preč, išlo to pekne.. dala som menej zeleniny, a viac cibule a cesnaku pri varení.. pri minulom pokuse som sa striktne držala receptu..
DSC_9386.JPG  
DSC_9390.JPG  
1/1
11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať