Zavrieť

Porady

evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

terezamaria
Kapustné halušky so slaninkou..........a medovníčky, už sú aj vyzdobené, ešte budem robiť nevyzdobené v strede s orechom a potom v strede s lekvárom a hrozienkom, vnúčatká majú medovníčky veľmi radi.
Terezka, si šikulka !!!
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Keďze dnes sme mali trošku dovôd na lepšiu večeru..tak bravčova panenka s dubakovou omáčkou a opekané zemiaky...len sme akosi uz od jesene tie dubaky zredukovali z poharov ?!
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
evuš
Keďze dnes sme mali trošku dovôd na lepšiu večeru..tak bravčova panenka s dubakovou omáčkou a opekané zemiaky...len sme akosi uz od jesene tie dubaky zredukovali z poharov ?!
Vôbec nepotrebujem mäso, tá dubáková omáčka, to je fantázia!
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

evuš
Keďze dnes sme mali trošku dovôd na lepšiu večeru..tak bravčova panenka s dubakovou omáčkou a opekané zemiaky...len sme akosi uz od jesene tie dubaky zredukovali z poharov ?!
Evka,vsak vam tie hriby nebudu na vianoce chuti.my si chutime zu mesiac na kyslu hubovicu,ale neuvarim-robila som zu sosovicu aj fazulu,len aby sme preckali.lebo vsak ta prava dubakova sa u nas robi na vianoce,cely rk na nu cakame....slintame :-)
len moj muz nechape ze ju potom dlavime aj tyzden,tolko jej navarime,cim starsia tym lepsia.....mnam.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Dnes boli halušky s kapustou a tvarohové s maslom. Dozdobila som polovicu perníkov, musím ešte upiecť aj návšteva si z nich odniesla.
PC110018.jpg  
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Gulášová polievka,lángoše kysnuté v chladničke.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Vajíčkovo-rascová polievka, pečené kuracie stehná /vrchné/ na zemiakoch a kyslej kapuste
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Špagety s mletým mäsom, syrom, kečupom.
2013-12-10-2441.jpg  
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zemiakový perkelt so sekanou, chlieb. A prvá várka vanilkových rožkov.
2 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

evuš
terezamaria
Kapustné halušky so slaninkou..........a medovníčky, už sú aj vyzdobené, ešte budem robiť nevyzdobené v strede s orechom a potom v strede s lekvárom a hrozienkom, vnúčatká majú medovníčky veľmi radi.
Terezka, si šikulka !!!
V jednoduchosti je krása, sú peknučké, vkusné.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Tweety
pmajap
Dnes boli halušky s kapustou a tvarohové s maslom. Dozdobila som polovicu perníkov, musím ešte upiecť aj návšteva si z nich odniesla.
Pekné sú, určite sa po nich len tak zapráši. U nás idú tiež na dračku.
Nie Majka, idem upiecť dalšie, skôr perníky, neviem kde je chyba, ale majú inú chuť,ani zabávať sa mi snimi nechcelo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pmajap
Tweety
pmajap
Dnes boli halušky s kapustou a tvarohové s maslom. Dozdobila som polovicu perníkov, musím ešte upiecť aj návšteva si z nich odniesla.
Pekné sú, určite sa po nich len tak zapráši. U nás idú tiež na dračku.
Nie Majka, idem upiecť dalšie, skôr perníky, neviem kde je chyba, ale majú inú chuť,ani zabávať sa mi snimi nechcelo.
Ja už viac rokov robím len to, čo sa mi osvedčilo. Tak je to aj u medovníčkov. Už sú v krabici.
Len zdobenie a formičky mením, na Veľkú noc sú s perličkami, a na vianoce s vločkami, hviezdičkami.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Skúste toto ...

Predjedlo - obložená misa



Hlavný chod - bažant na pive a hubách


Sladké pečivko
8 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Daj fotku perníkov a linecké čo si včera piekol
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Paradajková polievka, vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka.
2013-12-08-2436.jpg  
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Rezance s makom.
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Bryndzová polievka,tekvica s volským okom a zemiaky.A naviac žemľovka s jablkami a tvarohom.
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Na mňa čosi lezie /a nie je to chlop /, tak deťom k večeri objednám pizzu
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Hrachová polievka s domácimi krutonmi, lievance z acidka.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Špenát, zemiaky roztlačené s opraženou cibuľkou, volské oči.......a ďaľší druh medovníčkov upečených, tieto sú mäkkučké a veľmi chutné.
100_0673.jpg  
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať