Zavrieť

Porady

Môžem vyučovať nemecký jazyk?

Chcem sa opýtať, či môžem vyučovať nemecký jazyk na základnej škole na II. stupni, ked ho nemám vyštudovaný, mám z neho len maturitnú skúšku a nejaké skúšky na vysokej škole. Vyučujem svoju aprobáciu a či by som si mohol k tomu pribrať aj nemecký jazyk ako neodborné vyučovanie?
Naposledy upravil eduzvedavec : 29.05.13 at 17:07
3 komentárov     zbaliť
avalik Etiketa porady: Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát. Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
eduzvedavec však som aj hľadal a to čo som našiel mi nedalo dostatočnú odpoveď.
avalik mal si v zadani dve otazky, ta druha tu uz je zodpovedana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    MIMO TEMYavalik miesto toho aby poradila tak nas tu len upozornuje.sory....
    a takto som sa nedozvedela odpoved na svoju otazku ani ja-novu zalozit nam zakazuje,pytat sa v starej zakazuje toez-proste na hlavu....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik osky, otazky sa nedavaju do odpovede na inu temu, tak isto sa do jednej otazky nedavaju dve uplne odlisne otazky ... komenty su na to, aby sa otazky a odpovede upresnili - je tazke to pochopit?
    osky nie je-ale ked zalozim podobnu temu,tak tiez mi napises ze som mala hladat najprv vo vyhladavaci...tak potom je to tazke pochopit.ale musim uznat ze tato nova porada je pre mna neprehladna,zlozita....nepaci sa mi to vobec
    avalik vies aku druhu otazku sa pytal zadavatel pred upravou? alebo vychadzas z toho co je teraz v otazke? ... okrem toho ak mas na mysli tvoju otazku ohladne dedenia uz mas na nu odpoved
      zbaliť

    Môžem vyučovať nemecký jazyk?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.